رویداد به پایان رسیده است!
هفته جهانی کارآفرینی در تاریخ چهارشنبه ۳۰ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۴ آبان ساعت ۰۸:۰۰

هفته جهانی کارآفرینی

  • رایگان
  • بیرجند
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی هفته جهانی کارآفرینی


هفته جهانی کارآفرینی (GEW بزرگترین رویداد هماهنگ برای ترویج و ترفیع کارآفرینی در جهانی است که هر سال در بازه زمانی 18 تا 24 نوامبر برگزار می‌شود. در این رویداد هماهنگ، با تشویق افراد تلاش میشود تا نسل جدیدی از ( نسل بعدی) کارآفرینان به راه‌اندازی کسب و کار فکر کنند و کسب و کار شخصی خود را آغاز کنند. یعنی از این طریق کمک کند ، کارآفرینان بالقوه را به عرصه کارآفرینی وارد نماید.

عقیده بسیاری براین است که کمپین عظیم جهانی می‌تواند باعث ترفیع جایگاه کارآفرینی در اذهان و افکار گردد و مشوقی برای راه‌اندازی کسب و کار توسط عموم جامعه گردد.

این رویداد مراسمی برای ارج نهادن به نوآوران و خالقان اشتغال است. کسانی که ایده‌های خود را حیات بخشیدند و کسب و کاری را پایه‌گذاری کردند و باعث رشد اقتصادی در کشور خود و توسعه رفاه انسانی شدند.

طراحی فعالیت‌های این رویداد می‌توان محلی، ملی و یا بین‌المللی باشد و از این طریق می‌کوشد تا مردم را به کشف استعداد و پتانسیل‌های خود تشویق کرده و به عنوان آغازگران و نوآوران  وارد عرصه کسب و کار نماید.

تاکنون در ایران 12 مشارکت کننده شامل دانشگاه‌ها، NGO و مؤسسات بخش خصوصی‏ بیش از 100 برنامه را برای اجرا در مدت این هفته سازمان‌دهی کرده‌اند این برنامه‌ها در شهرهای مختلف مثل: تهران- مشهد- اصفهان- تبریز  قزوین و-کرج و بیرجند ... برگزار می‌شود.

در دنیا نیز بیش از 138 کشور نزدیک به 40000 فعالیت را با همکاری بیش از 10000  مشارکت کننده برنامه ریزی کرده و هم اکنون در حال اجرای آنها می باشند.

در این رویداد سیاستگذاران و تصمیم‌سازان به تشریح سیاست‌ها و برنامه‌های خود می‌پردازند، کارآفرینان تجربیات خود را از شکست‌ها و موفقیت‌ها می‌گویند، آشنایی و بازدید از پارک‌ها و مراکز رشد صورت می‌گیرد، سرمایه‌گذاران و بانک‌ها با کارآفرینان مرتبط می‌شوند و عموم افراد از طریق شرکت در مسابقات، کارگاه‌های آموزشی تا بازی و نمایش فیلم تشویق به کشف توانمندی‌های خود و تفکر و تصمیم به راه‌اندازی کسب و کار می‌شوند.

روسای جمهور جهان و مسئولین ملی از کارآفرینان و این رویداد به عنوان سوخت موتور اقتصادی استفاده می‌کنند و از آن پشتیبانی می‌نمایند در سال 2012 روسای جمهور و نخست وزیران 20 کشور جهان از این اقدام حمایت کردند و 53 وزیر در کشورهای مختلف با صحبت و گفت گو با مردم در طول هفته جهانی کارآفرین از روحیه کارآفرینی و تلاش‌های آنان تقدیر نموده حمایت کردند.

هفته جهانی کارآفرینی بیش از یک رویداد اطلاع‌رسانی هماهنگ است این اقدام پلتفرم و سکویی برای توسعه ارتباطات و همکاری‌های پیوسته تمامی نقش آفرینان عرصه کارآفرینی است تا از این طریق زیست بوم کارآفرینی و اکوسیستم مناسب در کشور ایجاد و در سطح ملی و جهانی تقویت شود.

هفته جهانی کارآفرینی با کارآفرینان کسب و کارهای آنلاین

هفته ی جهانی کارآفرینی فرصتی است که میلیون ها نفر از جوانان در سراسر دنیا به حرکت شتابان کارآفرینی متصل می‌شوند. در این حرکت ایده‌های جدید برای بهتر انجام دادن کارها و ایجاد مشاغل جدید مطرح می‌شوند.

این رویداد از سری رویدادهای کارآفرینی در حوزه بازاریابی آنلاین است. مخاطبان در این مجموعه رویدادها با همکاری مدیران ارشد و اساتید دیجیتال مارکتینگ با این علم به صورت کاربردی و عملی آشنا می‌شوند.

 

مزایای شرکت در رویداد هفته جهانی کارآفرینی

  • انتقال تجربیات کارآفرینان برجسته کشور
  • ارائه مطالب آموزشی در حوزه راه اندازی کسب و کارهای نوپا
  • شبکه سازی و ارتباط با کارآفرینان و اساتید برجسته کشور
  • عضویت در انجمن کارآفرینان ایرانیان از کانون کارآفرینی
  • ارتباط مستقیم با استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا
  • ارتباط مستقیم با سرمایه گذاران حوزه تجارت آنلاین

زمان‌بندی

پنج‌شنبه 24 آبان
شنبه 26 آبان
یکشنبه 27 آبان
دوشنبه 28 آبان
سه شنبه 29 آبان
چهارشنبه 30 آبان
عنوانشروعپایان
مشاوره مالیاتی۹۱۳
عنوانشروعپایان
مشاوره بیمه۹۱۳
معرفی استارتاپها۱۸۲۰
عنوانشروعپایان
بازاریابی کارآفرینانه(حسین حکیم‌پور)۹۱۲
کارآفرینی اجتماعی(سارا راغبی)۱۷۱۹
عنوانشروعپایان
ایده شو برای دانش‌آموزان۹۱۲
مشاوره حقوقی۱۴.۳۰۱۸.۳۰
کارگاه ذهنیت رشد۱۷۱۹
عنوانشروعپایان
کارگاه استارتاپ ناب(مصطفی پورعلی)۱۷۲۰
عنوانشروعپایان
کارگاه هک رشد(مصطفی پورعلی)۹۱۴
55 مین همفکر بیرجند(رویداد بانی)۱۷۱۹

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی

آدرس

بیرجند خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر، پارک علم و فناوری خراسان جنوبی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

همفکر بیرجند

رویداد های برگزارشده۲۷
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر