رویداد به پایان رسیده است!
دوره آموزشی مهندسی پرده سبز در تاریخ جمعه ۲۳ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
جمعه ۱ تیر ساعت ۰۹:۰۰

دوره آموزشی مهندسی پرده سبز

  • رایگان
  • تهران
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

پرده سبز چیست؟


 

 

 

دوره آموزشی مهندسی پرده سبز (Green Screen Engineering)  پاسخ قاطعی است به تمام سردرگمی های شما در دنیای وسیع مهندسی فناوری اطلاعات ، حال زمان آن رسیده تا تحولی ایجاد کنید و تمام آن چیزی را که به عنوان یک مهندس علوم رایانه ای - فناوری اطلاعات ، نرم افزار و سخت افزار- به آن احتیاج دارید را فرابگیرید تا بتوانید به عنوان یک مهره موثر در این زمانه ، خودنمایی کنید !

ما از این نکته آگاهی داریم که در نظر شما تفاوت بسیاری در آموزش دادن کامپیوتر به یک کودک ، یک خانم خانه دار ، یک کارمند ، یک مهندس کامپیوتر و یا حتی به یک استاد دانشگاه، وجود دارد . اما جالب است بدانید که تجربه چندین ساله ما در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات باعث شده تا تفکری را طراحی کنیم که بتواند بدون توجه به جایگاه شما و بدون در نظر گرفتن میزان مهارت شما ، دقیقا آنچه را که نیاز روز دنیای فناوری است در اختیار شما قرار دهد .

پس دیگر تفاوتی ندارد که شما یک خانم خانه دار باشید و یا یک مهندس کارکشته ی فناوری اطلاعات ، پرده ی سبز داشته های ناقص شما را ویران کرده و شهری زیبا و پیشرفته در ذهن شما بنا می کند!

مهندسی پرده سبز در کمترین زمان از شما یک مهندس تمام عیار با تفکر مهندسی خواهد ساخت. آموزش های مورد نیاز در دنیای شبکه ، برنامه نویسی و فناوری اطلاعات اکنون در قالب یک طرح جامع در اختیار شما قرار خواهد گرفت ، برای آگاهی از کیفیت این آموزش ها از شما درخواست می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

 


چرا پرده سبز؟!


می خواهیم برای توضیح طرز فکر خود و بیان دلایل نامگذاری این دوره توجه شما را به یک داستان سمپاتیک جلب نماییم !

ظهر جمعه ای در نیمه های زمستان ، در نزدیکی یک شهر کوچک ، مرد جوانی  درحالیکه در کارگاه خود مشغول انجام سفارشات روزانه بود ،احساس گرسنگی کرد. او فرد خوش شانسی نبود چرا که تعدادی تخم مرغ و کمی نان تنها چیزی بود که در خانه داشت. تابه را برداشت و به سراغ اجاق آمد و پس از چند ثانیه با خود گفت: "اوه عجب بد شانسی ای روغن تمام شده است! "

 

سوار اتومبیل خود شد و برای خرید روغن به راه افتاد ، در نیمه های مسیر با شنیدن صدایی مجبور به توقف شد ، متاسفانه چرخ ماشین او پنجر شده بود و از بد حادثه چرخ زاپاس به همراه نداشت . انتظار برای رسیدن کمک و تعویض چرخ پنچر شده تا غروب آفتاب به طول انجامید.

در همان حین با خودش یک جمله را بارها تکرار میکرد :

"من فقط میخواستم سیر شوم ، همین!"

اتفاقات پیش آمده برای او ، حس گرسنگی وی را به فراموشی سپرد . و در مسیر برگشت به خانه باز هم این جمله را با خود تکرار می کرد:

"من فقط میخواستم سیر شوم ، همین!"

 

 

و اما باز هم سوال اینجاست که چرا پرده سبز ؟

اتفاقی که برای آن مرد جوان افتاد برای خیلی از انسان ها در حال وقوع است، او فقط میخواست نیمرو بخورد اما به قدری درگیر شد که نیمرو خوردن را از یاد برد . این واقعیت که " حاشیه ی بسیار ، اصل را از بین میبرد" مساله ای بود که در گذشته ی صنعت سینما بسیار اتفاق می افتاد . برای مثال وقتی قرار بود یک کارگردان امریکایی صحنه ای از فیلم را در کنار برج ایفل فیلم برداری کند ، باید تمامی تیم را با صرف هزینه ی سنگینی به پاریس منتقل میکرد آن هم برای چند دقیقه فیلمبرداری !

