رویداد به پایان رسیده است!
سمینار «حافظه شگفت انگیز» در تاریخ جمعه ۵ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۵ بهمن ساعت ۱۰:۰۰

سمینار «حافظه شگفت انگیز»

  • از ۱۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


سلام! متشکریم که به این صفحه آمده اید.

حال که اینجایید یعنی شما جزء افرادی هستید که به دنبال پیشرفت، برنامه ریزی و پیشرفت در شغل و تخصص خود هستید. در این سمینار دکتر محمد سیدا ( مرد حافظه ایران ) با آموزش 21 تکنیک ساده و کاربردی به شما می آموزد که چگونه با ذهنی سازمان یافته، در شغل و تخصص خود جزء 20% افراد سطح بالای آن رشته باشید که 80% موفقیت ها و سود سرشار آن شغل و تخصص را از آن خود کرده اند ...

 


در این سمینار چه مطالبی را یاد می گیریم؟

فعالسازی و هماهنگی دو نیم کره مغز

تمرینات عملی افزایش دقت و تمرکز فکر

تکنیکهای نوین تند خوانی و یادگیری دروس

فنون کاربردی تقویت حافظه به ساده ترین روش

     + انجام تست سرعت مغز و مقایسه با مردان حافظه

 

 


سخنران:

 

 

 


 

همه ی ما، آدم هایی را می شناسیم که به روز ترین اطلاعات را در هر زمینه ای دارند، همیشه نظر دیگران را به خود جلب می کنند، کسانی که در همه ابعاد زندگی شان موفق اند، افرادی که با حضور ذهن عالی در جلسات و امتحانات حاضر می شوند، در کنار درس خواندن کار هم می کنند و بهترین نتیجه را در هر دو می گیرند. کسانی که نظراتشان بی چون و چرا پذیرفته می شود و به عنوان یک متخصص و مرجع شناخته شده اند. افرادی که هر روز پیشرفت می کنند و چرخ زندگی شان در حد عالی می چرخد.

 

 

 

مغز انسان از 100 میلیارد سلول عصبی تشکیل شده است که هر سلول به مانند یک کامپیوتر عمل می کند. با توجه به توانایی های مغزتان شما می توانید هر مطلبی را فقط با یک بار مشاهده یاد بگیرید. تستی را در این زمینه طراحی کرده ایم که با انجام آن اثبات می کنیم برای یادگیری فقط یک نگاه کافی است. لطفا با دقت به تصاویر نگاه کنید و هیچ گونه یادداشت برداری ای نکنید و طبق دستورالعمل پیش روید.

 

حال سعی کنید در یک ورق کاغذ این 20 تصویر را یادآوری کنید.

 

نگران نباشید:

یادگیری شامل سه بخش اصلی است که با رعایت اصول آن می توانید با کمترین زحمت بیشترین نتیجه را بگیرید، آن سه بخش عبارتند از (خواندن، نگهداری و یادآوری) که هرکدام از این مراحل می توانند با کیفیت بیشتری پیش بروند که با شرکت در سمینار حافظه شگفت انگیز در هر مرحله چند قدم به سمت جلو حرکت می کنید.

 

 

 

 

تا حالا چند بار شده یه کتاب رو خریدید و بردید خونه، حتی چند صفحه از اون رو هم خوندید ولی دیگه حوصلتون نگرفته که بخونینش و مطالب مفیدش رو به کار بگیریم؟

 

در زمان تحصیل ( با علم به اینکه فردا امتحان دارید )، انجام هر کار دیگه ای رو نسبت به مطالعه کتاب هاتون اولویت دادید؟

 

شب امتحان با وجود فشارهای مامان باباها، به جای مطالعه کتاب و جزوه به گل های فرش، ریزه آشغال های روی فرش، رده ها ی روی چوب میز تحریر، ترک های دیوار و .... توجه کردید؟

 

آیا مشکل از کتاب هاست یا مشکل از ماست؟

 

شاید هم روش صحیح مطالعه رو نمی دونیم و مغزمون سعی می کنه از این شکنجه خودشو خارج کنه و به کارهای جذاب تر بپردازه؟

با گسترش اینترنت و سهولت دسترسی به اطلاعات، علم با سرعت بیشتری پیشرفت می کنه. بنابراین هر فردی می تونه از این دریای بیکران اطلاعات استفاده کنه، و به پیشرفت و موفقیت دست پیدا کنه.

 

ولی مسئله اساسی زمان محدود ماست و اینکه همیشه ذهن ما درگیر کارهای روزمره است و به مواردی که باید، تمرکز لازم رو نداریم.

حالا تصور کنید اگر در روز به جای 24 ساعت، 25 ساعت زمان داشتیم ( یعنی فقط 1 ساعت بیشتر) و این زمان اضافه را صرف یادگیری مطالب مربوط به کار و رشته تخصصی تون کنیم، فقط بعد از 6 ماه درآمدتون حداقل 2 برابر می شود.

افراد موفق در هر روز حتی یک ثانیه هم از ( 86,400 ثانیه ) بیشتر ندارند، آنها فقط راه های میان بر دانستن را می دانند...

