رویداد به پایان رسیده است!
همایش راه و رسم حقوق خوانی در تاریخ پنج‌شنبه ۱۷ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱۷ بهمن ساعت ۰۹:۰۰

همایش راه و رسم حقوق خوانی

  • ۱۰۹,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • علوم انسانی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره‌ی همایش


راه و رسم حقوق‌خوانی یک همایش تخصصی برای دانشجویان حقوق به‌ویژه ورودی‌های جدید است.
این همایش یک روزه که دومین دوره آن برگزار خواهد شد، نقشه و توشه راهی برای دانشجویان فراهم خواهد کرد تا با آمادگی کامل وارد مسیر فراگیری علم حقوق شوند.
اولین دوره راه و رسم حقوق‌خوانی پنجشنبه ۲۱ آبان ۹۴ در دانشکده حقوق دانشگاه تهران با موضوعاتی مانند مقدمه علم حقوق، اهمیت زبان‌آموزی در حقوق، دنیای وکالت و... برگزار و با استقبال دانشجویان مواجه شد.
دومین دوره این همایش 17 بهمن ۹۸ در دانشگاه تهران با ظرفیت حدودی 300 نفر برگزار خواهد شد.
همایش راه و رسم حقوق‌خوانی با بخش‌های مختلف آموزشی و اشتراک تجربه توسط اساتید و متخصصان به دانشجویان تازه‌وارد حقوق یک تصویرذهنی و دید مناسب خواهد داد که به آنها برای هدف‌گذاری مناسب، برنامه‌ریزی دقیق و کسب نتایج بهتر کمک خواهد کرد.
در نهایت می‌توان گفت این همایش با هدف تبدیل حقوق‌خوان‌ها به حقوق‌خوان‌های استراتژیست برگزار می‌شود.


چرا باید در این همایش شرکت کنیم؟


دانشجویان نو ورود حقوق هنگام قدم گذاشتن به مسیر پرپیچ و خم حقوق‌خوانی با چالش‌های گوناگونی روبه‌رو هستند که به نقشه راه و ابزار مناسب برای طی کردن درست مسیر نیاز دارند.
دانشجویان حقوق ناگزیر با کتاب‌های مرجع رشته تحصیلی خود سر و کار خواهند داشت. همچنین مطالعه در نظام حقوقی ایران از آنجا که ریشه در فقه امامیه دارد چالش‌های خاصی را در فنون مطالعه می‌طلبد تا دانشجو به‌طور مبنایی بر ریشه قواعد و اصول آن تسلط یابد.
با شرکت در این همایش می‌توانیم در ابتدای مسیر توشه پربارتری برداریم، نتایج بهتری در این مسیر کسب کنیم و نیز به صورت هدفمند برای آزمون‌های مهم این رشته آماده و به یک حقوق‌خوان استراتژیست تبدیل شویم.


بخش‌های همایش


ابزارهای گذر از مسیر در بخش‌های متنوع این همایش نهفته است و دانشجویان با شرکت در همایش از هر بخشی می‌توانند آموزه و تجربه‌ای را به کوله‌بار خود اضافه کنند.
سخنرانی آموزشی، اشتراک تجربه و مسابقه از بخش‌های اصلی این رویداد یک روزه است.
در کنار آن پذیرایی، شبکه‌سازی و پرسش‌وپاسخ با اساتید از دیگر بخش‌های همایش راه و رسم حقوق‌خوانی است.
• سخنرانی آموزشی
• سخنرانی اشتراک تجربه
• شبکه‌سازی

 

پله اول حقوق خوانی (مقدمه و فلسفه حقوق) 

دکتر مسلم آقایی طوق در یک سخنرانی با عنوان پله اول حقوق‌خوانی، حقوق‌خوان‌های نو ورود را با لزوم فراگیری مبانی حقوق آشنا خواهد کرد.


لزوم فراگیری منابع معتبر فقهی و روش های مطالعه آن

دکتر محسن برهانی در خصوص فراگیری منابع معتبر فقهی و روش‌های مطالعه آنها را برای دانشجویان حقوق سخنرانی خواهد کرد.

جایگاه فقه و اصول فقه‌ در نظام حقوقی و قانونگذاری کشورمان باعث شده در همایش راه و رسم حقوق خوانی به این موضوع بپردازیم.

 

جایگاه مطالعات میان رشته ای در حقوق

دکتر مهدی مهدوی زاهد در خصوص جایگاه مطالعات میان رشته‌ای در حقوق با تاکید بر شاخه‌های پژوهشی جدید در حقوق صحبت خواهند کرد.


تحصیل در خارج از کشور، آری یا نه

برخی معتقدند تحصیل در خارج از کشور بهترین یا حتی تنها راه برای استراتژیست شدن است. دکتر سیدحسین طباطبایی که خود فارغ‌التحصیل دکترا از مؤسسه حقوق صلح و توسعه فرانسه است از تجربه‌های خود در این خصوص صحبت خواهد کرد.

 

آنچه استراتژیست ها را متمایز می کند

فاطمه چیتگری، ارائه ای با عنوان "آنچه استراتژیست ها را متمایز می کند "خواهد داشت که در این ارائه در خصوص ویژگی ها، مهارت ها، سبک تفکر و عمل یک استراتژیست و  آنچه یک حقوق خوان برای تبدیل شدن به حقوق خوانی استراژیست باید بداند، سخنرانی خواهد کرد.

 

مطالعات هدفمند و آمادگی برای آزمون های حقوقی

محمد امیر قدوسی با موضوع مطالعات هدفمند و آمادگی برای آزمون‌های حقوقی سخنرانی خواهد کرد و به دانشجویان نو ورود حقوق خواهد گفت که علم حقوق و دروس حقوق را چگونه بخوانند به یک حقوق‌خوان استراتژیست تبدیل شوند.


آنچه باید در مورد مسابقات جهانی موت کورت بدانید

تینا صدقیانی در همایش راه و رسم حقوق خوانی در کورد مسابقات جهانی موت کورت سخنرانی خواهد کرد. او که بنيانگذار تيم موت كورت فيليپ جساپ در دانشگاه علامه طباطبايى و چندین دوره مربی و قاضی موت کورت در رقابت های داخلی و خارجی بوده است، در خصوص مسابقات موت کورت یا همان شبیه ساز دادگاه که از مهمترین مسابقات حقوقی در سطح جهان است به دانشجویان حقوق اطلاعات مفیدی ارائه خواهد کرد.


مسئله زبان عمومی و تخصصی برای حقوق خوان ها

مریم آقایی، پژوهشگر و فعال به مسئله زبان عمومی و تخصصی برای حقوق‌خوان‌ها خواهد پرداخت و در خصوص زبان عمومی و زبان تخصصی، تفاوت‌ها، کارکرد و نحوه مطالعه هرکدام و دلیل این‌که دانشجویان حقوق باید زبان‌های غیرانگلیسی نیز بیاموزند اطلاعات مفیدی ارائه خواهد داد.


آینده شغلی مورد علاقه خود را بسازیم

ستاره ایوبی، در خصوص آینده شغلی حقوق‌خوان‌ها و تجربه‌های متفاوت خود در حوزه استارتاپ‌ها سخنرانی خواهد کرد. او

به حقوق‌خوان‌ها خواهد گفت که چگونه رشته حقوق را به علاقه‌مندی‌های دیگر خود نزدیک کنند.

سخنرانان

دکتر مسلم آقایی طوق
دکتر مسلم آقایی طوق
عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری

دکتر مسلم آقایی طوق دانش آموخته کارشناسی حقوق دانشگاه شهید بهشتی، ارشد حقوق عمومی دانشگاه شهید بهشتی و دکترای حقوق عمومی دانشگاه تهران است.

او عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری، معاون پژوهشی دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری، عضو و دبیر هیئت مشاوران تدوین، تنقیح و تفسیر قوانین کشور و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز است.

دکتر محسن برهانی
دکتر محسن برهانی
عضو هیئت علمی گروه حقوق جزا و جرم‌شناسی دانشگاه تهران

دکتر محسن برهانی که استادیار و عضو هیئت علمی گروه حقوق جزا و جرم‌شناسی دانشگاه تهران است،

معاونت گروه حقوق جزا و جرم‌شناسی و نیز عضو حقوقدان کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی را در کارنامه خود دارد.

دکتر مهدی مهدوی‌زاهد
دکتر مهدی مهدوی‌زاهد
مشاور حقوقی و مدرس دانشگاه علامه طباطبائی

دکتر مهدی مهدوی زاهد دانش آموخته دکتری حقوق عمومی دانشگاه شهید بهشتی، مدرس دانشگاه، پژوهشگر مطالعات میان رشته‌ای در حقوق و جامعه شناسی حقوق است.

دکتر سید حسین طباطبایی
دکتر سید حسین طباطبایی
عضو هیئت علمی دانشکده حقوق دانشگاه تربیت مدرس

دکتر سید حسین طباطبایی اولین فارغ‌التحصیل حقوق تجارت بین‌الملل دانشگاه علامه طباطبایی و فارغ‌التحصیل دکترا از مؤسسه حقوق صلح و توسعه فرانسه است.

تخصص او حقوق انرژی و عضو هیئت علمی دانشکده حقوق دانشگاه تربیت مدرس است و از سال 2016 بطور مستمر مدرس مدعو دانشگاه‌های تابستانی مرکز بین المللی اروپا (CIFE) است.

فاطمه چیتگری
فاطمه چیتگری
مؤسس و مدیر مجموعه حقوق‌خوان استراتژیست

فاطمه چیتگری کارشناسی حقوق و روانشناسی بالینی را به صورت همزمان در دانشگاه تهران گذرانده است.

سپس پس از اخد مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرمشناسی از دانشگاه تهران، به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مشغول شد‌‌.

او مؤسس مجموعه حقوق‌خوان استراتژیست است.

محمد امیر قدوسی
محمد امیر قدوسی
رتبه 1 آزمون دکتری حقوق عمومی 98

رتبه یک آزمون دکتری 98 و دانشجوی دکتری شهیدبهشتی

تینا صدقیانی
تینا صدقیانی
مربی و قاضی موت کورت

تينا صدقيانى اول، دانش آموخته كارشناسى ارشد حقوق بين الملل و تطبيقى از دانشگاه جورج واشنگتن (ايالات متحده امريكا) است. وى داراى مدارك كارشناسى ارشد حقوق تجارت بين الملل از دانشگاه علامه طباطبايى و كارشناسى حقوق از دانشگاه شهيد بهشتى ميباشد.

صدقيانى بعنوان بنيانگذار تيم موت كورت فيليپ جساپ در دانشگاه علامه طباطبايى، سابقه عضويت، مربيگيرى و قضاوت(از سال ٢٠١٤) در اين مسابقات بين المللى را در كارنامه خود دارد.

از جمله سوابق حرفه اى او ميتوان به مشاوره حقوقى و قراردادهاى شركتهاى مطرح (ایرانی و بین المللی) در حوزه های انرژی، الکترونیک و استارت آپ ونیز تدريس در دانشگاه آزاد اسلامى اشاره كرد.

او در سال 2015-2016 به عنوان شرکت کننده در نخستین تیم موت کورت حقوق رسانه از ایران عضویت داشته است و چندین دوره مربی تیم موت کورت در رقابت‌های داخلی و خارجی بوده است.

مریم آقایی
مریم آقایی
پژوهشگر و فعال حقوق بشردوستانه

مریم آقایی دارای مدرک کارشناسی ارشد در حوزه حقوق بین الملل عمومی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران است.

او که یک پژوهشگر و فعال حقوق بشردوست است در کمیته بین‌المللی صلیب سرخ به عنوان کارشناس حقوقی فعالیت می‌کند.

ستاره ایوبی
ستاره ایوبی
وکیل و فعال حوزه حقوق استارتاپ‌ها

ستاره ایوبی، فعال حوزه حقوق استارتاپ‌ها دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی در دانشگاه خوارزمی و دانشجوی دکتری در همین رشته است.

ایوبی با فعالیت در اکوسیستم استارتاپی ایران و مطالعه و بررسی بیش از 100 تیم و شرکت استارتاپی عرصه‌ای جدید را تجربه کرده است.


