رویداد به پایان رسیده است!
همایش – کارگاه بزرگ جعبه ابزار انتخاب رشته موفق-کد2 در تاریخسه‌شنبه ۱۹ امردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

همایش – کارگاه بزرگ جعبه ابزار انتخاب رشته موفق-کد2

شروع:
سه‌شنبه ۱۹ مرداد ۹۵ ۱۷:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۱۹ مرداد ۹۵ ۲۰:۰۰
مکان: مشهد
همایش – کارگاه بزرگ جعبه ابزار انتخاب رشته موفق-کد2
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

با توجه به تکمیل کد یک(16 مرداد) کد دوم بصورت ویژه و نیمه خصوصی برای علاقه مندان باز گردید

پنجمین رویداد جعبه ابزار انتخاب رشته موفق، امسال نیز مانند سال های گذشته توسط مدرسه کسب و کار مرکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد  برگزارخواهد شد.

همایش – کارگاه جعبه ابزار انتخاب رشته موفق چی هست؟

همایش – کارگاه یک رویداد دو طرفه هست که شما علاوه بر استفاده از سخنرانی و نکات کلیدی ارائه دهنده های همایش به صورت دو طرفه بخشی از فرآیند انتخاب رشته رو انجام میدید. این رویداد کاملا متفاوت که برای اولین بار در کشور اجرا میشه، به موضوع ارائه مجموعه ای از ابزارها برای انتخاب رشته کنکور سراسری 1395 اختصاص داره.

چرا باید در این همایش – کارگاه شرکت کنم؟

اگه دارید این متن رو می خونید احتمال به زودی نتایج کنکور شما میاد و درگیر فرآیندی به نام انتخاب رشته می شوید که می تونم بگم ارزشش به اندازه همه یک سال تلاشی که کردید برای کنکور حتما هست. انتخاب درست شما است که آیندتون رو رقم میزنه و تو این مسیر باید آماده بازه کوتاه چند روزه انتخاب بشید.
این رویداد متفاوت برای همفکری با دانش آموزان مشهدی توسط طرح ریزی شده تا بتونه در این شرایط سخت ابزارهای مناسب انتخاب رو به شما عرضه کنه. شاید همایش های مختلفی با موضوع معرفی رشته ها در شهر برگزار میشه اما باید بدونید که محتوای طراحی شده این همایش که از دل چند سال اجرای خدمات مشاوره ای بهترین های مشهد و تجربه چندین دوره برگزاری این همایش توسط مدرسه کسب و کار فردوسی استخراج شده قطعا میتونه آینده ای متفاوت برای شما رقم بزنه.

 

در این رویداد چی بدست میارم؟

مهمترین دستاورد در این رویداد آشنایی با ارزنده ترین ابزار های انتخاب رشته موفق است. باید بدونید برای یک انتخاب موفق شما به سه دسته ابزار در موضوعات خودشناسی و شناخت مدل ذهنی، حرفه شناسی و محیط شناسی نیاز دارید که گام به گام با اونها آشنا می شوید.
رویداد جعبه ابزار انتخاب رشته موفق به شرکت کنندگان این امکان را می دهد که درکی بی واسطه از دانشگاه پیدا کنند، با دانشجویان حاضر در دانشگاه مشغول صحبت شوند و سطح آگاهی خود را از فضای واقعی دانشگاه ارتقا بخشند.
بعلاوه ارائه آزمون استاندارد خودشناسی به همراه معرفی آخرین دفترچه پیش رو کنکور سراسری رو هم خواهیم داشت.

کی این رویداد رو برگزار می کنه؟

مدرسه کسب و کار فردوسی وابسته به مرکز رشد و فناوری علوم انسانی دانشگاه فردوسی مجری اجرای این رویداد بزرگ شهری است. البته باید به نام همکاران اصلی این رویداد متفاوت یعنی، آکادمی بین المللی پژوهش، موسسه راز دوم حیات، خانه کنکور آرمان و مجموعه سپاس (ستاد پرورش استعدادهای سرآمد) هم اشاره کنیم.

اما سخنران های این رویداد چه کسانی هستند؟


دکتر صمدی و مهندس کرایچیان از چهره های بنام مشاوره آموزشی سطح استان، در کنار اساتیدی همچون مهندس صائبی مدیر مجموعه سیما، دکتر گوهری منش مدیر آکادمی بین المللی پژوهش اتفاقی متفاوت برای شما رقم خواهد زد. البته نباید از مهمان های ویژه روز همایش چشم پوشی کنیم. برای شما سورپرایز ویژه ای داریم...

این رویداد کی و کجا برگزار میشه؟
روز سه شنبه شنبه 19 مرداد 17 الی 20 در سالن همایش های مدرسه کسب و کار فردوسی (بلوار ملک آباد، سه راه خیام، خیام جنوبی یک،پلاک 46/1) منتظر شما هستیم.

 

هزینه این رویداد چقدره؟


مدرسه کسب و کار فردوسی اجرای این همایش رو رسالت بنیادین خودش میدونه و این همایش به صورت کاملا رایگان برگزار میشه. البته جهت حفظ نظم و تکمیل خدمات مشاوره ای بسته پشتیبان جعبه ابزار انتخاب رشته با قیمت 25000 تومان در اختیار شما قرار میگیره. قصد داریم در این بسته ویژه با محوریت حرفه شناسی به معرفی حدود رشته های مهم و پرطرف دار بپردازیم.
باید بدونید خرید این بسته به معنای رزرو حضور در همایش است. البته باید تاکید کنم شما می تونید در صورتیکه بسته در روز مراسم مورد پسند شما نبود تمام هزینه بدون هیچ سوالی به شما برگردونده میشه...

راستی با حضور در این همایش سوالات بسیاری در ذهن شما نقش خواهد بست، که ما زمینه پرسش و پاسخ خصوصی بعد از سخنرانی هم مهیا شده است.

پیشنهاد می کنم همین الان همایش رو رزرو کنید و به دوستان خودتون ما رو معرفی کنید...

 

تلفن تماس: 09105553316 - 05138837395 (در ساعات اداری)

آدرس:مشهد بلوار ملک آباد، سه راه خیام، خیام جنوبی یک،پلاک 46/1