 

خبر بد اینه که هر روز تنها 24 ساعت است و خبرخوب اینه که می شه با تکنیک های تندخوانی هر روز یک ساعت برای مطالعه مطالب جدید زمان بزاریم و بدون اینکه خسته بشیم، از مطالعه لذت ببریم.

 

تعریف تندخوانی: افزایش حداقل 2 برابری سرعت مطالعه + افزایش حداقل 2 برابری درک مطلب

 

تا حالا شده برای مایحتاج منزل برید خرید، زمانی که برمیگردید تو آسانسور یا، دم در خونه، یادتون بیاد که یک یا چند مورد رو یادتون رفته بخرید؟

موقع امتحانات ( با وجود اینکه درس رو به صورت کامل مطالعه کرده بودید) وقتی یک یا چند مورد از جواب ها رو فراموش کردید ولی وقتی اومدید بیرون یادتون اومده!

تا حالا جمله " زیر پام علف سبز شد" رو چند بار از به دلیل اینکه قرارهاتون رو یادتون رفته، شنیدید؟

بعضی اوقات انقدر آدم رمز کارت بانکیشو فراموش می کنه که از خجالت متصدی بانک، رمزش رو روی کارت می نویسه با وجود اینکه می دونه سرمایه اش به خطر می افته...

 

اگر هنوز به شیوه ی سنتی مطالعه می کنید بدانید تا چندسال آینده، اطلاعات شما به اندازه ی یک درصد از نیاز جامعه هم نخواهد بود، و جامعه به سرعت افراد تاثیرگذارتر را جایگزین شما می کند.

 

 

 

 

هیچ محدودیتی وجود ندارد، فقط باید تمرین کنید، همه ی تمرینات پایه تندخوانی را بارها و بارها تکرار کنید تا سرعت مطالعه شما به هر میزان که می خواهید افزایش پیدا کند.

همین 23 دی 1397 یکی از دوستان خوب اصفهانی با موسسه تماس گرفت و گفت که سرعتش به 1000 کلمه بر دقیقه رسیده بود و دوست داشتند از این هم پیش تر بروند.

 

 

 

 

 

 

در تاریخ 23 آذر 1397 در دانشکده داروسازی دانشگاه شهید بهشتی در 2 نوبت سمینار های 1200 نفره ای تشکیل شد که شما را به مشاهده کلیپ این سمینار دعوت می کنیم.

 

 


 جمعه 5 بهمن 1397----ساعت 10 الی 13-----3 ساعت پر از انرژی و تکنیک های عملی


تهران، میدان ونک، خیابان ولی عصر، بالاتر از میرداماد، سمت چپ ، سالن همایش معلم

 

 

مسیر های دسترسی

 

 

با توجه به محدود بودن ظرفیت و تکمیل ظرفیت زودتر از موعد سمینارهای قبلی، زودتر اقدام به ثبت نام نمایید.


روند برگزاری سمینار


روند برگزاری سمینار

ساعت 10 برنامه را شروع می کنیم و با تکنیک هایی برای تقویت حافظه و تکنیک های افزایش تمرکز پیش می رویم، تست دقت می گیریم...

بعد از اتمام تکنیک ها استراحت کوتاهی داریم و آماده می شویم برای قسمت دوم برنامه...

در ابتدای قسمت دوم از شما تست سرعت مغز گرفته می شود تا بتوانید سرعت مغز خود را با مردان حافظه جهان مقایسه کنید، شما طی 3 روز بعد از سمینار تمام تکنیک هایی که آموختید را تمرین می نمایید و در انتهای روز سوم دوباره تست را از خود می گیرید، آنجاست که تفاوت را احساس می کنید...

 بعد از تست سرعت مغز تمرین هایی در رابطه با هماهنگی و فعال سازی دو نیم کره مغز تدریس می شود و تمام شرکت کنندگان هم تمرین می کنند و در ادامه تکنیک های تندخوانی و تقویت حافظه تدریس می شود که با به کار گیری آنها به سادگی می توانید ظرفیت حافظه خود را ارتقاء دهید و سرعت مطالعه خود را بالا ببرید و تمرین هایی در این زمینه انجام می شود.

سخنرانان

محمد سیدا
محمد سیدا
مرد حافظه ایران

دکتر محمد سیدا، مدیر مؤسسه فرهنگی ذهن برتر، رئیس انجمن تقویت حافظه ایران، عضو انجمن تقویت حافظه آمریکا، عضو اتاق فکر سوئیس، از بنیانگذاران روش های نوین یادگیری و حافظه برتر در ایران می باشد.

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه فرهنگی ذهن برتر

محمد سیدا، مدیر مؤسسه فرهنگی ذهن برتر، رئیس انجمن تقویت حافظه ایران، عضو انجمنتقویت حافظه آمریکا، عضو اتاق فکر سوئیس، از بنیانگذاران روش های نوین یادگیری و حافظه برتردر ایران می باشد. ایشان در مهاباد از توابع آذربایجان غربی متولد شده و استاد افتخاری

رویداد های برگزارشده۲۴
  • شروع: جمعه ۵ بهمن ساعت ۱۰:۰۰
  • پایان: جمعه ۵ بهمن ساعت ۱۳:۰۰

آدرس: تهران میدان ونک، خیابان ولی عصر، بالاتر از میرداماد، سمت چپ ، سالن همایش معلم