کاور
"وبینار رایگان شخصیت شناسی MBTI" در تاریخ سه‌شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت رایگان برای خوش شانس ها/ تعداد محدود
لطفااا اگر واقعا امکان حضور در وبینار را دارید ، رایگان ثبتنام کنید
چون ظرفیت بلیت رایگان محدود است و بیهوده پر نشود
-
رایگان
اتمام ظرفیت اتاق
ثبتنام پولی
-
۶۰,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق

توضیحاتی راجع به mbti توسط مدرس

شخصیت شناسی مهارتی مثل معجزه

آموزش شخصیت شناسی  MBTI  تا کنون زنـدگی ها و کسـب و کـارهای بسیاری را نجـات داده و یا منجر به بهبود و افزایش میزان رضایت به مقدار قابل توجهی گردیده است .

خیلی از مخاطبان ،  آن را به عنوان نقطـه عطـف زندگی خود نام برده اند .

توصیه می شود هر چه زودتر این مهارت را فرابگیرید

مطمئن هستیم شما نیز بعد از این آموزش ، خواهید پیوست به گروهی که با نگـرش زیبـاتری به خود و سایرین ، زندگی و بیزینس بهتری را خواهید ساخت.

 

وقتشه یک تصمیـم مهم بگیرید و آن هم  یادگیری مهارت MBTI   است :

ü      اگر فکر می کنید هنوز خودتان را به قدر کافی نمی شناسید و یا اعتماد بنفس کافی ندارید

ü      اگر دوست دارید به شغل بهتر و درآمد بیشتر برسید

ü      اگر دوست دارید دیگران بیشتر شما را درک کنند و بیشتر دوست داشته شوید

ü      اگر تلاش زیادی می کنید  اما از کیفیت روابط  و درآمـد خود راضی نیستید

ü      اگر شکسـت های مکـرر در روابط ، شغل و زندگی تجربه کرده ای

ü      اگر در مدیریت و تفویض اختیار و استخدام به اندازه کافی موفق نیستید

 

برای اکثر اين دغدغه ها  ، پاسخ مناسب در MBTI  وجود دارد  و شما پس از گذراندن اين دوره ، بشرطی که آموخته ها را اجرائی کنید ، با چالش های خود در این حوزه ،  خداحافظی خواهید کرد

ü      من کیستم؟

ü      در این دنیا چه کار باید بکنم؟

ü      چه توانایی ها و استعدادهای خاصی دارم؟

ü      چرا بعضی افراد با شرایط تقریبا مشابه من، از من موفق ترند؟

ü      من دوست دارم بهترین باشم، چطور می توانم موفق شوم و از بقیه پیشی بگیرم؟

ü      راه میانبر و سریع برای موفقیت شخص من چیست؟

ü      و ….

 

این سوالاتی است که روزانه ذهن میلیون ها انسان در جهان را به خود مشغول می کند مثل خود شما. به نظر شما حالا چه باید کرد؟ چطور می توان به جواب این سوالات رسید؟ به کمک چه چیزی یا چه کسی؟

اولین، بهترین و مطمئن ترین قدم برای شروع مسیر، به دست آوردن شناخت درستی از خودتان است. کسب شناخت خوب و درست به خصوص در مورد خودتان و همچنین اطرافیان می تواند به بسیاری از سوالات و دغدغه های ذهنی شما پاسخ بدهد.

 

پریسا احمدی منش "  مجموعه پَم کوچینگ "  مربی دوره و  از کُوچ های حرفه ای ایران است که مخاطبان زیادی از سراسر ایران  ، با ایشان جلسات کوچینگ موفق  تلفنی و حضوری داشته اند و در کلاسهای شخصیت شناسی ایشان به صورت حضوری و مجازی شرکت کرده اند که طبق بازخوردهای اخذ شده ، نتایج عالی برای مخاطبان ، در حوزه زندگی و کسب و کار داشته است .

