رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

دوشنبه ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

وبینار تهیه صورت های مالی مطابق با آخرین استاندارد

 • آنلاین
 • ۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • گروه نرم افزاری محک
دوشنبه ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

دوره تربیت مدرس غیر حضوری نرم‌افزار سپیدار 7 شهریور ماه

 • آنلاین
 • ۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان
 • سپیدار سیستم
سه‌شنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

آموزش نرم افزار دشت همکاران سیستم

 • آنلاین
 • ۱۵۰,۰۰۰ تومان
 • دشت همکاران سیستم
پنج‌شنبه ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰

دوره جامع آموزش آنلاین سپیدار سیستم

 • آنلاین
 • از ۷۵۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه حسابداری و مالیاتی محاسبان سیستم
کاور
"هفتمین دورهمی تخصصی مالی و حسابداری در تهران " در تاریخ پنج‌شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیط ثبت نام
-
۱۰۰,۰۰۰ تومان

چرا دورهمی؟

یک مهمانی دوستانه خیلی چیزا رو به ما یادآوری میکنه!

اینکه تو زندگی تنها نیستیم و اینکه اگه یک روز به مشکلی بر خوردیم، کسایی هستن که میتونن به ما مشورت های خوب و درست بدن.

گروه نرم افزاری محک تصمیم گرفته یه دورهمی خاطره انگیز برگزار کنه که کلی حسابدار، متخصص حوزه مالی، مشاور مالیاتی و ... کنار هم جمع میشن. قراره توی این دورهمی کلی دوست و آشنای هم رشته پیدا کنید که میشه روی حمایت ها و کمک هاشون حساب کرد.


ما در گروه نرم افزاری محک اعتقاد داریم که پیدا کردن

و داشتن دوستای خوب مثل شما، نعمت بزرگیه...

پس با حضور گرمتون، ما رو خوشحال کنید.

 

 

 

دورهمی تخصصی مالی و حسابداری

دورهمی تخصصی مالی و حسابداری به میزبانی محک قرار است در هر ماه برگزار شود. این دورهمی با هدف شبکه سازی فعالان حوزه مالی و حسابداری شکل گرفته است و سعی بر آن است تا با استفاده از دانش اساتید و تجربه افراد با سابقه در این حوزه، به ارتقای سطح علمی و تجربی خود بیافزاییم. 

صمیمانه از همه علاقه مندان به حوزه های مالی، مالیاتی و حسابداری و حسابرسی دعوت می شود تا با حضور خود در این دورهمی تخصصی، بهترین لحظه ها را در کنار هم رقم بزنیم و گروهی پویا و سازنده را در کنار هم تشکیل دهیم. امیداواریم با کمک همه شما عزیزان بتوانیم، سهم کوچکی در ارتقای دانش و مهارت داشته باشیم.

تخصص خود را مکانیزه کنید! 


شما حسابدارید و تخصص هم دارید ولی باید به این نکته توجه کنید که آیا این دانش می تواند نیاز یک کارفرمایی که با مشکلات مالیاتی دست و پنجه نرم می کند را برآورده کنید! دقیقا مثل پزشک عمومی که با مطالعه چندین ساله تازه جایگاه عمومی دارد و اگر افراد بیماری خاصی داشته باشند دیگر باید به متخصص داخلی و یا همان بیماری مراجعه کنند.

حالا اگر واقعا به فکر درآمدزایی بیشتر و کارحسابداری خاص هستید پس باید ببینید عمومی هستید و یا متخصص، اینکه اگر فردی جریمه مثلا مالیات بر ارزش افزوده شده است  و نیاز به مشاوره قبل از هیات حل اختلاف دارید میتوانید کاری برایش انجام دهید یانه؟ یا در آخر سال که بازار عیب یابی داغ داغ است میتوانید در بستن حسابها در حسابداری و تهیه صورتهای مالی شرکتها یاری برسانید؟ تحریر دفاتر و علی الراس هم نقل و نبات بازار کار حسابداری است، آیا می توانید پرتوان در میدان حاضر جواب باشید؟

شاید خیلی از شما تاثیر و بکار گیری فرمول کلمه رایگان را ندانید و یا خودتان به عنوان مشتری دل خوشی از این کلمه نداشته باشید . بله ممکن است من و شما ذهنیت خیلی خوبی از بازاریابی کلمه و جملات رایگان نداشته باشیم و یا با بکار بستن آن در امور تبلیغاتی ، نتیجه خیلی خوبی عاید ما نشده باشد. ولی حقیقت چیز دیگری را نشان می دهد و آن نحوه کاربرد روش های پیاده سازی این کلمه است . یعنی اینکه شما چگونه و در چه موقعیتی و با چه هدفی ، از خدمات و حتی مشاوره رایگان امتیاز و منفعت کسب کنید . صحبت امروز ما بیشتر درباره جذب کار حسابداری است . ما فرض می کنیم شما مدیر یک شرکت مالی و یا مدیر مالی چند شرکت و مجموعه کوچک و بزرگ هستید . در ادامه قصد دارید تعداد مشتریان خود و شرکتتان را افزایش دهید و از رقیبان خود سبقت بگیرید .

سخنرانان

مریم آتشگاه
مریم آتشگاه
مشاور مالیاتی
محمد عیوضی
محمد عیوضی
مربی مالی مالیاتی
ابولفضل امینیان
ابولفضل امینیان
عضو هیت علمی دانشگاه پیام نور

حامیان

راه های ارتباطی

شماره تماس: 09391448883

 

ایوند    https://evand.com/organizations/mahaksoft

 

اینستاگرام     https://instagram.com/mahaksoft

گروه نرم افزاری محک
برگزار‌کننده: گروه نرم افزاری محک
۱۱۰۴
دنبال کننده
۴۳
کل رویدادها
۴
رویداد فعال

عمده فعالیت‌های گروه نرم‌ افزاری محک، مربوط به حوزه‌های تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای مالی و مدیریتی (نرم افزار حسابداری) می باشد. تلاش این گروه، از آغاز بر این بوده تا با استفاده از بهترین و درعین‌حال، قابل‌ اطمینان‌ترین تکنولوژی‌های روز، محصولات ساده و نوآورانه ای را برای ساده‌تر، دقیق‌تر و سریع‌تر شدن امور مالی و مدیریتی کسب‌ وکارها و اشخاص سرتا...

بیشتر از ۱۷۰ نفر (۸۹%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

آدرس

تهران کارخانه نوآوری آزادی جنب مترو بیمه

موقعیت جغرافیایی رویداد