رویداد به پایان رسیده است!
نشست معرفی خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه حفاظت از مالکیت فکری در تاریخ شنبه ۱۲ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
شنبه ۱۲ مرداد ساعت ۰۹:۰۰

نشست معرفی خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه حفاظت از مالکیت فکری

  • ۱۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


امروزه بخش عمده ارزش شرکت ها و بنگاه های اقتصادی بزرگ و کوچک به دارایی های نامشهود یا فکری آنها بر میگردد. برند، ثبت اختراعات، حقوق کپی رایت و راز تجاری از مصادیق مالکیت فکری شرکتهای مختلف است. یکی از مصادیق مهم مالکیت  فکری، ثبت اختراع و پتنت است که جایگاه بسیار مهمی در حفاظت از دارایی های فکری شرکتهای فناور دارد. علاوه بر آن به دلیل ساختار فنی و حقوقی آن، مبنع بسیاری از اطلاعات فنی  است به طوری که به گزارش سازمان جهانی مالکیت فکری، حدودا 90 الی 95 درصد نتایج نوآورانه دارای ارزش اقتصادی، توسط پتنت ها حفاظت می شوند و بیش از 80 درصد اطلاعات فنی شرکتها تنها در پتنت ها، افشا شده است. با در نظر گرفتن اهمیت این موضوع، شناخت ابعاد فنی و حقوقی این مقوله نقش بسیار پر رنگی در تصمیم سازی کارشناسان و مدیران حوزه شتابدهنده ها، ارزیابان فنی و اقتصادی، طراح های تجاری و سیاست گذاران حوزه فناوری دارد.

لذا صندوق نوآوری و شکوفایی با توجه به اهمیت حمایت از مالکیت فکری در بهبود کسب و کار و با اهتمام به بیانات رهبر معظم انقلاب در راستای توسعه اقتصاد دانش بنیان اقدام به برگزاری نشست ((معرفی خدمات و حمایت های صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه حفاظت از مالکیت فکری )) با حضور اساتید و پژوهشگران برتر در این حوزه نموده است.از علاقه مندان در این حوزه دعوت به عمل می آید جهت حضور در این دوره  ثبت نام نمایند..

لازم به ذکر است این نشست برای شرکت های دانش بنیان رایگان میباشد و پرسنل این شرکت ها جهت دریافت کد تخفیف 100% میتوانند با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند: 

66421605 داخلی 102

09382393314  شجاعی/تجارت هوشمند هیراد

-زمان:

12 مرداد 1398 ساعت 9 الی 12.

-مکان:

صندوق نوآوری و شکوفایی

-سخنرانان:

- دکتر میترا امین لو

- دکتر مرضیه شاوردی

- دکتر امیر حسین برنایی

- دکتر فاطمه پاشایی

 

آدرس

تهران خیابان ملاصدرا-زیر پل کردستان-ابتدای زاینده رود شرقی-پلاک 24-صندوق نوآوری و شکوفایی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)

شرکت تجارت هوشمند هیردا بعنوان یک شرکت ارایه دهنده خدمات تخصصی توسعه کسب و کار و توسعه صادرات درحال فعالیت می‌باشد. این مجموعه خدمات مختلفی نظیر برگزاری نمایشگاه های خارجی، ارزیابی شرکت ها از منظر آمادگی صادراتی، خدمات مدیریت صادرات و بازرگانی و همچن

رویداد های برگزارشده۱۸۱
رویداد های فعال۵
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰۰ نفر