رویداد به پایان رسیده است!
هاردکس (چالش‎های کسب مجوز در صنعت تجهیزات پزشکی) در تاریخ دوشنبه ۲۸ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۲۸ مرداد ساعت ۱۷:۰۰

هاردکس (چالش‎های کسب مجوز در صنعت تجهیزات پزشکی)

  • رایگان
  • تهران
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

هاردکس چیست؟


هاردکس دورهمی استارتاپ‌های سخت افزاری است که به همت مرکز نوآوری اکسیژن، هر بار با یک موضوع تخصصی شکل می‌گیرد. محوریت هاردکس انتقال تجربه استارتاپ‌هایی است که تاکنون فرصتی برای یافتن یکدیگر نداشته اند. کسب و کارهای نوپای حوزه IT به طور معمول در گردهمایی‌ها و رویداد‌های مختلف می‌توانند یکدیگر را بیابند و داشته‌های خود را به اشتراک گذارند و از هم یاد بگیرند. اما این فرصت برای استارتاپ‌های حوزه سخت افزار کمتر پیش آمده. هاردکس می خواهد با در نظر گرفتن ملاحظات و مدل‌های توسعه کسب و کار‌های سخت‌افزاری، پایگاهی برای شبکه سازی این استارتاپ‌ها باشد و از همین طریق راه‌حل‌هایی برای پاسخ به چالش‌ها و مشکلات آن‌ها فراهم آورد. 

دورهمی‌های هاردکس به صورت ماهیانه برگزار می‌شود و در هر رویداد، ابتدا دو استارتاپ فعال در موضوع تخصصی رویداد به معرفی خود و مسیر شکل‌گیری و رشدشان می‌پردازند. در بخش دوم رویداد پنل تخصصی با حضور مدیران کسب و کارهایی با تجربه بیشتر برگزار می‌شود و این بخش پاسخ سوال اصلی رویداد را خواهد داد. و پایان هر رویداد هاردکس شبکه سازی و پذیرایی است. 

 

چالش‎های کسب مجوز در صنعت تجهیزات پزشکی
سوال اصلی این رویداد یکی از اصلی ترین چالش های امروز استارتاپ‎های فعال در صنعت تجهیزات پزشک است: چگونگی کسب مجوز؛ برای همین شنیدن تجربه استارتاپ‎هایی که این مرحله را پشت سر گذاشته‎اند می‎تواند فرصت خوبی برای دیگر تیم های فعال به وجود آورد.

 


مجوز شرکت فناوران پزشکی رایبد علم و صنعت

 

پنل چالش های کسب مجوز در صنعت تجهیزات پزشکی

مهندس محمد حمید سکاد فکر
مهندس محمد حمید سکاد فکر
مدیرعامل شرکت دانش بنیان فناوران پزشکی رایبد

محمد حمید سکاد فکر کارشناسی ارشد مهندسي مكانيك از دانشگاه علم و صنعت و هم بنيانگذار رایبد است. رایبد سال گذشته کارخانه تولید سرنگ اینفلیتور را راه‌اندازی کرد و امسال با جذب سرمایه ۲ میلیارد تومانی توانست ظرفیت تولید خود را افزایش دهد.

مهندس کریمی
مهندس کریمی
مدیر عامل شرکت دانش بنیان نبض هوشمند سلامت

آرمين كريمي ارشد مهندسي مكانيك از دانشگاه علم و صنعت و بنيانگذار شركت نبض است.آرمين سابقه فعاليتهاي اقتصادي به سبك سنتي،تدريس در كارگاه هاي انتقال تجربه با مفاهيم كارآفريني و بازارسازي، طراحي و برگزاري رويدادهاي كارآفريني، سابقه تيم سازي و مشاوره چند شركت و صندوق سرمايه گذاری و مركز نوآوری را داراست.

