حامی هانی باشیم

شروع رویداد
جمعه ۱۸ تیر ۹۵ ۲۰:۰۰
پایان رویداد
دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵ ۲۰:۰۰
موضوع رویدادخیریه / غیره
اضافه به تقویم
حامی هانی باشیم
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۱۱۱۷۷۳۹۶۱ خانم پویش هاشمی زاده
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر


هاني، برادر نديده‌ی همه ما ، نه ديدمت و نه ميشناسمت فقط ميدونم ي ک بچه ي پانزده ساله مجرم نميشه.. تبهكار و قاتل نميشه ... لعنت ب اون روز و لحظه‌ی شوم كه زندگي تو رو تغيير داد.. كاش اون پسر هم زنده بود... فدای دل مادرهای هر دو نفرتون... واسه اون معصوم كه ديگه كاري از دست ما برنمياد ، روحش شاد، ولي به تو كمك ميكنيم، همه سعي مون و ميكنيم... خدايا كمك كن... خدايا مثل هميشه هول بده.. حاميِ هاني باشيد.

قابل توجه خیرین عزیز

با توجه به حکم صادره در خصوص آقای هانی مومنی فرزند علی، از اهالی دهستان یساقی واقع در شهرستان کردکوی استان گلستان که از حدود سیزده سال پیش بواسطه یک اشتباه غیر عمد در زندان بسر میبرد، لازم است تا در اسرع وقت مبلغ درخواستی خانواده مقتول به حساب آنان واریز گردد ، در غیر این صورت حکم از طرف قوه قضاییه اجرا میگردد. لذا از شما خیرین عزیز و گرامی انتظار می‌رود با توجه به اهمیت موضوع و حفظ جان یک جوان رشید نادم و حافظ قرآن در این امر خیرخواهانه مشارکت فرمائید.

-----------------------------------------------

دوستان گرامی همراه صندوق مهربانی 
حتما از موضوع مطلعید با توجه به فرصت محدود ، درصورت امکان و تمایل نسبت به اهدای کمکهای نقدی خود تون اقدام کنید تا انشااله به کمک هم بتوانیم باعث اداامه زندگی هانی باشیم ، هانی هم جوانی بوده مثل همه ما به این فکر کنیم که این اشتباه ممکنه برای هر کسی پیش بیاد . امیدواریم هر آنچه که خیر و صلاح است برای هانی رقم بخورد ، ولی کمک ما به هانی میتونه باعث تغییر زندگی اون بشه ، هانی حتما از اشتباهی که کرده پشیمونه و تاوان این اشتباه رو 13 ساله که داره میده 
کمک کنید که بتونه اشتباهشو جبران کنه  خدا خیرتون بده 

لطفا این صفحه رو برای دوستانتون بفرستید 
در شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارید تا بتونیم به هدفمون برسیم 

با #حامی_هانی  و #hamihani در شبکه های اجتماعی مطلب بزارید

کمک کنید که زندگی رو به یک جوون برگردونیم

دوستانی که با هانی برخورد داشتند:
شخصا چند باری به زندان,برای برنامه های فرهنگی هنری به واسطه دوست و همکار عزیزم احمد جندقی رفت و امد داشتم.هانی جان هم در زندان.مسول سمعی و بصری زندانیان است و باهم همکاری داشتیم... من اولین باری ک وارد زندان شدم .. (خیلی راج ب زندان و زندانیان و قاتل و این چیزا شنیده بودم) هانی اون روز خیلی باهام شوخی میکرد,..بمن گفت من قاتلم ,ازم بترس :)) و من هیچوقت باورم نشد.. یعنی نمیتونیست باشه.. الان هم ک قضیه رو همه میدونید...منم تازه متوجه شدم..و فهمیدم اصلا ماجرای زندان رفتنش چی بوده... تشکر میکنم از دوستان و بانیان این حرکت..و خواهش و تقاضا دارم از هیچ تلاشی مضایقه نکنید.

 نظر دوست دیگه :
منم هانی مومن رو میشناسم
سال 83 و 84 مربی موسیقی و سرود کانون اصلاح و تربیت (زندان بویه) بودم به همراه احمد رجبلوی عزیز
اون موقع خیلی بچه بود
زیر 18 سال ...
یادمه یکبار موهامو اصلاح کرد
آرایشگر خوبی بود و مسئول کتابخانه ...
از طرفی کسی که کشته شد رو هم میشناسم
تنها فرزند پسر خانوادش بود
پسر یه رفتگر ساده
بقول معروف هر چی سنگه پای لنگه ...

رویداد آنلاین است