تجربه موفق 17 سال فعالیت مدیریتی و اجرایی ، زمینه ساز موفق ایشان در کوچینگ و آموزش بوده است .

 

پریسا احمدی منش می گوید :   

"  در بسیاری از جلسات کوچینگ با افرادی مواجه بودم که دغدغه های زیادی داشتند ، از چالش های فراوان در روابط شان ، می گفتند  ، علیرغم تلاش فراوان شان ، از موقعیت کنونی در شغل و زندگی راضی نبودند و غیره و در طی چندین جلسه کوچینگ ، نقاط قوت و ضعفی در آنها کشف میشد که قبلا برای خودشان شفاف نبود !!

بعد از مدتها تحقیق و بررسی ضمن تجربه های عملی ایجاد شده  ،  به یک مدل رسیدم که بسیار خوب جواب می داد و آن اینکه هر فردی  ، قبل از هر کاری ،  مهارت MBTI  را فرابگیرد و به اینصورت سرعت فرایند کوچینگ بسیار بالا میرفت و خودشان ، می فهمیدند که حالا چه باید بکنند و خودشان مثل بلبل !! تحلیل می کردند علل چالش های روابط عاطفی و شغلی شان را ... !!

این شد که مصمم شدم یکی از رسالت های زندگی ام را در کنار کوچینگ ، آموزش شخصیت شناسی قرار دهم "

 

 

مشکل شما به ما هم ربط دارد !!

 

 

در پیج اینستاگرام ، بخش استوریهای هایلایت و همچنین در سایت اینترنتی ، میتوانید نظرات برخی شرکت کنندگان قبلی را ببینید

@p_ahmadimanesh

www.ParisaAhmadimanesh.ir

میزان رضـایت مخاطبین در تمامی دوره های برگزار شده تا کنون ، بسیار بالا بوده است .

بهتر است نگوییم رضـایت ، چون فراتر از رضایت ، شگفت زدگـی افراد را بهمراه داشته است و اکثرا گفته اند ...ای کـاش زودتـر می دانستم ...


از بین هزاران پیام عالی از شرکت کنندگان دوره های قبلی ، دو نمونه  را در زیر ببینید

 


   

اگر در این دوره آموزشی شرکت نکنم چه می شود ؟

هیچ اتفاقی نمی افتد و فقط شما در شرایط فعلی خود باقی می مانید.

شاید هم در شرایط فعلی نمانید و پسرفت کنید

چرا که  رقبـای شما ( رقبای عرصه زندگی ، روابط و بیزینس ) این مهارت را فراگرفته اند و شما از قافله عقب بمانید  !!

 

جمله‌ای منصوب به آلبرت انیشتین است که می‌گوید:

عجیب است که عده‌ای کارهای همیشگی را انجام می‌دهند و نتیجه‌ای متفاوت را انتظار دارند

شرکت در اين دوره ، موقعیتی است که افراد باهوش به اندازه کافی ارزش آن را می دانند.

 

به این فکر کنید…شاید پاشنه آشیل و فاصله شما با یک زندگی و بیزینس عالی ،  تنها دانستن اين مهارت قدرتمند  وداشتن یک کوچ حرفه ای كاربلد باشد !

 

 

شخصیت شناسىMBTI  یک علم و دانش است

مگر می شود انسان ها با اینهمه پیچیدگی در ابعاد ذهنی و اجرایی ، بتوانند بدون داشتن این مهارت و شناخت ، ارتباط موثری با خودشان ودیگران برقرار کنند  !!

در قرن 21 که دنیای ارتباطات و رقابت پرتنش شده است ، به این مهارت بیش از هر زمان دیگری نیاز داریم .

آیا باید منتظر ماند تا به بن بست های کاری و ارتباطی برسیم و بعد تازه به فکر فرو رویم که دانش و علمی نیز در این زمینه وجود داشته است !!

تابلویی را در نظر بگیرید با خط ناشناس مثلا چینى یا ژاپنى،  نوشته‌های آن را نمی‌توانیم بخوانیم زیرا با زبان آن آشنا نیستیم.

