رویداد به پایان رسیده است!
نحوه طراحی قرارداد های کار در تاریخ پنج‌شنبه ۱۹ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱۹ تیر ساعت ۱۸:۰۰

نحوه طراحی قرارداد های کار

  • ۲۰۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

چرا ؟ با چه هدفی ؟ برای چه کسانی ؟


تنها یک مرور اجمالی بر متن قراردادهای شرکت ها و سازمان ها کافیست تا متوجه شویم که حدودا از هر ۱۵ قرارداد تنها یک قرارداد بر اساس اصول حقوق کار نگارش شده است. در تنظیم نمودن بسیاری از این قراردادها به اصول حقوق کار ، و چگونگی رسیدگی به اختلافات کارگری وکارفرمایی در مراجع حل اختلاف وزارت کار توجه نشده است ، لذا شروط مندرج در این قراردادها قابل اجرا نخواهند بود.

بسیاری از این قراردادها با الگوبرداری از قراردادهای غیراصولی و اشتباه شرکت ها و سازمان های دیگر طراحی و تدوین شده است؛ و بدیهی است که حاصل این الگوبرداری نیز یک قرارداد اشتباه خواهد بود.

برخی دیگر نیز بدون درنظر گرفتن نیازها و مقتضیات کارگاهی ، یا نیاز شرکت ها طراحی شده اند ، و بدیهی است قراردادی که برای یک شرکت پیمانکاری طراحی شده نمیتواند گره از مشکلات یک شرکت تولیدی باز کند.

در این رابطه، متون مختلفی در اینترنت منتشر شده اما اگر تمایل دارید درباره انواع قراردادهای کار، نحوه طراحی و تنظیم این قراردادها، نکاتی که باید در آن‌ها در نظر گرفته شود و مسائل حقوقی مربوط به این نوع از قراردادها اطلاعات بیشتری کسب کنید از شما دعوت میکنیم در نشست تخصصی نحوه طراحی قرارداد های کار که روز پنجشنبه، مورخ 28 فروردین ماه برگزار میشود شرکت نمائید. در این وبینار به مباحث زیر می پردازیم : 

• انواع قراردادهای کاری

• شیوه تنظیم قرارداد کاری

• حقوق و وظایف کارگر و کارفرما در قبال یکدیگر

• اختتام یا فسخ قرارداد کاری

همچنین در این کارگاه شروط قابل درج در قراردادهای کار ، نکات الزامی ( که عموما فراموش میکنیم آنها را در قراردادهای کار درج کنیم ) بررسی خواهیم کرد. نحوه محاسبات قراردادهای تمام وقت و پاره وقت را ( که در اغلب موارد اشتباه محاسبه می شوند ) را نیز مرور خواهیم کرد .

ضمنا در این کارگاه بصورت عملی یک نمونه قرارداد کار را مرحله به مرحله تنظیم خواهیم نمود . لطفا اگر قصد ثبت نام در این وبینار را دارید ، حتما این فایل را از آدرس زیر دریافت نموده و در هنگام برگزاری وبینار روی کامپیوتر یا مبایل خود باز کنید تا با همکاری یکدیگر آن را تکمیل کنیم :

* پیش نویس قرارداد کار * 

 

حضور در این کارگاه را به همه متخصصان مالی، اداری، حقوقی و منابع انسانی و کارفرمایان که به هر نحو با تنظیم قراردادهای کارگری و کارفرمایی درگیر هستند توصیه میکنیم .

سخنرانان

آرمین خوشوقتی
آرمین خوشوقتی
عضو هیات مدیره انجمن مدیریت منابع انسانی ایران، مدرس سازمان مدیریت صنعتی، مشاور منابع انسانی شرکت‌های دیجی کالا، BAT ، DHL، داروسازی عبیدی ، کوبل دارو ، زردبند ، آدرا ، پرداخت الکترونیک پارسیان، بیمه ایران، خیریه سمر، پارسا پلیمر شریف، راه رشد ، کارخانجات سیمان اسپندار ، لوتوس ، ایثار بنیاد شهید،فروشگاههای زنجیره ای هفت و...

برگزارکنندگان

توسعه منابع انسانی سرآمد
توسعه منابع انسانی سرآمد
آموزش های تخصصی در حوزه مدیریت منابع انسانی ، مشاوره و استقرار مدل های بومی مدیریت منابع انسانی

آموزش های تخصصی در حوزه مدیریت منابع انسانی ، مشاوره و استقرار مدل های بومی مدیریت منابع انسانی

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
بدیهی است که ارکان رابطه کارگری و کارفرمایی را در این دوره با هم مرور خواهیم کرد ، ولی اگر قبل یا بعد از این دوره ، در دوره جامع قانون کار ما شرکت بفرمایئد موجب ارتقاء اثربخشی در یادگیری خواهد شد.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
حتما فایل پیش نویس قرارداد کار را از بخش توضیحات دریافت نموده و روی دسکتاپ کامپیوتر خود همراه داشته باشید .
جزوه پرینت شود یا خیر؟
خیر ، مدرس دوره کلیه توضیحات خود را ( حین ارائه دوره ) در یک فایل ورد تایپ نموده و آن را در پایان دوره ( به همراه فایل جزوه دوره ) در اختیار شما قرارا خواهد داد .
آیا متن قرارداد کار در پایان دوره در اختیار من قرار خواهد گرفت ؟
بدیهی است که خیر ، در این دوره روش طراحی و تدوین قراردادهای تمام وقت و پاره وقت آموزش داده می شود .
ثبت نام در این دوره ، برای چه اشخاصی تخفیف دارد ؟
اعضاء انجمن منابع انسانی صنعت دارو، اعضاء انجمن مدیریت منابع انسانی ایران ، اعضاء انجمن صفی مشاوران و مدیران منابع انسانی ، اعضاء انجمن کاریابی های استان تهران ، اعضاء کانون انجمن های کاریابی های کشور ، و کلیه کسانی که حتی یک بار در یکی از دوره های شرکت توسعه منابع انسانی سرآمد شرکت داشته اند ، از 10 درصد تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد . برای دریافت کد تخفیف ، از طریق ای دی تلگرام زیر با ما تماس بگیرید : saramad_hrd_co@

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت توسعه منابع انسانی سرآمد

مجری طرح های بهبود حوزه مدیریت منابع انسانی ، و مشاور شرکت های دیجی کالا، سینره ، آدرا، پارسا پلیمر شریف، بریتیش امریکن توباکو ، DHL و ...

رویداد های برگزارشده۱۸
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۲۰ نفر