رویداد به پایان رسیده است!
گشت رصدی مجله نجوم در روستای قلعه بالا در تاریخ جمعه ۲۰ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱۹ مهر ساعت ۰۹:۰۰

گشت رصدی مجله نجوم در روستای قلعه بالا

 • رایگان
 • شاهرود
 • علوم پایه
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


  گشت رصدی مجله نجوم در روستای قلعه بالا

مجله نجوم 19 مهر گشتی رصدی در روستای قلعه بالا برگزار می‌کند. در این گشت با تلسکوپ مجله نجوم و راهنمایی کارشناس رصد، به تماشای سیاره‌ها، سحابی‌ها، کهکشان‌ها و خوشه‌های ستاره‌ای زیر آسمان پرستاره این روستا می‌پردازیم و با صورت‌های فلکی آسمان بیشتر آشنا می‌شویم. علاقه‌مندانی که هیچ آشنایی قبلی با نجوم و آسمان شب ندارند نیز می‌توانند در این برنامه شرکت کنند و با زیبایی‌های دنیای اخترشناسی آشنا شوند. همچنین کسانی که ابزار نجومی مانند تلسکوپ و دوربین دوچشمی دارند، می‌توانند با به همراه آوردن ابزار خود به رصد مشغول شوند و  در صورت تمایل از راهنمایی‌ها و آموزش‌های کارشناس برنامه استفاده کنند. در این گشت رصدی، بازدیدی هم از حمام گیور خواهیم داشت و به گردش در روستای گیور، دزیان و قلعه بالا هم می‌پردازیم.
 
حرکت از تهران: پنجشنبه 19 مهر ساعت 9 صبح 
بازگشت: جمعه 20 مهر (تا حدود ساعت 19 به تهران خواهیم رسید)
 
 هزینه ثبت نام: 252 هزار تومان
 هزینه ثبت‌نام برای مشترکان مجله نجوم: 225 هزار تومان
 
 حرکت از تهران و از محله گیشا خواهد بود. نشانی دقیق پس از ثبت نام به اطلاع همه شرکت‌کنندگان برنامه خواهد رسید. در این برنامه امکان استفاده شرکت‌کنندگان از خودروی شخصی برای رسیدن به محل رصد وجود ندارد و کلیه علاقه‌مندان به شرکت در برنامه باید با وسیله نقلیه در نظر گرفته شده (اتوبوس) در رصدگاه حضور پیدا کنند.
 
خدمات نجوم در این گشت:
 • رصد آسمان شب همراه ارائه توضیحات علمی زیر نظر کارشناس برنامه 
 • بیمه کامل مسئولیت مدنی گردشگری
 • ارائه شام و میان وعده و صبحانه و یک وعده ناهار (ناهار برگشت)
 • بازدید از حمام گیور و گردش در روستای گیور، دزیان و قلعه بالا
 • محل اقامت (اسکان به صورت گروهی در خانه روستایی)
 • اتوبوس

 توجه: ناهار رفت به عهده مسافر است. برای صرف ناهار توقف کنار رستوران در مسیر رفت صورت می‌گیرد. 

 

توضیحات مهم:

کفش مناسب برای پیاده‌روی، زیرانداز، لباس گرم برای شب و لباس خنک برای روز، چراغ قوه با نور قرمز و سایر وسایل شخصی شامل لیوان، عینک آفتابی، کرم ضد آفتاب، کارت شناسایی، دفترچه بیمه، داروهای شخصی و... را همراه داشته باشید.

در صورت ابری شدن هوا، برنامه‌های آموزشی در زمینه تئوری رصد و موضوعات مختلف نجومی برگزار خواهد شد و طی برنامه هر زمان که آسمان صاف شود رصد آسمان از سر گرفته می‌شود.

ظرفیت برنامه محدود است و اولویت با مسافرانی است که زودتر ثبت نام خود را نهایی می‌کنند. در صورت تکمیل شدن ظرفیت، حتی در صورت به پایان نرسیدن مهلت ثبت نام، از پذیرش سایر متقاضیان گرامی معذور خواهیم بود.

نکته بسیار مهم:  در صورت انصراف پس از ثبت نام، امکان عودت وجه پرداختی از تاریخ 11 مهر (هشت روز قبل از برگزاری تور) وجود ندارد و پیش از این تاریخ با کسر 20 درصد مبلغ واریزی انجام می‌شود.

 

چند نکته درباره تکمیل فرم ثبت نام 

لطفا اسامی و کلیه مشخصات تک‌تک همراهان را جداگانه وارد کنید و از کپی کردن مشخصات نفر اول برای سایر شرکت‌کنندگان همراه خود جدا بپرهیزید.

لطفا نام و نام خانوادگی و  کلیه مشخصات خود را در قسمت‌های مشخص شده به فارسی تایپ کنید و از استفاده از حروف انگلیسی به جز قسمتی که مشخصا ذکر شده باشد اجتناب کنید. 

لطفا کلیه اطلاعات فرم از جمله بخش‌های مربوط به گروه خونی و بیماری‌های احتمالی را با دقت و حوصله تکمیل کنید و از این طریق ما را در ارائه خدمات بهتر و تامین ایمنی و سلامت خود و همراهانتان در این گشت یاری دهید.

 

برای اطلاعات بیشتر می‌تونید با دفتر مجله نجوم تماس بگیرید:
 ۰۲۱-۸۶۰۴۶۱۴۸

 • شروع: پنج‌شنبه ۱۹ مهر ساعت ۰۹:۰۰
 • پایان: جمعه ۲۰ مهر ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: شاهرود روستای قلعه بالا