جشنواره کار دانشگاه تهران

شروع:
سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۵ ۱۲:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۵ ۱۷:۰۰
مکان: تهران
موضوع:مدیریت / غیره
جشنواره کار دانشگاه تهران
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

جشنواره فرصت فنی دانشکده فنی دانشگاه تهران

هدف کلی جشنواره فرصت فنی ایجاد ارتباطی دوسویه بین دانشجویان و صنعت می باشد و به این منظور سعی در معرفی دانشجویان مستعد و دارای صلاحیت به سازمان ها و شرکت ها و همچنین معرفی فرصتهای کارآموزی و شغلی متنوع به دانشجویان است. ما معتقدیم که جشنواره کار فرصت رخدادی منحصر به فرد است که در آن شرکتها و سازمان ها می توانند ضمن دریافت بانک رزومه شایستگی محور دانشجویان به صورت IT- Based فرصتی را برای شکار نیروهای نخبه و مستعد در اختیار داشته تا گامی بزرگ در مسیر ارتقای برند کارفرمایی و شناساندن توانمندی های فنی و دانشی سازمان خود برداشته باشند و از طرف دیگر دانشجویان با شناسایی شرکت های فعال در زمینه مورد علاقه خود فرصتی در نزدیک شدن به جایگاه حرفه ای خود در آینده ای نه چندان دور خواهند داشت.

این جشنواره در تاریخ 20 و 21 اردیبهشت ماه 1395 در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و از این طریق از شما دعوت به عمل می آید تا?با مطالعه جزئیات در خصوص?نحوه شرکت در جشنواره از طریق وبسایت www.forsatfair.com ثبت نام نمایید.


آدرس:تهران خیابان کارگر شمالی، بعد از تقاطع جلال آل احمد، پردیس دانشکده فنی دانشگاه تهران، محوطه ساختمان جدید دانشکده مکانیک