رویداد به پایان رسیده است!
هاردکس چهارم: چالش بازاریابی در بخش کشاورزی و افزایش ارتباط بخش روستایی و استارتاپ ها در تاریخ سه‌شنبه ۱ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۱ بهمن ساعت ۱۷:۰۰

هاردکس چهارم: چالش بازاریابی در بخش کشاورزی و افزایش ارتباط بخش روستایی و استارتاپ ها

  • رایگان
  • تهران
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

هاردکس چیست؟


هاردکس دورهمی استارتاپ‌های سخت افزاری است که به همت مرکز نوآوری اکسیژن، هر بار با یک موضوع تخصصی شکل می‌گیرد. محوریت هاردکس انتقال تجربه استارتاپ‌هایی است که تاکنون فرصتی برای یافتن یکدیگر نداشته اند. کسب و کارهای نوپای حوزه IT به طور معمول در گردهمایی‌ها و رویداد‌های مختلف می‌توانند یکدیگر را بیابند و داشته‌های خود را به اشتراک گذارند و از هم یاد بگیرند. اما این فرصت برای استارتاپ‌های حوزه سخت افزار کمتر پیش آمده. هاردکس می خواهد با در نظر گرفتن ملاحظات و مدل‌های توسعه کسب و کار‌های سخت‌افزاری، پایگاهی برای شبکه سازی این استارتاپ‌ها باشد و از همین طریق راه‌حل‌هایی برای پاسخ به چالش‌ها و مشکلات آن‌ها فراهم آورد. 

دورهمی‌های هاردکس به صورت ماهیانه برگزار می‌شود و در هر رویداد، ابتدا دو استارتاپ فعال در موضوع تخصصی رویداد به معرفی خود و مسیر شکل‌گیری و رشدشان می‌پردازند. در بخش دوم رویداد پنل تخصصی با حضور مدیران کسب و کارهایی با تجربه بیشتر برگزار می‌شود و این بخش پاسخ سوال اصلی رویداد را خواهد داد. و پایان هر رویداد هاردکس شبکه سازی و پذیرایی است. 

 

چالش بازاریابی در بخش کشاورزی و افزایش ارتباط بخش روستایی و استارتاپ ها

در رویداد چهارم هاردکس با موضوع کشاورزی، قصد داریم تا به چالش بازاریابی در بخش کشاورزی و افزایش ارتباط بخش روستایی و استارتاپ ها بپردازیم. استارتاپ‌ های این حوزه خیلی از شهرت و منزلت بالایی در بین بقیه استارتاپ ها که به نسبت عام تر هستندبرخوردار نیستند. علت این امر نیز ارتباط تنگاتنگ این استارتاپ ها با بخش کشاورزی و روستایی است و به نوعی دور از چشم مردم و در اولین بخش های تولید مشغول به کار هستند، عدم شناخت و اطلاعات کافی کشاورزان و روستا نشینان ما در این بخش علت عمده عدم موفقید استارتاپ های این حوزه است.

در این رویداد میکوشیم تا مشکلات موجود را بیشتر موشکافی کنیم و راه حلی برای حل آن ها ارائه دهیم.

 

 

 

 

ارائه استارتاپ ها

محمد مهدی مهدوی
محمد مهدی مهدوی
مدیر اجرایی گروتک

ارشد مکانیک دانشگاه علم و صنعت

مهمانان پنل

مهدی رحیمی
مهدی رحیمی
فاندر استارتاپ کپسول جنگل
یوسف بیارش
یوسف بیارش
مدیرعامل توسعه سرمایه گذاری توکان ، بنیان گذار امداد کشاورز

برنامه رویداد

عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۷:۰۰۱۷:۱۵
اعلام کنداکتور و آشنایی با مهمان۱۷:۱۵۱۷:۳۰
پرزنت استارتاپ گروتک۱۷:۳۰۱۸:۰۰
شروع پنل تخصصی۱۸:۰۰۱۹:۰۰
شبکه سازی و پذیرایی۱۹:۰۰۲۰:۰۰

آدرس

تهران میدان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، خیابان ادوارد براون، پلاک ۱۲، فضای کار اشتراکی تینو

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز نوآوری اکسیژن

شتاب‌دهنده اکسیژن به عنوان یک عامل ارتباط ساز بین دانشگاه و بازار با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارت آپی سومین بازوی چرخه نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است؛ که در باشگاه نوآوری نیترو مستقر شده است. وجه تمایز اکسیژن با دیگر شتاب‌دهنده‌ها آن است

رویداد های برگزارشده۱۰
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر