رویداد به پایان رسیده است!
حاکم شو 3 با امید کربلایی(معلول 25 ساله ای که فقط با یک انگشت سالم، ماهانه 300 میلیون تومان درآمد داره) در تاریخجمعه ۲۲ تیربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

حاکم شو 3 با امید کربلایی(معلول 25 ساله ای که فقط با یک انگشت سالم، ماهانه 300 میلیون تومان درآمد داره)

شروع:
جمعه ۲۲ تیر ۹۷ ۱۷:۰۰
پایان:
جمعه ۲۲ تیر ۹۷ ۱۹:۰۰
حاکم شو 3 با امید کربلایی(معلول 25 ساله ای که فقط با یک انگشت سالم، ماهانه 300 میلیون تومان درآمد داره)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

سلام .اول اجازه بدید بگم اصلا حاکم شو چه رویدادیه و نظر شرکت کنندگان در مورد این رویداد چی بوده تا حالا، بعد بریم سراغ معرفی مهمان این برنامه.

تو دنیایی که آدمهایی که چهارستون بدنشون سالمه، دلیل ناکامی و عدم موفقیتشون رو ربط میدن به ابر و باد و مه و خورشید و فلک و دولت و نداشتن پدر پولدار و رانت و پارتی، «استیون هاوکینگ» صرف نظر از عدم اعتقادش به خداوند، نه برای من که برای همه آدمهای معاصر، انسانی الهام بخش و الگو بود. الگوی تلاش و اراده بخاطر فتح بلندترین قله های علمی دنیا با وجود بزرگترین محدودیت ها؛ فیزیکدان و کیهان شناس انگلیسی که در 21 سالگی با ابتلا به بیماری ALS به مرور جوری فلج شد که بدون هیچ حرکتی نه می‌تونست دست و پاش رو تکان بده و نه حتی می تونست حرف بزنه! ولی تا آخرین روز زندگیش، بدون توقف به سمت اهدافش حرکت کرد و با کسب افتخارات متعدد، اسمش رو در تاریخ جادوانه کرد.

 استيون هاوكينگ اگر چه الگوي اراده بود ولي از من و هم نسلان من چه به لحاظ جغرافيا و فرهنگ و چه به لحاظ سن و سال دور بود. انقدر دور كه بيشتر شبيه قصه ها بود برامون. خيلي دست نيافتني و غير قابل لمس بود! يه همچين آدمهايي رو وقتي مي توني كمي! بفهمي كه از نزديك ببينيشون! وقتي مي توني كمي! به بزرگي كاري كه كردند پي ببري كه نه از اخبار اونور دنیا که همین جا از نزديك موفقيتهاشون رو ببینی.

من همیشه گفتم هر معلولی که از جاش پاشه و یه فعالیت کوچیک اجتماعی بکنه و درامد اندکی بتونه دربیاره که گلیمش رو از آب بکشه بیرون و سربار دیگری نباشه، قهرمانه و الگو و قابل ستایش. معلول موفق از این جنس هم تو کشورمون کم نداریم ولی من مدتها بود دنبال یه معلول موفق از جنس استیون هاوکینگ تو ایران می گشتم. کسی که با وجود محدودیت های خیییییلی زیاد، به موفقیتهای عجیب و فضایی رسیده باشه. موفقیتهایی که حتی اکثر ادمهای سالم هم از رسیدن به اون جایگاه عاجز هستند. راستش خیلی امیدی به پیدا کردن یه همچین آدمی تو کشورمون نداشتم!

امید نداشتم تا وقتی امید رو دیدم. خودِ خودش بود! اورجینال ترین نمونه وطنی استیون هاوکینگ. جوان 25 ساله ای که با معلولیت و محدودیت خیلی زیاد و با یه انگشت سالم درامد رویایی و برای تقریبا همه هم سن و سالاهاش دست نیافتنی داره و کسب و کاری راه اندازی کرده که 99.99% آدمهای سالم از انجامش عاجز هستند! امید با نوشتن اپلیکیشن های اندروید ماهانه 300 میلیون تومن درامد داره!! اگه فشارتون افتاد لطفاً یه شکلات میل بفرمایید تا یه فیلم کوتاه اززندگی امید ببینیم(-:

به نظر من کل ایران باید امید رو بشناسن. بشناسن تا ببینن قبل از شروع مسابقه زندگی چند چند جلو بودن از زندگی و خودشون خبر نداشتن! بشناسن تا به بهونه هاشون بیشتر و جدی تر فکر کنن...

امید قهرمان زندگی منه. کسی که باید فقط عکسشو بزنی رو دیوار اتاقت و تا لحظه مرگ هر روز، سه وعده صبح بعد از بیدار شدن، وسط روز و قبل از خوابیدن نگاهش کنی تا یادت نره واسه چی داری زندگی می کنی. تا یادت نره مشکلات و موانع هر چقدر هم که بزرگ باشن، در برابر اراده آدم خیلی کوچیکه.  تا یادت نره اگه الان متناسب با ظرفیت ها و توانمندی هات پیشرفت نکردی، اصل مشکل نه از دولته، نه از نداشتن پدر پولدار و رانت و پارتی و ... اصل مشکل و نقش اول این ناکامی و نارضایتی خودتی و تفکرت که با غر زدن فقط میخوای نقش قربانی رو بازی کنی که خودتو آروم کنی که مثلا در ایجاد این شرایط بی تقصیری! 

