رویداد به پایان رسیده است!
مدرسه فین تک: بیمه ها و مدل کاری آنها در تاریخ پنج‌شنبه ۳ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

مدرسه فین تک: بیمه ها و مدل کاری آنها

شروع:
پنج‌شنبه ۳ آبان ۹۷ ۰۹:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۳ آبان ۹۷ ۱۳:۰۰
مدرسه فین تک: بیمه ها و مدل کاری آنها
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی کارگاه آموزشی بیمه


کارگاه بیمه سومین کارگاه از کارگاه های مدرسه فین تک است که از 19 مهرماه به صورت سراسری در ایران توسط باشگاه کارآفرینی تیوان و بانک انصار و در قالب ویدئو کنفرانس های آنلاین برگزار می شود.

 

در این کارگاه با مفهوم ریسک و همچنین کسب و کار بیمه به عنوان یکی از ابزارهای مدیریت ریسک آشنا خواهید شد. کسب و کاری که طیف وسیعی از تخصص ها و مهارت ها در آن نقش دارند و در دنیا به عنوان یک کسب و کار با چند بعد شناخته میشود. از یکسو وظیفه شناسایی ریسکها و خطرات موجود در محیطی که به طور مداوم در حال تغییر است و طراحی محصولاتی را برعهده دارد تا با پوشش این ریسک ها بتواند آرامش خاطر را برای جامعه به ارمغان آورد. از سوی دیگرمنابع مالی عظیم حاصل از فروش بیمه نامه ها را به چرخه های اقتصادی وارد نموده و به عنوان موتور محرک اقتصاد نقش ایفا می نماید. 

در این دوره با انواع پوشش های بیمه‏ ای، زنجیره ارزش در صنعت بیمه، نقش و جایگاه صنعت بیمه در اقتصاد جهان و ایران و همچنین ابر روندهای شکل گرفته در این حوزه آشنا خواهید شد. این دوره میتواند به عنوان یک سرآغاز جهت شناخت حوزه های مختلف بیمه و فرصتهای موجود در آن برای علاقمندان و فعالان مورد استفاده قرار گیرد.

 

از این هفته می توانید در کارگاه های مورد علاقه خود بصورت مجزا ثبت نام و شرکت کنید.

 

اطلاعات کامل از کل دوره آموزشی مدرسه فین تک و تاریخ و جزئیات هریک از کارگاه ها به لینک زیر مراجعه کنید:

{مدرسه فین تک }

آدرس: تبریز مرکز نوآوری دانشگاه تبریز