رویداد به پایان رسیده است!
هاکا کرج | پیتزا با طعم برنامه نویسی در تاریخپنج‌شنبه ۱۱ آبانبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

هاکا کرج | پیتزا با طعم برنامه نویسی

شروع:
پنج‌شنبه ۱۱ آبان ۹۶ ۱۷:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۱ آبان ۹۶ ۲۰:۰۰
هاکا کرج | پیتزا با طعم برنامه نویسی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

معرفی هاکا

جامعۀ برنامه نویسان در دنیا بسیار فعال هستند و با اشتراک گذاری دانش میان یکدیگر باعث رشد و پیشرفت جامعۀ برنامه نویسی و نیز دنیای اطراف خود می شوند. در ایران کمی اوضاع فرق می کند و معمولاً اغلب برنامه نویسان از فعالیت های یکدیگر اطلاعی ندارند و در اتاق خودشان مشغول کدنویسی هستند.

این رویداد در وهله اول باعث می شود که برنامه نویسان با همکاران خودشان بیشتر آشنا شوند و شبکه سازی  (Networking)در میان آنان به صورت حضوری و مجازی انجام شود، همچنین در وهله دوم شرکت هایی که به دنبال نیروهای متخصص می گردند، با حمایت مالی از رویداد می توانند برنامه نویسان خوب و خبره را در این رویدادها شناسایی و جذب نمایند.

شیوه برگزاری

هاکا لزوما برای برنامه نویسان حرفه ای نیست چرا که بیش از کد نویسی، تفکر الگوریتمی و قدرت حل مسئله در آن حائز اهمیت میباشد و این رویداد میتواند چه برای افراد مبتدی و چه برای افراد حرفه ای مناسب باشد. پس از ورود شرکت کنندگان به رویداد و معرفی شیوه مسابقه، گروه بندی انجام پذیرفته و مسابقه آغاز میشود. شرکت کنندگان به صورت تیمی در 75 دقیقه زمان مسابقه به حل چالش پیش رو میپردازند. رویداد در پایان این 75 دقیقه با معرفی تیم برنده و صرف پیتزا وارد مهمترین مرحله یعنی شبکه سازی و آشنایی شرکت کنندگان با هم میشود...

محل برگزاری این دوره

 

کارآفرینان و صاحبان ایده کسب و کار، همواره با چالش هایی مانند دسترسی نداشتن به کارشناسان و منابع مالی، الگوهای مدیریت کسب وکار، حمایت های غیرمالی، اطلاعات، دانش فنی و فرصت های یادگیری مواجه اند. در همین راستا معاونت علمی و فناوری ستاد توسعه فناوری های نرم و توسعه ساز ریاست جمهوری اقدام به راه اندازی مرکز شکوفایی صنایع فرهنگی در سطح کشور نموده است. مرکز شکوفایی صنایع فرهنگی کرج یکی از این مراکز است که ارائه دهنده خدمات آموزشی و مشاوره ای به کارآفرینان و شرکت های نوپا، در جهت رشد و توسعه کسب وکار در حوزه فرهنگی است.

 

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
پذیرش و معرفی رویداد۱۷:۰۰۱۷:۳۰
گروه بندی۱۷:۳۰۱۸:۰۰
رویارویی با چالش۱۸:۰۰۱۹:۱۵
معرفی تیم برنده۱۹:۱۵۱۹:۳۰
صرف پیتزا و شبکه سازی۱۹:۳۰۲۰:۰۰

برگزارکنندگان

علیرضا شیخ الملوکی

علیرضا شیخ الملوکی

شایان صابری

شایان صابری

آدرس:کرج فاز 4 مهرشهر، چهارراه هنرستان، خیابان 409 شرقی، پارک شاهد، مرکز شکوفایی صنایع فرهنگی