این فرصت فوق العاده رو از دست نده و بیا امید رو از نزدیک ببین تا انگیزه و امبد به زندگیت فول شارژ بشه دوباره. تا دقیقا متوجه بشی معلول مادرزاد بدنیا بیای و سهمت از زندگی یه عمر رو ویلچر بودن باشه یعنی چی؟! که با وجود این زندگی و کنار اومدن با این همه محدودیت و تلاش خستگی ناپذیر و امید به آینده  یعنی چی؟ با وجود این همه مانع، تلاش خستگی ناپذیر و هر روز پیشرفت و مثل آب خوردن از درامد ماهی یه میلیارد گفتن یعنی چی؟

اگه می خوای بیشتر در مورد امید بدونی و فقط چند دقیقه از زندگی واقعی اما باشکوهش رو ببینی و متوجه بشی میخوای پای صحبت چه آدم خارق العاده ای بشینی، این فیلم رو ببین!

 

اطلاعات کلی رویداد در یک نگاه

 • سلسله رویداد های #حاکم_شو (مصاحبه با جوانان فوق العاده موفق و اخذ تجربیات کمیاب و گرانبهای آنها)
 • 2 ساعت گفتگوی چالشی، جذاب و کاربردی با معلول 25 ساله ای که فقط با یک انگشت سالم، ماهانه 300 میلیون تومان درآمد داره!
 • تاریخ برگزاری: جمعه 22 تیر 97  ساعت 17 تا 19 (5 تا 7 بعد از ظهر)
 • محل برگزاری: تهران- خیابان مطهری- نرسیده به خیابان لارستان- پلاک 436- ساختمان ادبا- سالن همایش
 • مبلغ ثیت نام: 60.000 تومان
 • مهلت ثبت نام: تا ساعت 14 جمعه 22 تیر
 • ظرفیت: 70 نفر
 • تماس جهت اخذ اطلاعات بیشتر: 09124963928

تو این رویداد چه خبره؟

قراره دو ساعت گفتگو کنیم با امید کربلایی و از سیر تا پیاز مسیر و رازهای موفقیتش رو ازش بپرسیم.

 • مثلاً اینکه چطور با این همه محدودیت و فقط با یه انگشت سالم تونسته به درآمد ماهی 300 میلیون تومن برسه
 • چی باعث شد که با وجود این همه محدودیت، از 7 سالگی درآمد داشته باشی؟
 • چطوری تو سالهای اخیر که همه از رکود اقتصادی می نالن، درامدت چند ده برابر افزایش داشته؟
 • جوانهای دیگه چطور میتونن از طریق مسیری که امید رفته به موفقیت و درآمد خیلی بالا برسن؟
 • دلیل بی کاری برخی از جوانها چیه و اونها چطوری با دست خالی از صفر شروع به کار کنن؟
 • با این همه محدودیت، این سطح از عملگرایی شما از کجا اومده؟ چیکار کنیم مثل شما عملگرا بشیم؟
 • درآمد یه ماه خوبت چقدر بوده؟
 • اگه فقط صد هزار تومن پول داشتی چی کار می کردی؟ 
 • اگه یه روز از خواب بلند بشی ببینی تمام داراییت رو از دست دادی چیکار میکنی؟
 • اگه قرار بود همین امروز از صفر کاری رو راه بندازی چی جوری این کار رو انجام میدادی؟
 • چه کتابها یا دوره های آموزشی رو برای رشد شخصیتمون بهمون پیشنهاد می کنی؟
 • اگه برگردی به اول مسیرت، چه کارهایی رو انجام نمیدی و به دیگران توصیه می کنی چطور اون اشتباهاتت رو تکرار نکنن؟
 • ملاک شما برای استخدام کارکنانت چیه؟ دنبال چه ویژگی های در اونها هستی که اگه ببینی استخدامشون می کنی؟

و کلی سوال دیگه که نظیرش رو هیچ جای دیگه ای نمی تونید پیدا کنید!!