معرفی استارتاپ

دکتر علی بهبودی
دکتر علی بهبودی
مدیر استارتاپ پیورتک

علی بهبودی، دانشجوی دکترای مهندسی شیمی در دانشگاه علم و صنعت است و سال‌ها تجربه تحقیق و پژوهش در فناوری‌های غشایی دارد. علی امروز در ساخت نمونه اولیه فیبر‌های توخالی و انجام تست‌های عملیاتی برای ساخت صافی دیالیز است.

دکتر محمد تقی پوریان
دکتر محمد تقی پوریان
مدیرعامل شرکت دانش بنیان فنتام (فناوران سلامت تام)

محمد تقی پوریان کارشناس ارشد مواد و دانشجوی دکترای آینده‌پژوهی است. محمد با ساخت نمونه اولیه کیت ACT که در عمل قلب استفاده می‌شود توانست سرمایه ۵۰۰ میلیون تومانی جذب کند و اکنون در حال راه اندازی خط تولید کیت ACT است.

برنامه

هاردکس
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۷:۰۰:۰۰۱۷:۱۵:۰۰
معرفی استارتاپ فنتام۱۷:۱۵:۰۰۱۷:۳۰:۰۰
معرفی استارتاپ پیورتک۱۷:۳۰:۰۰۱۷:۴۵:۰۰
پنل چالش های کسب مجوزات تجهیزات پزشکی۱۷:۴۵:۰۰۱۸:۴۵:۰۰
شبکه سازی و پذیرایی۱۸:۴۵:۰۰۱۹:۰۰:۰۰

برگزارکنندگان

هاردکس
هاردکس

کسب و کارهای نوپای حوزه IT به طور معمول در گردهمایی‌ها و رویداد‌های مختلف می‌توانند یکدیگر را بیابند و داشته‌های خود را به اشتراک گذارند و از هم یاد بگیرند. اما این فرصت برای استارتاپ‌های حوزه سخت افزار کمتر پیش آمده. هاردکس می خواهد با در نظر گرفتن ملاحظات و مدل‌های توسعه کسب و کار‌های سخت‌افزاری، پایگاهی برای شبکه سازی این استارتاپ‌ها باشد و از همین طریق راه‌حل‌هایی برای پاسخ به چالش‌ها و مشکلات آن‌ها فراهم آورد. 

مرکز نوآوری اکسیژن
مرکز نوآوری اکسیژن

شتاب‌دهنده اکسیژن به عنوان یک عامل ارتباط ساز بین دانشگاه و بازار با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارت آپی سومین بازوی چرخه نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است؛ که در باشگاه نوآوری نیترو مستقر شده است. وجه تمایز اکسیژن با دیگر شتاب‌دهنده‌ها آن است که ورودی آن از کیفیت بالاتری برخوردار است و تمرکز بر دانشگاه علم و صنعت جریان مداومی از نیروی انسانی را به آن گسیل می‌دارد.

باشگاه نوآوری نیترو
باشگاه نوآوری نیترو

باشگاه نوآوری نیترو اولین مرکز نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است که با حمایت بخش خصوصی در فضایی بالغ بر ۷۰۰ متر مربع راه‌اندازی شده است. نیترو بنا دارد تا به اولین پایگاه رجوع صاحبان ایده و کسب و کار در دانشگاه علم و صنعت ایران تبدیل شود و بستر حضور سرمایه‌گذاران و صنعتگران کشور باشد.

آدرس

تهران نارمک- دانشگاه علم و صنعت- ساختمان مرکز نوآوری نیترو- گرین استدیو

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز نوآوری اکسیژن

شتاب‌دهنده اکسیژن به عنوان یک عامل ارتباط ساز بین دانشگاه و بازار با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارت آپی سومین بازوی چرخه نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است؛ که در باشگاه نوآوری نیترو مستقر شده است. وجه تمایز اکسیژن با دیگر شتاب‌دهنده‌ها آن است

رویداد های برگزارشده۱۰
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر