وبینار : بحث آزاد زبان انگلیسی

شروع رویداد
دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵ ۱۹:۰۰
پایان رویداد
دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵ ۲۰:۰۰
موضوع رویدادغیره / غیره
اضافه به تقویم
وبینار : بحث آزاد زبان انگلیسی
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۱۵۹۹
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

کلاس های بحث آزاد انگلیسی به افراد با سطح دانش زبان انگلیسی متوسط و یا بالاتر کمک می کند که مهارت های شنیداری، بویژه گفتاری خود را افزایش داده و به بیان نظرات و ایده های خود بپردازند.

این امکان وجود دارد که با شرکت در این کلاسها، افراد هرچه بیشتر اعتماد به نفس مکالمه به زبان انگلیسی را پیدا کنند،  بهتر بتوانند از دایره واژگان و دانش گرامری که کسب کرده اند استفاده کرده و روان تر صحبت کنند. هر جلسه موضوعات متفاوتی مطرح می شود که در آن شرکت کنندگان در مباحث شرکت کرده، نظرات خود را بیان می کنند و با دیگر شرکت کنندگان به بحث می پردازند. بنابراین هدف اصلی از شرکت در کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی، صحبت کردن با یکدیگر و تبادل نظر و عقیده  می باشد. مدرس دوره نیز بحث را مدیریت کرده و لغات و اصطلاحات مربوط به موضوع را ارائه می دهد.

با حضور مداوم در این کلاسها، می توانید زمان لازم برای فکر کردن قبل از بیان جملات انگلیسی را به حداقل برسانید و با تسلط بیشتری به مکالمه بپردازید.

ارائه دهنده وبینار: ستاره منصفی (کارشناس واحد دیجیتال مارکتینگ شرکت داده پردازی رسپینا)

فوق لیسانس MBA از دانشگاه USM مالزی؛ لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران مرکز؛ دارنده مدرک IELTS از British Council مالزی؛ کارشناس بازاریابی دیجیتال شرکت داده پردازی رسپینا؛ کارآفرین در زمینه تفریحات آبی در جزیره کیش.

 آدرس لینکدین: https://ir.linkedin.com/in/setarehmonsefi 

رویداد آنلاین است