رویداد به پایان رسیده است!
هاکا کرج | پیتزا با طعم برنامه نویسی در تاریخجمعه ۲۹ تیربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

هاکا کرج | پیتزا با طعم برنامه نویسی

شروع:
جمعه ۲۹ تیر ۹۷ ۱۴:۰۰
پایان:
جمعه ۲۹ تیر ۹۷ ۲۰:۰۰
هاکا کرج | پیتزا با طعم برنامه نویسی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

معرفی هاکا

جامعۀ برنامه نویسان در دنیا بسیار فعال هستند و با اشتراک گذاری دانش میان یکدیگر باعث رشد و پیشرفت جامعۀ برنامه نویسی و نیز دنیای اطراف خود می شوند. در ایران کمی اوضاع فرق می کند و معمولاً اغلب برنامه نویسان از فعالیت های یکدیگر اطلاعی ندارند و در اتاق خودشان مشغول کدنویسی هستند.

این رویداد در وهله اول باعث می شود که برنامه نویسان با همکاران خودشان بیشتر آشنا شوند و شبکه سازی  (Networking)در میان آنان به صورت حضوری و مجازی انجام شود، همچنین در وهله دوم شرکت هایی که به دنبال نیروهای متخصص می گردند، با حمایت مالی از رویداد می توانند برنامه نویسان خوب و خبره را در این رویدادها شناسایی و جذب نمایند.

شیوه برگزاری

هاکا لزوما برای برنامه نویسان حرفه ای نیست چرا که بیش از کد نویسی، تفکر الگوریتمی و قدرت حل مسئله در آن حائز اهمیت میباشد و این رویداد میتواند چه برای افراد مبتدی و چه برای افراد حرفه ای مناسب باشد. پس از ورود شرکت کنندگان به رویداد و معرفی شیوه مسابقه، گروه بندی انجام پذیرفته و مسابقه آغاز میشود. شرکت کنندگان به صورت تیمی در 120 دقیقه زمان مسابقه به حل چالش پیش رو میپردازند. رویداد در پایان این 120 دقیقه با معرفی تیم برنده و صرف پیتزا وارد مهمترین مرحله یعنی شبکه سازی و آشنایی شرکت کنندگان با هم میشود...

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
پذیرش۱۴:۰۰۱۴:۳۰
معرفی رویداد۱۴:۳۰۱۵:۳۰
گروه بندی۱۵:۳۰۱۶:۰۰
رویارویی با چالش۱۶:۰۰۱۸:۳۰
معرفی تیم برنده۱۸:۳۰۱۹:۰۰
صرف پیتزا و شبکه سازی۱۹:۰۰۲۰:۰۰

آدرس:کرج جهانشهر، بلوار ماهان، روبروی استانداری، باشگاه میلاد، خانه استارتاپ