جشن استارتاپی همسو

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۱۰ اسفند ۹۶ ۱۴:۳۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۱۰ اسفند ۹۶ ۱۸:۳۰
مکان رویدادکرج
موضوع رویدادکارآفرینی / استارتاپی
اضافه به تقویم
جشن استارتاپی همسو
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

سخنرانان

بابک بختیاری

بابک بختیاری

بنیانگذار آیس پک

تغییر از زندانی بدهکار به کارآفرین میلیاردر | خالق برند آیس پک، یکی از 100 برند برتر ایران | تاسیس بیش از 100 شعبه در شش ماهه نخست کار | صادرات به کشورهای انگلستان، مالزی، سنگاپور، هند و... | ایجاد بیش از 7000 شغل مستقیم و غیرمستقیم | خالق برندهای "توت طلایی"، "چوبیک"، "تنورک"، "سال سال" و...

نشاط کریوند

نشاط کریوند

بنیانگذار بی‌دینگ

بی‌دینگ، اولین سرویس تبلیغات مبتنی بر موقعیت مکانی است که به شما این امکان را می دهد که کمپین تبلیغاتی خود را بر اساس رفتار، سن، جنسیت، منطقه جغرافیایی هدفمند کنید.
بی‌دینگ اخیرا در بزرگترین رقابت استارتاپی ایران بعد از رقابت با 800 استارتاپ دیگر، موفق به کسب مقام اول Early Stage شده است.
bding.ir

محمد قائم پناه

محمد قائم پناه

بنیانگذار کشمون

کشمون؛ بازار آنلاین زعفران است. جایی که کشاورز محصول را بدون واسطه به دست مصرف کننده می رساند. کشمون اخیرا در کارزار؛ بزرگترین رقابت استارتاپی ایران بعد از رقابت با 800 استارتاپ دیگر، موفق به کسب مقام اول Seed Stage شده است. keshmoon.com

توضیحات بیشتر

علاقمندان به کارآفرینی در شهر کرج سالی یک بار با هدف توسعه ارتباطات، انتقال تجربه، شبکه سازی و بهره بردن از تجربیات مهمان های کارآفرین همسو  دور هم جمع می شوند. کلیدی ترین فعالان استارتاپی شهر؛ کارآفرین ها، ایده پردازها، سرمایه گذارها، مسئولین شهری و استانی و سایر علاقمندان هر سال در "جشن استارتاپی همسو" شرکت می کنند.

  • جهت مشاهده اطلاعات شش رویداد قبلی مراجعه فرمایید به: hamfekr-karaj.ir/hamsoo
  • بازتاب همسو در ایرنا، مهرنیوز، خبرآنلاین و سایر سایت های خبری: hamfekr-karaj.ir/hamsoo-news

 

زمان‌بندی

همسو
عنوانشروعپایان
گفتگو و توسعه ارتباطات + نمایشگاه استارتاپ ها + پذیرایی (خانه استارتاپ)۱۲:۳۰۱۳:۳۰
گفتگو با کارآفرین های موفق، جشن تولد و سایر برنامه ها (سالن اجتماعات)۱۳:۳۰۱۵:۴۵
نمایشگاه استارتاپ ها + تماشای فوتبال + گفتگو و توسعه ارتباطات + پذیرایی (خانه استارتاپ)۱۵:۴۵۱۸:۰۰

سوالات متداول

برای حضور استارتاپ خود در نمایشگاه چطور اقدام کنم؟
قابل توجه بنیانگذاران استارتاپ های کرج و سایر شهرها ✅ اگر بنیانگذار یک استارتاپ بوده و می خواهید جهت ارائه استارتاپ خود در بخش نمایشگاه استارتاپی جشن کارآفرینی همسو شرکت کنید، "درخواست حضور در نمایشگاه" را به آی دی تلگرام @Hamid_Tavakoli ارسال فرمایید. ✅ تاریخ برگزاری نمایشگاه، پنجشنبه، 10 اسفند از ساعت 14:30 است. لازم است برای جاگذاری وسائل خود از ساعت 13:00 در محل خانه استارتاپ حضور داشته باشید و نهایتا راس ساعت 14:00 برای استقبال از شرکت کنندگان آماده باشید. ✅ نمایشگاه در ساعت آغازین و پایانی رویداد، در محل "خانه استارتاپ" برگزار شده و ظرفیت آن محدود است. پس اگر مایل به حضور هستید همین حالا اقدام کنید. ✅ خانه استارتاپ کجاست؟ کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، روبروی استانداری، باشگاه میلاد شهرداری ✅ لازم است برای همه اشخاصی که از سوی تیم شما در نمایشگاه حضور می یابند بلیط تهیه کنید. برای شرکت در نمایشگاه پرداخت هزینه بلیط حضور در رویداد کافی بوده و مبلغ جداگانه ای از شما دریافت نخواهد شد. ✅ لازم است حداقل یک استند همراه خود داشته باشید، یک میز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. بهتر است علاوه بر استند از سایر لوازم معمول در نمایشگاه ها نظیر بروشور، پرچم رومیزی، لپ تاپ، هدایای تبلیغاتی و ... نیز استفاده کنید. ✅ حضور در نمایشگاه فرصتی است برای جذب نیروی انسانی، ایجاد ارتباط با سایر استارتاپ ها جهت همکاری های مشترک، دیدار با سرمایه گذارها و مسئولین شهری و استانی.
بلیت پرینت شود یا خیر؟
نیازی به پرینت بلیط نیست. در هنگام ورود به سالن، صرفا اسامی شرکت کنندگان بررسی می شود.

آدرس:کرج جهانشهر، بلوار ماهان، روبروی استانداری، باشگاه میلاد شهرداری