دکتر مسلم آقایی طوق


دکتر مسلم آقایی طوق دانش آموخته کارشناسی حقوق دانشگاه شهید بهشتی، ارشد حقوق عمومی دانشگاه شهید بهشتی و دکترای حقوق عمومی دانشگاه تهران است. او عضو هیئت علمی دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری، معاون پژوهشی دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری، عضو و دبیر هیئت مشاوران تدوین، تنقیح و تفسیر قوانین کشور و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز است. دکتر آقایی طوق پژوهشگر برتر دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری در سال ۹۵ و مولف و مترجم حدود ۱۸ عنوان کتاب است.

از دیگر سوابق او می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

رتبه یک آزمون کارشناسی ارشد حقوق عمومی سال ۸۴، رتبه یک آزمون دکترای دانشگاه تهران و دانشگاه شهید بهشتی سال ۸۶

فارغ التحصیل رتبه یک کارشناسی ارشد، اولین فارغ التحصیل دکترای حقوق عمومی دانشگاه تهران

عضو هیئت تحریریه برخی از نشریات علمی همچون فصلنامه حقوق اداری، فصلنامه دولت و حقوق، فصلنامه رویه قضایی

عضو کمیته علمی برخی از همایش‌ها مانند همایش حقوق عمومی در قرآن کریم ۹۱، همایش قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری سه سال پس از اجرا ۹۵، همایش جنبه های حقوقی فناوری اطلاعات و ارتباطات ۹۶، همایش الزامات سیاستهای کلی برنامه ششم ۹۵‌ و همایش حقوق و اقتصاد مقاومتی۹۳

مؤلف و مترجم حدود ۴۰ عنوان مقاله که بیش از ۲۰ مورد آن در مجلات علمی-پژوهشی منتشر شده است. مؤلف ۱۵ مقاله که توسط همایش‌های مختلف پذیرش شده اند. داور فصلنامه های مختلف مانند مطالعات حقوق عمومی، دانش حقوق عمومی، دیدگاه های حقوق قضایی، دانشنامه حقوق اقتصادی، تحقیقات حقوقی، مجله حقوقی دادگستری، پژوهش حقوق عمومی، فصلنامه حقوق اداری، فصلنامه حقوق پزشکی، فصلنامه حقوق تطبیقی و فقه و حقوق اسلامی 


دکتر محسن برهانی


دکتر محسن برهانی که استادیار و عضو هیئت علمی گروه حقوق جزا و جرم‌شناسی دانشگاه تهران است، معاونت گروه حقوق جزا و جرم‌شناسی و نیز عضو حقوقدان کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی را در کارنامه خود دارد. ایشان وکیل دادگستری، دانش آموخته حوزه علمیه، مولف کتاب و محقق و پژوهشگر در زمینه حقوق کیفری، فقه و اخلاق می باشند.


دکتر مهدی مهدوی زاهد


دکتر مهدی مهدوی زاهد دانش آموخته مقطع دکتری حقوق عمومی دانشگاه شهید بهشتی و کارشناسی حقوق دانشگاه علامه طباطبایی می باشند. ایشان در حوزه مطالعات میان رشته ای حقوق صاحب تالیف و رزومه ی پژوهشی پرباری می باشند و در دانشگاه علامه طباطبایی به تدریس دروسی از جمله حقوق ارتباطات، جامعه شناسی حقوق و حقوق اساسی مشغول هستند. همچنین دکتر مهدی مهدوی زاهد هم اکنون در سمت مشاور معاون ارتباطات و پیگیری اجرای قانون اساسی در معاونت حقوقی ریاست جمهوری و مشاور حقوقی مدیر عامل شرکت داروسازی اسوه قرار دارند.


دکتر سید حسین طباطبایی


دکتر سید حسین طباطبایی اولین فارغ التحصیل حقوق تجارت بین الملل دانشگاه علامه طباطبایی و فارغ التحصیل دکترا از موسسه حقوق صلح و توسعه فرانسه است. تخصص او حقوق انرژی است، رساله دکتری‌اش در مورد قراردادهای نفت و گاز بوده و دوره «حقوق و سیاست‌های انرژی» را در دانشگاه سوفیا آنتی پلیس گذرانده است. دکتر طباطبایی عضو هیئت علمی دانشکده حقوق دانشگاه تربیت مدرس است و از سال 2016 بطور مستمر مدرس مدعو دانشگاه های تابستانی مرکز بین المللی اروپا (CIFE) است و معمولا در حوزه نقش شرکت‌های چند ملیتی نفتی در تجارت و روابط بین‌الملل و البته انرژی‌های تجدیدپذیر صحبت می‌کند.


