رویداد به پایان رسیده است!
هاکا تهران ( ویژه بانوان ) در تاریخچهارشنبه ۲۵ شهریوربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

هاکا تهران ( ویژه بانوان )

شروع:
سه‌شنبه ۲۴ شهریور ۹۴ ۱۸:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۲۵ شهریور ۹۴ ۲۱:۳۰
هاکا تهران ( ویژه بانوان )
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

هدف برگزاری HackaTehran چیست؟

جامعۀ برنامه نویسان در دنیا خیلی فعال هستند و با اشتراک گذاری دانش میان یکدیگر باعث رشد و پیشرفت جامعۀ برنامه نویسی می شوند. در ایران کمی اوضاع فرق می کند و برنامه نویسان معمولاً زیاد از فعالیت های یکدیگر اطلاعی ندارند و در اتاق خودشان مشغول کدنویسی هستند. این رویداد باعث می شود که اولاً با همکاران خودشان بیشتر آشنا شوند و شبکه سازی (Networking) در میان آنان به صورت حضوری و مجازی انجام شود، دوم اینکه شرکت هایی که به دنبال نیروهای متخصص می گردند، با حمایت مالی از رویداد می توانند برنامه نویسان خوب و خبره را در این رویدادها شناسایی و جذب نمایند.

برای ایجاد رشد و پویایی در جامعه ، ایجاد شرایط برابر در دستیابی به امکانات برای هر دو گروه زنان و مردان امری لازم و حتی ضروری است. جامعه ای با المان های یک جامعه رشد یافته ، در واقع جامعه ای است که نقش زنان به اندازه اهمیت آنان در ساختار اجتماعی ، پر رنگ باشد.

در همین راستا برای ایجاد شرایط بهتر برای به نمایش گذاشتن استعداد های برنامه نویسی بانوان توانمند ایرانی و ایجاد فضا مناسب برای همکاری با آنها ، بر آن شدیم تا هشتمین دوره هاکا تهران را با محوریت بانوان برگزار نماییم.

امید است با حضور گرم خودتان ، ما را در این مهم همراهی کنید.

آدرس:تهران تهران - گاندی - خيابان پنچم - پلاک 5 - واحد 5 و 6