رویداد به پایان رسیده است!
سمینار هدف گذاری سال 96 در تاریخسه‌شنبه ۲۹ فروردینبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

سمینار هدف گذاری سال 96

شروع:
سه‌شنبه ۲۹ فروردین ۹۶ ۱۷:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۲۹ فروردین ۹۶ ۲۱:۰۰
سمینار هدف گذاری سال 96
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

یکی از اصلی ترین مهارت ها و آموزش هایی که در زندگی باید کسب کنیم روش های درست هدف گذاری است.

آیا از وضعیت و شرایط کنونی خود رضایت ندارید؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که سردرگم باشد و احساس کنید که هدفی را در زندگی خود دنبال نمی کنید. شاید با خود بگویید که زمان دارد می گذرند ولی من در روزمرگی غرق شده ام و هر روز احساس پوچی بیشتری می کنم. به شکل دیگری می توان گفت که اگر صببدون احساس خوب و بی انرژی از خواب بیدار شده اید یعنی آن روز از زندگی تان را بدون هدف شروع کرده اید. وضعیت زندگی اکنون شما نتیجه اهدافی است که در گذشته برای خود تعیین کرده اید، پس اگر از زندگی کنونی خود رضایت ندارید هدف های خودتان را بهتر شناسایی کنید و با روش های بهتری برای زندگی خود برنامه ریزی کنید.

 

اگر روش های رسیدن به اهداف را بلد نباشیم هرگز به آنها نخواهیم رسید

 

احتمالا شما خیلی دوست دارید که موفق شوید، شاید راه های مختلفی را تجربه کرده ای، تلاش های بسیاری انجام داده ای اما تلاش بی هدف یعنی قدم گذاشتن در مسیر تاریکی.

در نتیجه مهمترین عامل رسیدن به موفقیت شروع کردن می باشد و برداشتن اولین قدم که آن هدف گذاری می باشد. یعنی چطور اهدافمان را تعیین کنیم و برنامه ای مدون برای رسیدن به آنها در کوتاهترین زمان داشته باشیم. اهداف کلی و نا مشخص نتیجه ای در بر نخواهد داشت. پس لازم است تا با روند هدف گذاری و فنون آن آشنا بشویم تا بتوانیم اهداف واقعی خودمان را از دل هوس ها جستجو کنیم و در نتیجه برای رسیدن به آنها گام برداریم.

 

افراد موفق از چه تکنیک هایی برای دستیابی به اهدافشان در کوتاهترین زمان استفاده می کنند ؟

 

در این کارگاه آموزشی هدف گذاری سعی شده که به مباحث هدف گذاری و برنامه ریزی به صورت همزمان پرداخته شود، چون هدف گذاری لازمه برنامه ریزی درست است و برنامه ای که بدون هدف مدون شده باشد کاربردی نخواهد داشت.

هدف گذاری سبب تمرکز بیشتر شما بر فعالیت هایتان می شود و شما می توانید با استفاده از آن، بررسی کلی روی تک تک حرکات و اعمالتان داشته باشید و بتوانید مواردی را که از هدفتان به دور است را تشخیص دهید و آنها را انجام ندهید و بتوانید برآورد کلی از وضعیت پیشرفت خود داشته باشید.


 

 

از آنجاییکه بیش از ۱۰۰ ها سخنرانی و سمینار  داشته ام و افراد زیادی از شهر های مختلف ایران در سمینار ها و کارگاه های من شرکت کردند و همیشه غالب افراد از محتوای ارائه شده رضایت کامل داشته اند این تضمین را به شما می دهم برای شما کاربردی باشد

 


چگونه می‌توانم در این سمینار شرکت کنم؟

فقط کافیست روی دکمه ابتدا صفحه کلیک کنید!

اطلاعات ضروری (تلفن و آدرس ایمیل) را وارد کنید
درباره ایمان برجی، مدرس سمینار رهایی از اهمال کاری

ایمان برجی

  • مربی و مدرس مهارت‌های موفقیت فردی و کسب ثروت
  • مبتکر فرا تکنیک‌های نوین موفقیت در ایران
  • نویسنده کتاب کروکی خواسته با یادداشتی از سخنرانان و اساتید برتر دنیا (هال الرود، جیم استوال، جان دیوید من و خانم دکتر لویس فرانکل)
  • پوشش رسانه‌های صحبت ایشان در روزنامه‌های سطح یک کشور و سایت‌های خبرگزاری برتر (ازجمله روزنامه وطن امروز، روزنامه تعادل، روزنامه جهان اقتصاد، روزنامه ابرار اقتصادی و همچنین خبرگزاری‌های ایلنا، عصر ایران و …)
  • اجرای بیش از 3500 ساعت نفر کارگاه و دوره‌های آموزشی در تهران، مشهد و اصفهان
  • برگزاری ۱۷ دوره آموزشی تحول سرنوشت مالی در شهرهای اصفهان و مشهد
  • برگزاری 6 کارگاه هدف‌گذاری در مشهد و اصفهان
  • تدارک چندین دوره آموزشی غیرحضوری
  • نویسنده چندین مقاله آموزشی
  • و….همه می‌دانند که یادگیری بسیار مهم است اما برای افراد غیر موفق زمان موعود آن هیچ‌گاه فرا نخواهد رسید…

آدرس:مشهد دانشجو 29 - فرهنگسرای ترافیک