کاور
"خودباوری در خلاقیت، همخوانی9 -نهمین جلسه خوانش جمعی و ارائه و تبادل نظر و تجربه کتاب در حيطه ارزش آفرینی و توسعه فردی" در تاریخ سه‌شنبه ۲۹ بهمن ساعت ۱۹:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

برگزارکنندگان

مجتمع استارتاپی آرتان 1100
مجتمع استارتاپی آرتان 1100
تنها شتابدهنده شمالغرب کشور

04133345545

حامیان

همخوانی چیست؟

محل برگزاری این رویداد کافه کارآفرینی (ارزشگاه) مجتمع استارتاپی آرتان ۱۱۰۰ است که با ترکیب کافه کارآفرینی، فضای کار اشتراکی و شتاب دهنده استارتاپی فعالیت خود را در استان صنعت خیز آذربایجان شرقی آغاز کرده است.

«هم خوانی» عنوان سلسله جلساتی است که به صورت هر دو هفته یکبار با هدف خوانش، مطالعه و نقد و بررسی گروهی کتاب های حوزه ارزش آفرینی و توسعه فردی با همراهی یک تسهیلگر برگزار میگردد.

کتاب این جلسه: خودباوری در خلاقیت (جلسه دوم)  فصل جرقه تا اول جست و جو (97 تا 197)

خلق این کتاب

پزشکان تشخیص دادند که دیوید کلی (یکی از نویسندگان کتاب) حدوداً ۶۰ ساله بعد از زندگی پرفراز و نشیب خود مبتلا به سرطان شده است، سرطان حنجره  و ممکن است این پایان راه برای او باشد. به او توصیه کردند که روش‌های درمانی را درپیش بگیرد تا شاید بتواند به زندگی عادی خود بازگردد. دیوید تقریباً ۳۰ سال پیش شرکت خود را تاسیس کرده بود. شرکتی که حالا بعد از سالها تلاش‌های او، برادرش تام و سایر همکارانشان به یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های طراحی و نوآوری دنیا تبدیل شده است. حتی توانسته بود بعد از جلب نظر تعدادی سرمایه‌گذار مطرح و با همکاری دانشگاه استنفورد یکی از سرآمدترین مدارس طراحی را نیز به راه بیاندازد. برای کمپانی‌های بزرگ و مطرح دنیا طراحی کند و شرکت‌های زیادی را با مشاوره‌های خود با دنیای نوآوری آشتی دهد.

تصمیم‌شان را گرفتند. این دو برادر قرار گذاشتند اگر دیوید جان سالم بدر برد نتیجه یک عمر فعالیت حرفه ای خود را در قالب کتابی برای مردم منتشر کنند. نتیجه کار این دو برادر معرکه است. دیوید و تام کِلی باهم کتابی ارزشمند نوشتند به نام Creative Confidence.

 

 

چرا این کتاب

شاید این جمله در نگاه اول یک جمله شعاری بنظر بیاید که در کتاب ها و سمینارهای موفقیت فردی بیشتر گفته می شود. چگونه می شود خلاق باشیم در خود اثری از آن نیابیم؟ جواب این است که خلاقیت ما جایی در گذشته درون خانواده، مدرسه، دوستان و حرف های ناامید کننده و مأیوس کننده گمشده است. و نه شاید دلیل اینکه دیگر خلاقیت در خود نمی‌بینم ریشه در ترس های ما داشته باشد و یکی از بزرگترین ترس ها برای خیلی از ما احتمالا ترس از شکست است. چقدر ایده داشته ایم که هیچوقت بدنبال آن ها نرفته ایم و زمانی که شخصی آن ایده را عملی کرده است متوجه شده ایم چه چیزی را از دست داده ایم. خلاقیت به مانند یک عضله کار می کند اگر از آن استفاده نشود قدرتش را از دست می دهد.

کتاب خودباوری در خلاقیت در تلاش است تا به ما بگوید هنوز هم میتوانیم با عوض کردن دیدگاه ها و تمرین یادگیری خلاقیت گمشده خود را بیابیم. کتاب خودباوری در خلاقیت توسط تام و دیوید کلی مالکان و سازندگان شرکت ای دی او یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین شرکت ها در زمینه طراحی و خلاقیت نوشته شده و حاصل تجربیات ارزشمند این دو در این شرکت است که بر خلاف اکثر کتاب های منتشر شده کتاب خودباوری در خلاقیت در این حوزه یک سیستم و رویه برای فعال و قدرتمند کردن ذهن خلاق به دست ما می دهد. البته این را باید بدانیم هیچکس با خواندن کتاب خلاق یا هر چیز دیگری نمی شود بلکه با تفکر تمرین و از همه مهم‌تر اجرا می تواند این قابلیت ها را پیاده کند.

تسهیلگرِ این همخوانی

مهندس سولماز حضرتقلی زاد
مهندس سولماز حضرتقلی زاد
تسهیلگر همخوانی

بر روی عکس کلیک کنید تا ببینید

 

برگزار‌کننده

آواتار

مجتمع استارتاپی «آرتان 1100»

رویداد های برگزارشده۳۴
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر

آدرس

تبریز تبریز عزیز - خیابان امام خمینی- روبروی مسجد سالار (ایستگاه اتوبوسِ میدان قطب) - جنب پاساژ سبلان - خیابان شهید علیپور - بن بست اول سمت چپ-درب آخر سمت چپ - «ارزشگاه»، کافه کارآفرینی مجتمع استارتاپی آرتان 1100

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۳۰ اسفند

استادی تغییر - تمام آن چیزی برای تغییر نیاز داری

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی تغییر
جمعه ۲۲ اسفند

نقشه اقتصاد 1400 "چشم انداز بازارهای سرمایه گذاری"

 • آنلاین
 • از ۳۵۵,۰۰۰ تومان
 • اکوفاینانس
پنج‌شنبه ۵ فروردین

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh
پنج‌شنبه ۲۶ فروردین

برنامه‌نویسی R با رویکرد بیوانفورماتیکی

 • آنلاین
 • ۷۹۰,۰۰۰ تومان
 • Computer Researchers