شخصیت شناسى هم همینطور است. به ما سواد خواندن خودمان و دیگران را می دهد ، ما را با زبان و خط شناخت دلیل عملکردهاى متفاوت خودمان و بقیه انسانها آشنا مى کند.

چطور زمانی که تیپ شخصیتی خود و طرف مقابلمان را نمی‌شناسیم می‌توانیم برخورد درستی با وی داشته باشیم؟

بارها با زوج‌هایی برخورد کرده‌ایم که پس از چندین سال زندگی مشترک اذعان دارند شناختی از هم ندارند!

برای مثال؛ مرد و زنی را در نظر بگیرید که دو تیپ شخصیتی متفاوت باهم دارند، به ترتیب یکی درون‌گرا و یکی برونگرا. طبیعتاً ارتباط فرد برونگرا با جامعه بهتر است و دائماً می‌گوید: شوهرم بی‌عرضه است و همیشه من باید حقش را در محل کار و… بگیرم! یا مردی که همسرش برونگرا است دائم فکر کند که همسرش سروگوشش می‌جنبد و مدام رفتارهای جلف از خودش نشان می‌دهد. این در حالی است که نمی‌دانند هرکدام بر اساس تیپ شخصیتی خود رفتار می‌کنند.

یا در ادارات، زمانی که یک همکار جزئی‌نگر داریم و شما کلی‌نگر هستید، در پر کردن فرم و در ذکر تاریخ شما سال را ذکر می‌کنید و همکارتان ماه، روز و حتی ساعت آن را بر شما متذکر می‌شود. این امر موجب کلافگی شما می‌شود چراکه در تصور خود این‌گونه حرف‌ها و مسائل را بی‌اهمیت تلقی می‌کنید. اگر شما تیپ شخصیتی همکارتان را بشناسید متوجه می‌شوید که وی فردی جزئی‌نگر است و تمام موارد جزئی را رعایت می‌کند.

وقتی خودمان و اطرافیانمان را نشناسیم، امکان ارتباط مختل می‌شود. با شناخت تیپ‌های شخصیتی، تفاوت‌ها را درمی‌یابیم وزندگی معقولانه‌تری را تجربه می‌کنیم.

 از دلایل دیگر شناخت شخصیت شناسی این است که به همدیگر صفت نسبت ندهیم، برای مثال نگوییم فلانی این صفت بد را دارد، پررو است، بی‌حیا است و…، درحالی‌که چنین نیست. وی فردی برونگرا است که راحت‌تر از شما در اجتماع ارتباط برقرار می‌کند.

یا برعکس، فلانی خیلی انسان ضعیفی است، گوشه‌گیر و خجول است؛ خیر، او فردی درون‌گرا است که ترجیح می‌دهد خلوت خود را هم داشته باشد.

در مذاکرات و متقاعد سازی به این نتیجه میرسیم که خیلی جلوتر از رقیبان هستیم چون می توانیم حدس بزنیم فرد مقابلمان دارد به چه چیز فکر می کند. می دانیم که اگر  او  یک حسی و جزیی نگر است چگونه به او اطلاعات بدهیم تا متقاعد به خرید شود.

بسیاری از ناسازگاری های زناشویی حل می شود. مثلا همسرم که یک درونگراست را بهتر می شناسم و برایم علاقه مند نبودن به مهمانی ها مشخص می شود. می فهمم که بنای اذیت کردن مرا نداشته بلکه مطابق تیپ شخصیتی خود عمل می کند .

 

 

MBTI     یکی از مطرح‌ترین ، معتبرترین و قدرتمندترین ابزارهای تیپ‌شناسی در جهان است و در شرکت های  بین المللی برتر  fortune100   مورد استفاده قرار می گیرد  و به ما کمک می‌‌کند تا برای درک و شناخت صحیح از افراد در جلسات مذاکره، فروش، و همچنین رهبری و تیم‌داری بسیار قدرتمندتر از پیش عمل کنیم.