 

همین جابجایی کل تیم را آنقدر درگیر حاشیه میکرد که در مواردی منجر به توقف تولید می شد. این روند تا زمانی ادامه داشت که جلوه های ویژه پیشرفت کردند و تکنیکی با نام پرده سبز ابداع شد.

پرده سبز همان پرده جادویی سینما است که همزمان با ظهور جلوه های ویژه ی سینمایی مورد استفاده قرار گرفت. با استفاده از تکنیک پرده سبز می توانیم به سادگی محیط را برای سوژه های خود تغییر دهیم؛ در کنار برج ایفل باشیم در حالی که در تهران در خانه ای قدیمی در حال فیلم برداری هستیم!

 

 

اما ارتباط دوره ی آموزشی ما با پرده سبز چیست ؟

در ساده ترین کلام می توان گفت ما زیرساختی همچون پرده سبز در اختیار شما قرار می دهیم. هیچ تفاوتی نمی کند که هدف شما چیست ، روش آموزش به نحوی است که می تواند تمامی حاشیه های شیوه های سنتی آموزش فناوری اطلاعات را حذف کرده و به شما یک دید جامع بدهد. شما میتوانید خلاق باشید و برای حل مسائل پیچیده راه حل های ساده ارائه دهید. این همان تکنیک پرده سبز است که ما آن را پس از مدت ها تحقیق و توسعه به ثمر رسانده ایم، این تکنیک از دانشجویان عادی یک مهندس تمام عیار با تفکری مهندسی می سازد .

 


تفکر مهندسی!؟


  • برای درک مفهوم تفکر مهندسی به مثال زیر توجه کنید :

می خواهیم روش کار یکی از صنعت های عظیم کشور را با قلمی غیر فنی به رشته تحریر در آوریم. فرض کنید می خواهید یک خودرو بسازید. چه مراحلی را باید طی کنید؟ در نگاه اول باید کارشناسی را استخدام کنید که طرح اولیه خودروی مورد نظر شما را با تمام ویژگی های مطلوب قلم بزند و سپس توسط کارشناس مکانیک خودرو مورد ارزیابی قرار بگیرد. شما به طراحی قالب و ایجاد یک خط تولید فکر می کنید. افکاری که اجرای آنها نیازمند سرمایه ی ریالی هنگفتی می باشد. حال کمی تخیل خود را به کار می بندیم و فرض می کنیم که شما خودرو را ساخته اید و هم اکنون تعداد چند هزار خودرو از خودروهای ساخت شرکت شما در سطح شهر تردد می کند. اگر یکی از این خودروها دچار ایراد شود ، نیاز به تعدادی تکنسین فنی وجود دارد که بتوانند ایرادات را برطرف کنند. ما در اصطلاح این افراد را مکانیک و محل کار آنها را مکانیکی می نامیم. و اما سوال اینجاست چه فاصله ای میان مکانیک اول و مکانیک دوم وجود دارد؟

 

در بطن دنیای فناوری به وفور "مکانیکی" یافت می شود اما به ندرت یک مهندس مکانیک پیدا می شود!


شیوه سنتی آموزش به شما می گوید هزینه کنید و دوره های گران قیمت شبکه و برنامه نویسی را سپری کنید تا به انتها برسید ، سپس دوباره هزینه کنید و دوباره همان مباحث را ارتقا دهید، این شیوه بد نیست اما یک نکته تا انتهای دوره همراه شماست ، شما محدود به فضا هستید. در سیستم سنتی، پرده سبزی در کار نیست که بتوانید با هر مساله ای مقابله کنید. اگر لینوکس را میدانید ، صرفا لینوکس را میدانید و از ویندوز دوری میکنید. این ها همان حاشیه ها هستند، اما در آموزش به سبک پرده سبز شما یک مفهوم را فرا میگیرید ، در این دیدگاه دیگر تفاوت بین لینوکس و ویندوز، تفاوت در ظواهر است و از دید مهندسی شما هر دو یک سیستم عامل با ارزشی یکسان و کاربردی متفاوت می باشند!

ما به شما می آموزیم که نگرشی مهندسی به مباحث فناوری اطلاعات داشته باشید ، مباحث روز شبکه و برنامه نویسی کامپیوتر را به شما آموزش می دهیم ، به شما یاد میدهیم که چگونه هر چیزی را که یاد میگیرید در همان لحظه اجرایی کنید .

 


ویژگی های پرده سبز !


از جمله ویژگی های دوره ی آموزشی مهندسی پرده سبز می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • دوره های متفاوت آموزشی به صورت تعاملی

در این دوره مفاهیم زیرساختی و حرفه ای شبکه و برنامه نویسی به صورتی متفاوت با تعامل بین دانشجو و استاد بررسی شده و کلیه آموزشها مبتنی بر سناریوهای کاملا کاربردی ارائه خواهد شد.

  • آموزش توسط مدرس حرفه ای شبکه

سابقه هزاران ساعت تدریس در معتبرترین آموزشگاههای کشور و مبتکر روشهای نوین آموزشی در حوزه فناوری اطلاعات و اقدام به ثبت 2 اختراع جهانی در حوزه رایانش ابری از جمله دستاورد های مدرس این دوره می باشد.


  • ارائه به روزترین کتب دیجیتالی(ebook)نایاب ازسرفصل های آموزشی به ارزش تقریبی 600 دلار

 

  • ارائه رایگان ویدیوی آموزشی پرده سبز به دانشجویان ، در پایان دوره

سرفصل های آموزشی


سرفصل های این دوره به شرح زیر میباشد:


محیط پرده سبز


فضای آموزش دوره ی پرده سبز محیطی کاملا دوستانه، تعاملی و شاد است که دانشجویان هر دوره علاوه بر اینکه به کسب مهارت های تئوری و فنی مشغولند ، شرایطی برایشان فراهم است تا تحت قالب گروه های آموزشی با یکدیگر رقابت کنند و تعاملی کاملا دوستانه داشته باشند

 


با توجه به مدت زمان چهار ماهه ی برگزاری دوره ی آموزشی و دشوار بودن مطالب، تعریف دور همی های آموزشی باعث می گردد تا ذهن دانشجویان طراوت اولیه خود را از دست ندهند 


کیفیت آموزشگاه


آموزشگاه مجهز به لابراتوار فوق هوشمند میباشد و به هر فرد سخت افزار های هوشمندی اختصاص داده می شود.

 


برخی از فارغ التحصیلان دوره ی آموزشی مهندسی پرده سبززمان برگزاری


شروع دوره از ۱ تیر ماه

به مدت ۱۵۰ ساعت اموزش سرفصل آموزشی

 


توضیحات تکمیلیارتباط با موسسه آتریاسخنرانان

فرزام یوسفی
فرزام یوسفی
مدیر فنی شرکت آتریا

مهندس فرزام یوسفی مدیر فنی شرکت آتریا و مدیر فناوری اطلاعات شرکت جهان گستر ، سابقه تدریس مباحث شبکه ، مجازی سازی و رایانش ابری نظیر ( ccnp mcse vcap lpic ) در موسسه ی آموزشی پارسک و آتریا و سابقه تدریس سازمانی مباحث ویژه ی easyscaler در سازمان هایی نظیر سازمان بنادر و کشتیرانی کل کشور

حسین رفیعی خواه
حسین رفیعی خواه
موسس آتریا

موسس شرکت آتریا و رئیس هیئت مدیره شرکت پارسک دارای سابقه تدریس در حدود 4000 ساعت در بهترین آموزشگاه ها ، نهاد های دولتی و خصوصی کشور ، مخترع اولین رایانه ابری ایران و طراح و پیاده ساز سامانه ابری EasyScaler و برنامه ریز متفاوت ترین دوره ی آموزشی فناوری اطلاعات با نام مهندسی پرده سبز

آدرس

تهران سه راه طالقانی، خیابان خواجه نصیر، ابتدای خیابان مقدم، پلاک ۷۹، طبقه چهارم، موسسه آموزشی آتریا

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه آموزشی آتریا

رویداد های برگزارشده۸
رویداد های فعال۰