رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

آموزش آنلاین ترکی استانبولی | ترکی آذربایجانی

 • آنلاین
 • از ۲۵,۰۰۰ تومان
 • مجید عزمی
شنبه ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

وبینار آموزش کاربردی سامانه مودیان

 • آنلاین
 • ۳۷۰,۰۰۰ تومان
 • پیشگام دانش افزا
شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

دوره آنلاین/حضوری هکر قانونمند CEHv11

 • آنلاین
 • از ۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز تخصصی آپا دانشگاه رازی
جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

30 مهارت کلیدی در صنعت گردشگری

 • آنلاین
 • از ۶۸,۰۰۰ تومان
 • گردشگری با ما
کاور
"نشست گفتمان بازی #۱ - جایگاه و اقتصاد رسانه‌های تخصصی بازی در ایران" در تاریخ سه‌شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

با توجه به نوپا بودن صنعت بازی­های دیجیتال در کشور، غالب جریان­های رو به جلو برای طرح مسئله توسط بنیاد ملی بازی­های رایانه­ای اتفاق می­افتد و بیرون از بنیاد، عمدتا یا جریانی برای توسعه این هنر-صنعت شکل نمی­گیرد و یا به صورت منفی صرفا بر تهدیدهای ناشی از این بازی­ها متمرکز است.

این معضل باعث شده تا مطالبات و چالش­های بازی­سازان نادیده گرفته شود، راهکارها و تلاش­های بازی­پژوهان بهره­وری کافی را نداشته باشد و نهادهای دولتی نیز از اثربخشی لازم برخوردار نباشند. در عین حال مخاطب عام این صنعت که بیش از 28 میلیون ایرانی را شامل می­شود نیز درک درستی از وضعیت این اکوسیستم ندارند و به همین دلیل این چرخه نامتصل و ناکارآمد به درستی حرکت نمی­کند.

در همین راستا، با هدف گفتمان­سازی میان صنعت، دانشگاه و دولت و همچنین ایجاد جریان رسانه‌ای در سطح گسترده برای مردم، مجموع نشست­‌های تخصصی «گفتمان بازی» در نظر گرفته شده است که به صورت مشترک توسط معاونت پژوهش و مدیریت روابط عمومی بنیاد برگزار خواهد شد.

برای هر یک از این نشست­های تقریبا 2 ساعته، ابتدا موضوعی اولویت­دار مشترکا توسط دو واحد و با جلب نظرات و بازخوردها از صنعت و با تکیه بر نیازها و چالش­های فعالان صنعت که امکان برطرف شدن آن­ها توسط دانشگاه و دولت وجود دارد تعیین شده و در روز برگزاری نشست سه کارشناس هریک به نمایندگی از صنعت، دولت و دانشگاه به علاوه یک مجری کارشناس در کنار یکدیگر قرار می­گیرند. در قالب این نشست، نماینده صنعت به طرح معضلات صنعت پرداخته و نمایندگان دولت و دانشگاه نیز بر نقش­ها و راه­حل­های خود در آن موضوعات تمرکز می­نمایند.

در اولین نشست از این مجموعه با عنوان «جایگاه رسانه‌های تخصصی بازی‌های ویدئویی در ایران» به معرفی کارکردهای رسانه­های تخصصی در صنعت بازی و طرح موانع موجود برای تحقق آن­ها پرداخته می­شود. محورهای کلیدی این نشست به شرح زیر هستند:

- سیر شکل­گیری و تحولات رسانه­های تخصصی در ایران به چه صورت بوده است؟

- ژورنالیسم تخصصی تا چه میزان در ایران رشد کرده است؟

- آیا رسانه­های تخصصی توانسته­اند به خوبی از دولت و فعالان صنعت مطالبه­گری کنند؟

- تعاملات رسانه­های تخصصی با فعالان صنعت و خصوصا بازی­سازان باید چگونه باشد؟

- چه راهکارهایی برای شکل­گیری چرخه اقتصادی و بقای رسانه­ای تخصصی قابل تصور است؟

دغدغه‌های فعالان رسانه‌های تخصصی بازی

سخنرانان نشست

برگزارکنندگان

سوالات متداول

فعالان رسانه‌ای، بازی‌سازها و بازی‌پژوهانی که خصوصا در حوزه مدیریت رسانه فعال هستند، می‌توانند از مباحث این نشست استفاده کنند.
شرکت در نشست هزینه‌ای ندارد؛ اما حتما باید پیش از حضور، در ایوند ثبت‌نام کرده باشید و یک ربع پیش از آغاز نشست در محل برگزاری حضور پیدا کنید.
نشست در ساختمان الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، واقع در بزرگراه جلال آل احمد جنب پل نصر (گیشا) برگزار می‌شود. پس از ورود به دانشکده، سالن الغدیر را پیدا کنید. در ساختمان الغدیر، راهنماهای محیطی شما را به سالن برگزاری نشست هدایت می‌کنند.
با شماره 02188310370 داخلی 412 در تماس باشید.
۱۱۶۵۰
دنبال کننده
۱۵
کل رویدادها

 ...

بیشتر از ۳۶۰ نفر (۶۸%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

آدرس

تهران دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، ساختمان الغدیر

موقعیت جغرافیایی رویداد