واحدهای منابع انسانی و روانشناسان پیرو مکتب یونگ ( روانشناس سوئیسی ) نیز با بهره‌گیری از آن به تصمیم‌گیری بهینه، حل تعارض و بهبود کار تیمی افراد کمک می‌کنند.

  MBTI افراد را به ۱۶ تیپ شخصیتی مختلف تقسیم می‌کند.

تفاوتهای بسیاری بین هرکدام از این ۱۶ تیپ شخصیتی است که اگر آنها را بشناسیم به تدریج مهارت پیدا می کنیم که با هر تیپ شخصیتی بتوانیم سازگار شویم

 

با تسلط بر MBTI می‌توانید تیپ شخصیتی افراد را تشخیص دهید و فرایند متقاعدسازی آن‌ها را بسیار ساده تر طی کنید .تسلط بر MBTI نه تنها در مذاکرات حرفه‌ای، بلکه در روابط روزانه نیز به شما کمک می‌کند تا تعاملات اثربخش‌تری داشته باشید. همچنین با یافتن تیپ شخصیتتان مسیر تحصیلی و شغلی مناسبتان را شناسایی خواهید کرد و استعدادهایتان را کشف می‌کنید.

 

 

خودشناسی
شناخت نقاط قوت ، نقاط ضعف ، استعدادها
طراحی نقشه راه توسعه فردی
بهبود ارتباطات وکاهش تعارضات با دیگران
انتخاب بهترین شغل
انتخاب بین کارمندی و کارآفرینی
انتخاب همسر
تحلیل و رفع چالش های روابط عاطفی و شغلی
 

1.        استخدام اصولی پرسنل

2.        استعدادیابی پرسنل

3.        انگیزش کارکنان متناسب با تیپ شخصیتی آنها

4.         تیم سازی ، چینش تیم ، مدیریت تیم

5.        شراکت موفق

6.        مهارت های مذاکره وارتباطات موثر، متقاعدسازی

7.        بهبود مهارت های مدیریتی

8.         بهبود فروش و تبلیغات

 

طبق گزارش مجله کسب و کار هاروارد در سال ۲۰۱۵، مهارت ارتباط موثر مهم‌ترین و تاثیرگذارترین مهارت، برای دستیابی به موفقیت است. به نظر می‌رسد توسعه مهارت‌های ارتباطی– به ویژه مذاکره- از مهم‌ترین اولویت‌های افرادی است که خواهان پیشرفت و بهبود ابعاد مختلف زندگی خود هستند.

زمانی که در روابط روزانه‌ی شخصی و شغلی، با پیش فرض‌های ذهنی متداول خود با افراد برخورد می‌کنیم معمولا دچار تعارضات و سوتفاهم‌های زیادی می‌شویم.

یکی از جذاب‌ترین و کاربردی‌ترین مباحث ارتباطی، مبحث شخصیت‌شناسی است. استفاده از ابزار شخصیت‌شناسی MBTI که امروزه یکی از مطرح‌ترین ابزارهای تیپ‌شناسی در جهان است و در بیش از ۸۰ شرکت از ۱۰۰ شرکت برتر fortune100   مورد استفاده است به ما کمک می‌‌کند تا برای درک و شناخت صحیح از افراد در جلسات مذاکره، فروش، و همچنین رهبری و تیم‌داری بسیار قدرتمندتر از پیش عمل کنیم.

اگر صاحب کسب و کار هستید در این دوره خواهید آموخت چگونه تیپ شخصیتی مشتریان خود را تشخیص دهید و برنامه‌ی بازاریابی و تبلیغاتتان را بهبود دهید.

