رویداد به پایان رسیده است!
انرژی های تجدیدپذیر در سال میلادی 2018 در تاریخ پنج‌شنبه ۶ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۶ تیر ساعت ۲۲:۰۰

انرژی های تجدیدپذیر در سال میلادی 2018

  • رایگان
  • آنلاین
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.


این وبینار برگزار شد. شما می توانید برای دانلود فیلم وبینار به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

https://bit.ly/2OWuvtD

هدف
هدف از این وبینار مروری بر آخرین وضعیت به کار گیری انرژی های تجدید پذیر در جهان است.

این وبینار بر اساس گزارشی است که REN21 در خرداد سال جاری منتشر کرده است بنابر این می توانیم ادعا کنیم در این سمینار آخرین اطلاعات در این زمینه را دریافت خواهید کرد. همچنین در طی ارائه، توضیحات تکمیلی در مورد معرفی انواع انرژی های تجدیدپذیر نیز ارائه خواهد شد تا مطالب برای همه افراد قابل استفاده باشد.


نحوه ارائه دوره:
این دوره به صورت وبینار برگزار می شود. فیلم ضبط شده دوره، دو روز پس از برگزاری آن برای شرکت کنندگان ارسال خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با وبینار می توانید به توضیحات انتهای این صفحه مراجعه فرمایید.

 

در وبینار راهکارهای کاهش مصرف انرژی در سیستم های تهویه مطبوع چه مطالبی مطرح می شوند؟

  • سهم انواع انرژی های تجدیدپذیر در تولید برق و حرارت در جهان تا پایان سال میلادی 2018
  • توضیحات فنی اولیه در مورد هر کدام از انواع انرژی های تجدیدپذیر و اصول کار آن ها
  • مقایسه آمارها با شرایط ایران

سخنرانان

فرزاد جعفرکاظمی
فرزاد جعفرکاظمی
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی

برگزارکنندگان

مهرتاب انرژی
مهرتاب انرژی

سوالات متداول

وبینار چیست؟
منظور از وبینار، سخنرانی است که از طریق اینترنت برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند بدون حضور فیزیکی در آن شرکت کنند. برای شرکت در وبینار کافی است هر یک از شرکت‌کنندگان یک کامپیوتر، موبایل یا تبلت داشته باشند و از طریق اینترنت با مدرس دوره در ارتباط باشند.
آیا وبینار به‌صورت زنده برگزار می‌شود؟
بله این وبینار به صورت زنده برگزار می‌شود و در همان لحظه‌ سخنران درحال سخنرانی است. به این ترتیب شما می توانید از منزل خود یا هر نقطه دیگر به طور زنده در سمینار حاضر شرکت کنید. کافی است کامپیوتر، موبایل یا تبلت تان به اینترنت متصل باشد.
چگونه می‌توانم در وبینار شرکت کنم؟
بعد از ثبت نام، اطلاعات لازم برای شرکت در وبینار از طریق ایمیل برای ثبت نام کنندگان ارسال می شود. این اطلاعات شامل لینک دانلود نرم افزار لازم برای مشاهده وبینار است. با نصب این نرم افزار، شرکت کنندگان قادر خواهند بود تا با کامپیوتر، موبایل یا تبلت به صورت زنده صدای سخنران را بشنوند و فایل پاورپوینت را روی صفحه دستگاه خود مشاهده کنند. نیم ساعت قبل از شروع وبینار، یک کد برای شرکت در وبینار برای صبت نام کنندگان ارسال خواهد شد.
برای شرکت در وبینار به چه تجهیزاتی نیاز دارم؟
کافی است یک کامپیوتر، موبایل یا تبلت متصل به اینترنت داشته باشید. بهتر است سرعت اینترنت حداقل ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه باشد.
آیا در طی وبینار زمانی برای پرسش و پاسخ اختصاص داده خواهد شد؟
در پایان وبینار توسط مدرس زمانی برای پرسش و پاسخ در نظر گرفته می شود. در طی این زمان شما می توانید پرسش های خود را در چت باکس وبینار درج نمایید. مدرس سوالات را بدون ذکر نام شما قرائت کرده و به آن ها پاسخ خواهد داد. همچنین تا یک هفته پس از برگزاری وبینار شما می توانید سوالات خود را از طریق ایمیلی که معرفی خواهد شد از مدرس دوره بپرسید.
اگر زمان برگزاری وبینار نتوانستم حاضر شوم یا اشکالی در اتصال سیستم من به اینترنت بوجود آید چه اتفاقی می‌افتد؟
فیلم وبینار چند روز بعد از ارائه از طریق لینک دانلود در اختیار همه ثبت‌نام کنندگان قرار می‌گیرد. بنابر این در صورت عدم امکان حضور در تدریس آنلاین شما می توانید فیلم آن را تماشا کنید. در صورت عدم امکان دانلود، با پرداخت هزینه پست سی دی وبینار از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد. مزیت حضور در وبینار به صورت زنده امکان پرسش سوال در آخر جلسه است. البته برای ثبت نام کنندگان تمهیداتی فراهم می شود که تا زمان مشخصی بعد از وبینار (تقریبا یک هفته) بتوانند سوالات خود را از مدرس بپرسند.

برگزار‌کننده

آواتار

دکتر فرزاد جعفرکاظمی

این روزها بهترین فرصت برای کسب درآمد از انرژی خورشیدی است. برای ثبت نام در دوره های آموزشی یا دانلود فیلم های آموزشی مرتب با انرژی خورشیدی نگاهی به سایت www.mehrtabenergy.com بیندازید.

رویداد های برگزارشده۱۲
  • شروع: پنج‌شنبه ۶ تیر ساعت ۲۲:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۶ تیر ساعت ۲۳:۳۰
رویداد آنلاین است