فاطمه چیتگری


فاطمه چیتگری کارشناسی حقوق و روانشناسی بالینی را به صورت همزمان در دانشگاه تهران گذرانده است. او پس از اخد مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم‌شناسی از دانشگاه تهران، به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مشغول شد‌‌. چیتگری مدرس مهارت‌های زندگی، مهارت‌های ارتباطی، توسعه فردی، مذاکره، استدلال و تفکر انتقادی و مباحث میان رشته ای حقوق و روانشناسی است.  او همچنین دارای سابقه پژوهشی و همکاری با سازمان زندانها و عضو پژوهشگاه قوه قضاییه میباشد. چیتگری که به فعالیت‌های میان رشته‌ای حقوق و روانشناسی، جرم‌شناسی و همچنین فلسفه، ادبیات، مدیریت، کارآفرینی و فعالیت در حوزه آموزش علاقه‌مند بود، با درک خلأهای آموزشی و مهارت‌های اساسی که نیاز یک حقوق‌خوان استراتژیست برای تبدیل شدن به یک حقوقدان خبره است مجموعه حقوق‌خوان استراتژیست را تاسیس کرد. این مجموعه هم‌اکنون با برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های مختلف سعی در رفع این کمبودهای آموزشی رشته حقوق دارد.


محمد امیر قدوسی


رتبه یک سهمیه آزاد آزمون دکترا حقوق عمومی ۹۸ و دانشجوی دکتری دانشگاه شهیدبهشتی
رتبه یک سهمیه آزاد آزمون کارشناسی ارشد حقوق عمومی ۱۳۹۶ و دانش آموخته ارشد دانشگاه شهیدبهشتی
رتبه یک سهمیه آزاد آزمون اختصاصی کارشناسی حقوق و فلسفه دانشگاه مفید ۱۳۹۲ و دانش آموخته
دانش آموخته پایه دهم حوزه علمیه قم در سال ۱۳۹۸

کار آموز کانون وکلای دادگستری مرکز
دارای سابقه تدریس در حوزه و دانشگاه در دروس منطق و حقوق اساسی ۱


تینا صدقیانی


تينا صدقيانى اول، دانش آموخته كارشناسى ارشد حقوق بين الملل و تطبيقى از دانشگاه جورج واشنگتن (ايالات متحده امريكا) است. وى داراى مدارك كارشناسى ارشد حقوق تجارت بين الملل از دانشگاه علامه طباطبايى و كارشناسى حقوق از دانشگاه شهيد بهشتى ميباشد.
صدقيانى بعنوان بنيانگذار تيم موت كورت فيليپ جساپ در دانشگاه علامه طباطبايى، سابقه عضويت، مربيگيرى و قضاوت (از سال ٢٠١٤) در اين مسابقات بين المللى را در كارنامه خود دارد.
از جمله سوابق حرفه اى او ميتوان به مشاوره حقوقى و قراردادهاى شركتهاى مطرح (ایرانی و بین المللی) در حوزه های انرژی، الکترونیک و استارت آپ ونیز تدريس در دانشگاه آزاد اسلامى اشاره كرد.


مریم آقایی


مریم آقایی دارای مدرک کارشناسی ارشد در حوزه حقوق بین الملل عمومی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران است. آقایی که یک پژوهشگر و فعال حقوق بشردوست است در کمیته بین المللی صلیب سرخ به عنوان کارشناس حقوقی فعالیت می‌کند. او برای گسترش مطالعات خود را در زمینه روانشناسی جنایی، حقوق پناهندگان، حقوق بشردوستانه و حقوق بین الملل کیفری به تحصیل همزمان در رشته حقوق و روانشناسی در مقطع کارشناسی و در دانشگاه علامه طباطبایی نیز پرداخته است. مریم آقایی در دوران تحصیل در مسابقات موت کورت یادواره هانری دونان، جساپ و آی سی سی به عنوان عضوی از تیم و سپس به عنوان مربی شرکت کرده و جوایز داخلی و بین المللی کسب کرده است.


ستاره ایوبی


ستاره ایوبی، فعال حوزه حقوق استارتاپ‌ها دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی در دانشگاه خوارزمی و دانشجوی دکتری در همین رشته است. او که به تازگی مقطع دکتری خود را در دانشگاه مازندران آغاز کرده، جزو معدود وکلایی است که شیوه متداول و مرسوم وکالت را پیش نگرفته و قدم در عرصه‌ای جدید گذاشته است. ایوبی با فعالیت در اکوسیستم استارتاپی ایران و مطالعه و بررسی بیش از 100 تیم و شرکت استارتاپی عرصه‌ای جدید را تجربه کرده است. ستاره ایوبی با تلاش برای دانش افزایی در حوزه حقوق استارتاپ‌ها، ارتباطی جدایی ناپذیر بین دنیای نوآوری و خلاقیت با حوزه سنتی و قدیمی حقوق را ایجاد کرده است.

برگزارکننده

حقوق خوان استراتژیست
حقوق خوان استراتژیست

مجموعه حقوق‌خوان استراتژیست توسط گروهی از دانشجویان حقوق دانشگاه تهران و با هدف دانش‌افزایی و افزایش مهارت‌های دانشجویان حقوق کشور شکل گرفته است.

این مجموعه با برگزاری کارگاه‌ها، رویدادها و همایش‌های مختلف در حوزه حقوقی اهداف خود برای پرورش حقوق‌خوان‌های استراتژیست را دنبال می‌کند.

همکاران برگزاری

سوالات متداول

بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر، نیازی نیست.
امکان پرداخت اینترنتی ندارم، چطور ثبت نام کنم؟
از طریق کارت به کارت کردن یا واریز به شماره حساب زیر اقدام کنید و حتما مشخصات پرداخت و نیز مشخصات خودتان را جهت قرار گرفتن در لیست همایش، به تلگرام روابط عمومی حقوق خوان استراتژیست pr_hoghooghkhan@ ارسال و تایید دریافت کنید شماره کارت: ۶۲۷۳۸۱۱۱۲۲۲۷۳۰۰۳ شماره حساب: ۳۳۱۵-۷۰۱-۶۶۹۴۱۳۹-۱۹ شماره شبا: IR440630331570106694139019 بانک انصار به نام اعظم غلامی
آیا نهار رویداد به عهده‌ی شماست؟
بله، پذیرای شما هستیم.
برای شرکت در این رویداد، حتما باید دانشجوی حقوق باشیم؟
خیر، اما اولویت شرکت‌کننده‌های راه و رسم حقوق‌خوانی برای دانشجویان حقوق به‌ویژه ورودی‌های جدید است.
برای شرکت در این رویداد، محدودیت سنی وجود دارد؟
خیر
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
بله، تا پایان آذرماه امکان پذیر هست.
چه وسایلی برای رویداد موردنیاز هست؟
ماگ‌تان را همراه داشته باشید.
امکان استفاده از فرصت‌های تبلیغاتی این رویداد به عنوان اسپانسر رو دارم؟
بله، ما برای برگزاری بهتر این رویداد به افراد یا سازمان‌هایی نیاز داریم که ما را حمایت کنند و برای راحت‌تر شدن این فرآیند برای حامیان‌مان، پکیج‌هایی را برای حمایت از رویداد در نظر گرفتیم. اگر دوست دارید پروپوزال رویداد و لیست پکیج‌های حمایتی را برای شما ارسال کنیم لطفا با مسئول برگزاری رویداد (آقای مهیار اخوین) تماس بگیرید. mahyar.akhavein@gmail.com
باتوجه به طولانی بودن زمان رویداد، چه اقداماتی برای رفع خستگی دیده شده؟
در بین سخنرانی‌ها، برنامه‌ها و پذیرایی‌های پرکافئین و جذابی تدارک دیدیم.

آدرس

تهران انقلاب، پردیس مرکزی دانشگاه تهران، ساختمان کتابخانه مرکزی، تالار علامه امینی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

حقوق خوان استراتژیست

رویداد های برگزارشده۱۸
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۵۰ نفر