Flashback دوم

شروع رویداد
چهارشنبه ۱۵ دی ۹۵ ۱۵:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۱۵ دی ۹۵ ۱۶:۳۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
Flashback دوم
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

A Cup of Hot Experience | گپ و گفت هایی با طعم تجربه های ناب

Growth Mindset: The Most Beautiful Puzzle | اندیشه رشد: زیباترین معما

"اندیشه رشد" بر این باور استوار است که هوش و دیگر صفت ها، توانایی ها و استعداد ها می توانند با تلاش، یادگیری و صرف وقت مناسب ارتقا پیدا کنند. سیمونه در این دورهمی از سفر ماجراجویانه ای که در رهبری خود و دیگران پیش رو داشته است صحبت خواهد کرد و نشان خواهد داد که چگونه اجزای کلیدی موفقیتی که او داشته است با اندیشه رشد مرتبط بوده اند. در این دورهمی او ماهیت اندیشه رشد را به افراد حاضر انتقال می دهد و همچنین به آن ها در تعریف اهداف هوشمندانه برای ارتقای این اندیشه در زندگی خود کمک خواهد کرد.

Growth mindset assumes that intelligence and other qualities, abilities and talents can be developed with efforts, learning and dedication. Simone will speak about his own leadership journey and show how the key ingredient for the success he had were connected to growth mindset. He will teach what that is and help the audience define SMART goals of how to develop their growth mindset.

 

توجه:

  • زبان برگزاری این رویداد انگلیسی خواهد بود. بنابراین در صورتی که آشنایی کافی با زبان انگلیسی ندارید متاسفانه این رویداد برای شما مفید نخواهد بود.
  • با توجه به اینکه ظرفیت محدود می باشد اولویت با افرادی که زودتر ثبت نام کنند خواهد بود.
  • رویداد راس ساعت اعلام شده شروع خواهد شد. خواهشمند است 15 دقیقه قبل از زمان برگزاری در محل حضور داشته باشید.
  • برای اطلاع از رویداد های بعدی Flashback پیشنهاد می شود در چنل تلگرام این رویداد عضو شوید.
  • در صورتی که در رویداد قبلی Flashback شرکت کرده اید و هنوز فرم نظرسنجی مربوط به آن را پر نکرده اید خواهشمند است با اختصاص 1 دقیقه از زمان خود به آن در بهتر شدن این رویداد به ما کمک کنید.

 

سخنران

سیمونه رومئو

سیمونه رومئو

دبیر آیسک در ایران

سیمونه یک ماجراجوی ایتالیایی است. او پس از زندگی در فنلاند و چین هم اکنون دبیر آیسک در ایران است. او معتقد است اگر شما دنیا را ببینید می توانید آن را درک کنید و اگر آن را درک کردید می توانید باعث پیشرفت آن شوید. سیمونه حامی سرسخت EQ (هوش هیجانی) و "اندیشه رشد" است.

آدرس:تهران محل برگزاری: تهران، میدان انقلاب، خیابان 16 آذر، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران، کافه کتاب نیمکت