 

1.          مدیران عامل و سایر مدیران و  صاحبین مشاغل

2.          کلیه  پرسنل و شاغلین

3.          افرادی که به دنبال شغل مناسب و یا درصدد تغییر شغل می باشند

4.          دانشجویان و دانش آموزان بالای 15 سال

5.          افرادی که در انتخاب بین کارآفرینی و کارمندی ، مردد هستند  

6.          همسرانی که قصد دارند همسر خود را بهتر بشناسند و ارتباط بهتری با هم برقرار نمایند 

7.          والدینی که می خواهند با شناخت اصولی فرزند خود ، مسیر شکوفایی فرزندشان را  هموار کنند.

8.          افرادی که در آستانه ازدواج  و یا جدایی هستند  و یا طلاق گرفته اند

9.          استارتاپ ها

10.      علاقمندان به مباحث موفقیت و توسعه فردی و سازمانی

11.      افرادی که تمایل دارند ارتباطات فردی و شغلی خود را بهبود دهند

12.       مشاوران ، روانشناسان و کُوچ ها

13.      همه و همه

 

به نظر شما فردی هست که این مهارت برایش کاربرد نداشته باشد !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

توجه :  در این وبینار 2 ساعته مطالب پایه ارایه میشود و کارگاه آموزشی کامل آن  نیز از 11 مرداد آغاز خواهد شد

این کارگاه آموزشی ، به لحاظ محتوا ، مثالهای واقعی جهت درک عمیق مطالب ، پرسش وپاسخ ، تمرین های عملی ، فایلهای آموزشی و ..... جزو بینظیرترین دوره های آموزشی شخصیت شناسی در ایران است  که تاکنون تاثیرات شگرفی در زندگی فردی و شغلی افراد ایجاد نموده است .

یکی از دلایل عالی و کاربردی  بودن این دوره ، تدریس آن  توسط یک کُوچ حرفه ای  است که به دلیل  جلسات کوچینگ متعددی که با افراد دغدغه مند  دارد ، دغدغه های مرتبط را در این آموزش  دخیل می کند و این یکی از رموز متفاوت بودن این کارگاه آموزشی است 

اگر در مورد کوچینگ  نمی دانید ، در سایت اینترنتی مدرس ، مطالب خوبی درج شده که پیشنهاد میکنم حتما مطالعه کنید  فقط بطور خلاصه اینکه ، کوچینگ روش نوینی از مشاوره است و " یک کوچ حرفه ای شما را قادر می سازد بجای غرق شدن در افکار بدون دستیابی به اهداف ، با شناکردن در افکار از آن لذت ببرید و به اهداف خود دست یابید "

امیدوارم تصمیم بگیرید با فراگیری این مهارت ، زندگی خود را بهتر کنید.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

www.ParisaAhmadimanesh.ir

P_Ahmadimanesh پیج اینستاگرام و کانال تلگرام

جهت دریافت فایل توضیحات کامل  دوره های آموزشی جامع ، در تلگرام و یا واتساپ به شماره زیر پیام دهید

    0905-435-6215

در پایان وبینار ، دوره جامع یکماهه غیرحضوری "شخصیت شناسی mbti "  معرفی میشود و برای حاضرین وبینار "  تخفیف ویژه " ای اعلام میگردد

( هفدهمین دوره جامع حرفه ای )

۱۵۵۸
دنبال کننده
۲۶
کل رویدادها
۲
رویداد فعال

برگزارکننده تخصصی آموزشهای شخصیت شناسی و کوچینگ...

بیشتر از ۴۰ نفر (۷۹%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

سلسه آموزش‌های هفته جهانی کوچینگ(رایگان)

 • آنلاین
 • رایگان
 • گروه آموزشی و کوچینگ پریسا احمدی منش
سه‌شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

دوره پنج روزه زندگی و رشد هوشمند

 • آنلاین
 • رایگان
 • کوچینگ ذهن هوشمند
دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

دورهمی آنلاین به صرف یک فنجان کتاب

 • آنلاین
 • از ۸,۰۰۰ تومان
 • یادگیری با هدایت
شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۰

تست اعتماد به نفس و راهکار متناسب شخصی

 • آنلاین
 • از ۹,۰۰۰ تومان
 • معین فلاحی