رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

توربو ترینینگ دیجیتال مارکتینگ

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان
سه‌شنبه ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

جامع ترین دوره ویدئو مارکتینگ ( لنز طلایی)

 • آنلاین
 • ۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه فن آوران حکیم
سه‌شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

دوره تخصصی مهارت های نرم سازمانی

 • آنلاین
 • ۵,۱۲۵,۰۰۰ تومان
 • تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)
یک‌شنبه ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

دوره بین المللی آشنایی با کوچینگ

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی بین المللی فراکوچ
کاور
"اولین دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل در ایران با مدرک گوگل" در تاریخ پنج‌شنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات دوره

تابستان امسال دانش دیجیتال مارکتینگ را با شیوه تدریس و مدرک رسمی گوگل یاد بگیرید.

دوره مبانی دیجیتال مارکتینگ که توسط مربیان حرفه‌ای گوگل تدوین و ارائه می‌شود شامل 26 ماژول مهم و مباحث پراهمیت دیجیتال مارکتینگ است که در پایان دوره می‌توانید مدرک رسمی گوگل را دریافت کنید و مستقیم وارد بازارکار شوید.

برای اولین‌بار در ایران دوره مبانی دیجیتال مارکتینگ گوگل توسط یوزلرن برگزار می‌شود. این دوره شامل 40 ساعت آموزش ویدئویی است که کاملا فارسی‌سازی شده و پشتیبانی‌های اختصاصی در طول دوره همراه شما هستند. بیش از 300000 نفر تا الان دوره را کامل دیده و مدرک خود را دریافت کرده‌اند.

مدرک معتبر گوگل

شرکت‌کنندگان دوره بعد از دیدن ویدئوهای آموزشی با قبول شدن در آزمون نهایی که شامل 40 سوال برای اطمینان از یاد گرفتن مطالب است، می‌توانند مدرک رسمی گوگل را دریافت کنند. این مدرک نشان‌دهنده اطلاعات شما درباره دیجیتال مارکتینگ و مهارت شماست. دریافت مدرک تاثیر زیادی در استخدام شدن و کار در بازارکارهای خارجی و داخل کشور دارد.

ویدیو معرفی دوره

پشتیبانی اختصاصی

در طول دوره برای یادگیری بهتر و پیشرفت بیشتر شما پشتیبان‌های اختصاصی تمامی سوالاتتان را پاسخ داده و تا آزمون نهایی و گرفتن مدرک رسمی از گوگل همراه شما هستند و تا حد امکان شما را راهنمایی می‌کنند.

نمونه ویدیو دوبله شده

توضیحات تکمیلی دوره و سرفصل‌ها

در این دوره جذاب با سرفصل کاربردی و کامل متخصصین گوگل از پایه‌ای‌ترین مباحث دیجیتال مارکتینگ آغاز می‌شود و کار با ابزارهای دیجیتال مارکتینگ را آموزش می‌دهد و استفاده از دانش تئوری دیجیتال مارکتینگ در کار را نشان می‌دهد. سرفصل‌های دوره مبانی دیجیتال مارکتینگ بدین شرح است:

 

·       جمع‌آوری، آنالیز و دسته‌بندی اطلاعات

 

اطلاعات، امروزه مهم‌ترین بخش هر کسب‌وکاری هستند که این بخش مقدمه‌ای برای کار با ابزار Analytics است. جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل داده‌های کاربران و تبدیل آن‌ها به بینشی علمی برای رسیدن به هدف کسب‌وکار از موضوعاتی است که به آن پرداخته می‌شود.

 

·       استراتژی کسب‌وکار

 

تعریف هدف و طراحی مسیر برای رسیدن به اهداف از بخش‌های مهمی است که هر کسب‌وکاری باید بداند. تقسیم‌بندی مخاطبان و تحلیل داده‌های آن‌ها در مشخص کردن بازار هدف و استراتژی کسب‌وکار برای رسیدن به هدف خود نقش دارد. 

 

·       بازاریابی محتوایی

 

در این بخش یاد می‌گیرید چگونه با ایجاد و توزیع محتوای باارزش برای مشتریان بالقوه، آگاهی از برند خود را افزایش داده و مشتریان بیشتری دریافت کنید؛ اما این موضوع را بدانید که محتوا بنای اصلی هر کسب‌وکار است پس حواستان به ساختمان کسب‌وکارتان باشد.

 

·       تبلیغات آنلاین

 

با شناسایی مخاطبان، شبکه‌های تبلیغاتی و استراتژی‌های مناسب، به صورت آنلاین مخاطبان بسیاری را جذب کنید و فروش خود را چند برابر کنید.

