رویداد به پایان رسیده است!
اولین رویداد کارآفرینی هم کوک در تاریخجمعه ۳۰ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

اولین رویداد کارآفرینی هم کوک

شروع:
پنج‌شنبه ۲۹ مهر ۹۵ ۰۹:۰۰
پایان:
جمعه ۳۰ مهر ۹۵ ۱۹:۰۰
اولین رویداد کارآفرینی هم کوک
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

" آخرین مهلت ثبت نام تا ساعت 12 روز چهار شنبه 28 مهر ماه "

اولین رویداد کارآفرینی هم کوک در تاریخ 29 لغایت 30 مهرماه 1395 در شهر همدان برگزار می شود. 2 روز هیجان انگیز که شما می توانید به آسانی ایده های خود را بیان کنید، با کسانی مثل خودتان آشنا شوید، شانس پیدا کردن یک تیم باحال و خوب را داشته باشید و در نهایت بتوانید جز برندگان باشید و ایده خود را اجرایی و یک کسب و کار راه اندازی کنید. این رویداد به شما کمک خواهد کرد تا فرآیند ایده تا اجرا را یک بار از نزدیک و به صورت عملی احساس کنید و انجام بدهید. فراموش نکنید که این رویداد کارآفرینی تنها یک بار در سال 1395 در شهر همدان با حضور مربیان با تجربه از سراسر کشور هم چون تهران، اهواز، قزوین و ... اتفاق خواهد افتاد، پس مثل یک کارآفرین باشید و فرصت را از دست ندهید. لازم به ذکر است ایده های با محوریت "روستا" و موضوعات " 1- کشاورزی و مصرف بهینه آب 2- گردشگری و صنایع دستی 3- IT و خدمات و آموزش 4- سلامت و محیط زیست از حمایت های ویژه ای برخوردار خواهند شد. محل برگزاری این رویداد در جهاد دانشگاهی واحد همدان می باشد و به تمام شرکت کنندگان گواهی حضور از طرف جهاد دانشگاهی واحد همدان اعطا خواهد شد.

چرا باید هزینه ثبت نام را پرداخت کنم؟

اصولا برگزاری هر رویدادی به این وسعت هزینه هایی خواهد داشت مثل سالن برگزاری، پذیرایی وعده های اصلی، مربیان، داوران، جوایز و ... که ما با دریافت ورودی از شما بخشی از این هزینه ها را پوشش خواهیم داد. پس برای داشتن یک رویداد با کیفیت و عالی ما را همراهی کنید.

اطلاعات بیشتر و آشنایی با گروه کارآفرینی هم کوک را می توانید در سایت www.hamkook.net  و کانال تلگرام ما https://telegram.me/hamkooknet ببینید.

 

 

آدرس:همدان ، میدان پاسداران ، بلوار شاه حسینی ، جهاد دانشگاهی