رویداد به پایان رسیده است!
رویداد جهانی گلوبال‌گیم‌جم 2020 دانشگاه اصفهان در تاریخ یکشنبه ۱۳ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
جمعه ۱۱ بهمن ساعت ۰۸:۰۰

رویداد جهانی گلوبال‌گیم‌جم 2020 دانشگاه اصفهان

  • رایگان
  • اصفهان
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


جهت اطلاع از رویدادهای دیگر، کانال تلگرام مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان را دنبال کنید. گروه تلگرامی باشگاه بازی‌سازان دانشگاه اصفهان نیز محلی برای اشتراک دانسته‌های مرتبط، معرفی خودتان و آنچه می‌دانید و آنچه دوست دارید بدانید و ساختن تیم‌های جدید است.

 

گلوبال‌گیم‌جم (به‌اختصار GGJ) یا محفل بازی‌سازی جهانی، یک دورهمی بازی‌سازی سالانه است که در سرتاسر دنیا به‌صورت هم‌زمان برگزار می‌شود. هدف این رویداد در کنار هم قرار دادن عناصری مانند خلاقیت، همکاری و تجربه در زمینه بازی‌سازی است. مشارکت‌کنندگان در این رویداد در مکان‌های معتبر و ثبت‌شده برای پیاده‌سازی کردن ایده‌های خود در قالب گروه‌هایی گرد هم می‌آیند و بازی‌های جدید خلاقانه و مبتکرانه را در وقت محدود می‌سازند که تجربه‌ی نابی را به‌همراه دارد.

 

امسال از جمعه ۱۱ بهمن تا یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ به‌صورت شبانه‌روزی در مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان میزبان تعداد محدودی از علاقمندان بازی‌سازی (به‌صورت تیمی یا انفرادی) هستیم. امکانات مرکز از قبیل فضای کاری مشترک، اینترنت، آشپزخانه‌ی مجهز، کامپیوترهای قوی، تلویزیون‌های بزرگ، اتاق‌های استراحت آقایان و خانم‌ها، اتاق جلسات، استودیو صوت و موسیقی، اتاق بوردگیم و فضاهای دیگر، ۷۲ساعت در اختیار شرکت‌کنندگان است تا بهترین بازی‌ها را بسازند و تجربه‌ی خوبی کسب کنند. مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان در کنار رستوران و کافه‌تریا و مصلی دانشگاه قرار دارد و فرصتی برای لذت بردن از بازی ساختن را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

دو منتور باتجربه هم در این رویداد در کنار ما هستند؛ مهرداد رضایی (طراح و انیماتور برجسته و سازنده‌ی بازی آناهیتا؛ دختر خوب) و محمدمهدی کرمانی (طراح سه‌بعدی، برنامه‌نویس موتوریونیتی و مؤسس شرکت مهرآفرید) به تیم‌ها کمک می‌کنند تا در مدت زمان محدود، یک بازی جذاب و زیبا بسازند.

 

دو خبر خوب هم برای شرکت‌کنندگان داریم؛ یکی اینکه بازی‌هایی که در این رویداد ساخته می‌شوند اگر به مرحله‌ی نشر برسند، به‌رایگان در سایت بازیاتو معرفی خواهند شد و امکانات آزمایشگاه تست مرکز نوآوری صنایع سرگرمی به‌رایگان در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

دوم اینکه تیم‌هایی که در جریان این رویداد ساخته می‌شوند در صورت رسیدن به مرحله‌ی ساخت دمو، در مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان پذیرفته خواهند شد.

 

برای شرکت در این رویداد علاوه بر خرید بلیط رایگان، بایستی در وب‌سایت رسمی GGJ2020 به سایت مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان (University of Isfahan Center of Entertainment Industry) نیز بپیوندید.

 

به امید تجربه‌ی رویدادی لذت‌بخش در کنار هم!

منتورها

مهرداد رضایی
مهرداد رضایی
انیماتور، کارگردان انیمیشن و بازی‌ساز

انیماتور، بازی‌ساز و کارگردان انیمیشن با ۲۰ سال تجربه و دریافت جوایز متعدد داخل و خارج، مدرس دانشگاه، داور چند دوره جشنواره خوارزمی و دکترای انیمیشن از دانشگاه نیویورک و تکنولوژی آمریکا است. جدیدترین بازی او «آناهیتا» است که در جشنواره‌های متعدد داخل و خارج در بخش رقابتی کاندیدای دریافت جایزه است

محمدمهدی کرمانی
محمدمهدی کرمانی
مدرس و مدیر شرکت مهرآفرید

محمدمهدی کرمانی مؤسس شرکت مهرآفرید و مدیر تولید محتوای واقعیت مجازی و واقعیت افزوده شرکت افرا است. در رزومه‌ی او تولید محصول اصفهان مجازی و پروژه‌های شبیه‌سازی متعددی دیده می‌شود. او برنده چندین جایزه ملی و بین‌المللی است و تاکنون صدها نفر را در زمینه‌ی تخصصی بازی‌سازی تعلیم داده است.

برگزارکننده

مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان
مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان
  • شروع: جمعه ۱۱ بهمن ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: یک‌شنبه ۱۳ بهمن ساعت ۲۱:۰۰

آدرس: اصفهان خیابان هزارجریب - دانشگاه اصفهان - مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان (دانشکده‌ی قدیم علوم تربیتی)