 

·       تجارت الکترونیک یا e-commerce

 

در این بخش تمامی استراتژی‌ها، ابزارها و روش‌هایی برای موفقیت در فروشگاه اینترنتی خود نیاز دارید را به دست می‌آورید. این موضوع به شما آموزش می‌دهد تا فروشگاه اینترنتی خود را به بهترین شکل راه‌اندازی کنید.

 

·       بازاریابی از طریق ایمیل

 

با دیدن بخش فوق بر اصول بازاریابی ایمیل مسلط می‌شوید و با تحلیل و دریافت پاسخ‌ها و ساخت صفحات فرود مناسب، مخاطبان وفادار بیشتری بسازید و کسب‌وکار خود را بهتر مدیریت کنید.

 

·       بازاریابی محلی یا لوکال مارکتینگ

 

با استفاده از دایرکتوری محلی و بازاریابی تلفن‌همراه می‌توانید به مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنید و آن‌ها را درگیر کنید. 

 

·       بازاریابی موبایل

 

به تفاوت اپلیکیشن‌های موبایل و وب‌سایت‌ها پی برده و موثرترین استراتژی‌های سئو و تبلیغات موبایل را یاد گرفته و کار با اپلیکیشن‌های موبایل و توسعه‌های آن‌ها را می‌آموزید.

 

·       SEM مارکتینگ

 

در این بخش تبلیغات گوگل و کار با ابزارهای تحقیقاتی موجود را یاد گرفته و با نحوه انتخاب کلمات کلیدی و بهینه‌سازی کمپین‌های فروش برای بازدهی بهتر، آشنا می‌شوید. 

 

·       SEO

 

در اینجا تفاوت جست‌وجوی ارگانیک و پولی را درک کرده و می‌دانید چگونه از بهترین روش‌ها برای بهینه‌سازی سایت خود برای موتورهای جست‌وجو استفاده کنید تا کاربران محتوای شما را ساده‌تر پیدا کنند و رشد طبیعی خود را تجربه کنید.

 

·       شبکه‌های اجتماعی

 

چگونه شبکه‌های اجتماعی مناسب را شناسایی کرده و محتوای عالی را ایجاد کنید که کاربران آن را دوست داشته باشند و سوار بر موج‌های شبکه‌های اجتماعی به موفقیت برسید.

 

·       ویدئو

 

تبلیغات ویدئویی را با بودجه کم اجرا کنید و با ترکیب استراتژی بازاریابی مطمئن شوید توسط افراد مناسب دیده می‌شود و بهترین نتیجه را می‌دهد.

 

·       بهینه‌سازی وب

 

کانال‌های دیجیتال مناسب را پیدا کرده و از آن‌ها برای دستیابی به اهداف تجاری و ایجاد تجربه‌های کاربری بهتر برای مخاطبان استفاده کنید.

نمایشگاه پایانی دوره مبانی دیجیتال مارکتینگ گوگل

در پایان دوره رویدادی با عنوان نمایشگاه پایانی دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل با هدف شبکه‌سازی دانشجویان و جذب و کارآموزی دانشجویان در بهترین شرکت‌های ایرانی است. این رویداد که در اوایل مهر برگزار می‌شود با سخنرانی‌های جذاب افراد بزرگ حوزه مارکتینگ همراه است که می‌تواند تجربه متفاوتی را برای شما رقم بزند. 

سوالات متداول

هیچ! شما با دیدن دوره با هر آنچه که نیاز است آشنا می‌شوید.
افرادی که می‌خواهند وارد حوزه دیجیتال مارکتینگ یا حوزه‌های وابسته یا زیرمجموعه آن شوند و برای اولین‌بار این دانش را یاد بگیرند. افرادی که در این حوزه فعال هستند و به دنبال قوی کردن پایه خود‌ و مرور کردن مبانی هستند. دانشجویانی که این درس به رشته یا واحدهای آن‌ها مرتبط است و دنبال یادگیری بهتر این درس هستند. کارآفرینان، مشاغل کوچک و استارتاپ‌ها که به دنبال جذب مخاطب بیشتر از طریق دیجیتال مارکتینگ و توسعه کسب‌وکار خود هستند. مدیران مشاغل که برای اداره بهتر کارمندان و کسب‌وکار خود نیاز به یادگیری دیجیتال مارکتینگ دارند. افرادی که قصد مهاجرت کاری دارند و به دنبال گرفتن مدرکی معتبر برای ساده‌سازی مسیر خود هستند.
شرکت‌کنندگان بعد از تماشای تمامی ویدئوها، به آزمونی که شامل 40 سوال می‌شود، پاسخ می‌دهند و در صورت پذیرفته شدن می‌توانند مدرک رسمی گوگل را دریافت کنند.

مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر 02128424725

.

با حمایت

برگزار‌کننده:
یوزلرن
۱۹۳
دنبال کننده
۱
کل رویدادها