رویداد به پایان رسیده است!
آزمون سمپل رایگان IELTS در تاریخجمعه ۱۷ آذربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

آزمون سمپل رایگان IELTS

شروع:
جمعه ۱۷ آذر ۹۶ ۰۸:۰۰
پایان:
جمعه ۱۷ آذر ۹۶ ۱۲:۰۰
آزمون سمپل رایگان IELTS
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات تکمیلی

آکادمی آنلاین آیلتس جوس مفتخر است با همکاری دانشگاه استرالیایی University of South Australia آزمون آزمایشی (سمپل‌) آیلتس را در ایران (مشهد) برگزار کند. این آزمون به همت این دو نهاد آموزشی به صورت کاملا رایگان برگزار می گردد. 

 

شرکت کنندگان با شرکت در این آزمون، ضمن سنجش کامل خود و دریافت کارنامه دقیق و استاندارد،‌ به فعالیت تحقیقاتی دانشگاه UniSA در زمینه آیلتس نیز کمک خواهند کرد. لطفا پس از انجام ثبت نام، برای دریافت جزئیات دقیق محل برگزاری آزمون، پرسشنامه مربوطه را در این آدرس تکمیل نمایید: bit.ly/UniSA-ielts

 

تذکر مهم: این آزمون فقط در شهر مشهد برگزار می گردد. لذا جهت ضایع نشدن حق دیگران، اگر ساکن شهر دیگری هستید لطفا از ثبت نام خودداری کنید.

برگزارکنندگان

آکادمی آنلاین آیلتس جوس

آکادمی آنلاین آیلتس جوس

مجری آزمون آیلتس

دانشگاه استرالیایی UniSA

دانشگاه استرالیایی UniSA

اسپانسر و نهاد تحقیقاتی

سوالات متداول

این آزمون برای چه کسانی مناسب است؟
برای هر کسی که در آینده قصد شرکت در آزمون اصلی آیلتس را دارد. ولی توصیه می شود که شرکت کنندگان از قبل با ساختار آزمون آیلتس آشنایی اولیه داشته باشند.
چرا این آزمون رایگان است؟
با توجه به اهداف تحقیقاتی و دانشگاهی که این آزمون دارد، اسپانسر برگزاری آن، دانشگاه University of South Australia، همه هزینه های اجرایی آن را تقبل کرده است. از این روی،‌ شرکت کنندگان هیچ گونه هزینه ای پرداخت نخواهند کرد.
آیا این آزمون در همه شهر های ایران برگزار می گردد؟
خیر. این آزمون فقط در شهر مشهد برگزار می شود.
آیا ثبت نام در این صفحه برای شرکت در آزمون کافی است؟
خیر. تهیه بلیت این رویداد صرفا تمایل شما برای شرکت در آزمون را نشان می دهد. متقاضیان لازم است از طریق این لینک http://bit.ly/UniSA-ielts (که البته برایشان ایمیل هم می شود)، پرسشنامه تحقیقاتی را نیز برای دانشگاه استرالیایی UniSa تکمیل نمایند و در پایان جزئیات دقیق محل برگزاری آزمون را دریافت کنند.
وسایل همراه و مورد نیاز در این آزمون چیست؟
شرکت کنندگان باید از آوردن هر گونه وسیله ای حتی نوشت افزار خودداری کنند. همه چیز در محل آزمون به شما داده خواهد شد. لطفا از اوردن تلفن همراه نیز خودداری کنید.
آیا نیاز است کارت شناسایی (کارت ملی، گذرنامه، ...) به همراه داشته باشم؟
بله. لطفا برای اهراز هویت با خود کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشید
آیا می توانم دوستان خود را به شرکت در این آزمون دعوت کنم؟
بله. با به اشتراک گذاری لینک این صفحه می توانید آنها را نیز دعوت کنید. ولی ظرفیت پذیرش متقاضی در این آزمون محدود است و باید زودتر برای ثبت نام اقدام نمایند.
آیا نیازی به کارت ورود به جلسه است؟
خیر. شما فقط به اطلاعات مربوط به محل دقیق برگزاری آزمون نیاز دارید که در پایان تکمیل پرسشنامه دانشگاه به آدرس http://bit.ly/UniSA-ielts به شما داده می شود. می توانید آن را جایی یادداشت کنید و به همراه داشته باشید.
اگر سوالی در این باره داشتم با کجا می توانم تماس بگیرم؟
سعی شده است که همه اطلاعات لازم و پاسخ سوالات رایج در همین صفحه ارائه شود ولی اگر باز هم سوالی بود می توانید به پشتیبانی آکادمی آنلاین آیلتس جوس به آدرس support@ieltsjuice.com ایمیل بزنید.

آدرس:مشهد محل دقیق برگزاری آزمون،‌ پس از تکمیل پرسشنامه تحقیقاتی دانشگاه UniSA به ثبت نام کنندگان نشان داده می شود.