حضور در این رویداد چه فایده ای برای من داره؟

1- شنیدن تجربیات افراد موفق گنجایش ذهنی ما رو بشدت افزایش میده و باورهای غلطی که در خانواده و جامعه برامون شکل گرفته از بین میبره و رویاهامون بزرگ و بزرگتر میشه. تلاش و انگیزمون برای رسیدن به یه زندگی عالی، بیشتر میشه، چون نمونه هایی زنده از کسانی که به رویاهای ما دست پیدا کردند رو می بینیم و درآمدهای میلیونی و میلیاردی برامون دست نیافتنی به نظر نمیرسه. شک نکنید برای موفق شدن هیچ راهی بهتر از شنیدن تجربیات عینی افرادی که در همین جامعه و همین اقتصاد تونستند به موفقیت مالی برسن، نیست. یه آدم خیلی موفق می گفت: «خیلی از آدمها فقط به این دلیل موفق نمیشن که در زندگیشون آدمهای موفق کم دیدن. یکی از حسرت ها و اشتباهات من در زندگی اینه که در سن 20 تا 25 سالگی آدم موفق و با درآمد بالا دور و برم کم دیدم و باعث شد سقف ذهنیم رشد نکنه و بالا نیاد» و شما هم حتما این جمله معروف رو از جیم ران شنیدید که «شما میانگین 5 نفری هستید که بیشترین ارتباط رو باهاشون دارید»

 • خیلی از ما به این دلیل به اون پیشرفتی که در شآنمون بوده، نرسیدیم که 5 تا آدم دوروبرمون آدمهای منفی باف، بی انگیزه، تنبل، بی فکر و با درامد کم بودند و این باعث شده ما فکر کنیم کل دنیا همین جوریه و ما هم کم کم شبیه اونها فکر کردیم که تو این مملکت نمیشه موفق شد و فقط باید رانت داشته باشی یا آقازاده باشی که به درامدهای بالایی برسی ولی دیدن و شنیدن صحبت افراد موفق و خودساخته که بدون هیچ پشتوانه ای تونستن جزء بهترین های کار خودشون بشن و به درآمدهای میلیاردی برسن، ما رو از قفس خالی ذهنیمون بیرون میکشه و میفهمی نه بابا دنیا با اون چیزی که ما می تونستیم فکر کنیم خیلی تفاوت داره و تو همین شرایط خیلیا هستن که با خوش فکری و تلاش و حتی بدون تخصص و از راه های حلال، دارن درامدهای هنگفتی کسب می کنن.
 • مثل من که وقتی تو یه سمینار یه جوون دهه هفتادی اهل اهواز که پدرش کارگر بود رو دیدم که گفت: در عرض دو سال به درآمد ماهی 150 میلیون تومان رسیده، فهمیدم که چقدر میشه بزرگ فکر و عمل کرد و سریع به درآمدهای بالا رسید و زندگی یه خانواده رو از این رو به اون رو کرد.
 • یا مثلا وقتی یه آدم موفق بهم گفت: «من با روزی یک ساعت وقت گذاشتن در کارم، دارم با اشراف کامل کسب و کارم رو هدایت می کنم و درآمدم نسبت به وقتی که روزی 18 ساعت زمان میذاشتم کم که نشده هیچ بیشتر هم شده، چون سیستم سازی رو به صورت اصولی یاد گرفتم» خب همین یه جمله این باور غلط رو که برای موفق شدن حتما باید کل روزمون رو درگیر کار باشیم، اصلاح کرد و متوجه شدم صرف وقت زیاد تضمین کننده موفقیت در کسب و کار نیس و میشه با یادگیری مهارت سیستم سازی و برنامه ریزی درست اوقات فراغت کسب و کار رو زیاد کرد و اون وقت رو به ایجاد کارهای دیگه یا کارهایی که دوست داریم یا فکر کردن به مسائل استراتژیک کسب و کارمون اختصاص بدیم.
 • یا تا وقتی یه جوون بیست و چند ساله که سالانه چند میلیارد درآمد داره رو ندیده بودم و باهاش گفتگو نکرده بودم، هیچ تصور و حسی نسبت به درآمد میلیاردی یه جوون، اونم تو ایران و اونم تو این وضعیتی که همه دارن از رکود و وضعیت خراب می نالن، نداشتم.
 • و مثل اکثر افراد جامعه، تا وقتی با یه مدیر که بیش از 2000 تا نیرو داره صحبت نکرده بودم، نمی فهمیدم سازمان بزرگ داشتن و اداره کردن این همه آدم و میلیاردی حقوق دادن یعنی چی!
 • مثل اکثر افراد جامعه، تا وقتی با آدم موفقی که از هیچ و به معنای واقعی کلمه با جیب خالی بعد از یکسال از راه حلال و شرافتمندانه، به درآمد میلیاردی رسیده بود هم کلام نشده بودم، نمی دونستم رشد و پیشرفت سریع یعنی چی!
 • مثل اکثر افراد جامعه، تا وقتی با یه دهه هفتادی کارآفرین صحبت نکرده بودم، اصلا نمیتونستم تصور کنم که میشه در عرض 2 سال درآمد یه آدم 100 برابر بشه و یه جوون به راحتی بگه واسه من کاری نداره یک میلیارد دربیارم!
 • مثل اکثر افراد جامعه، تا وقتی با یه جوون دیپلمه میلیاردر صحبت نکرده بودم، متوجه موانع ذهنی که برای خودم ساخته بودم، نشده بودم!
 • مثل اکثر افراد جامعه، تا وقتی ندیده بودم یه کسی رو که هنوز سی سالش نشده بود و با یک سال و نیم کار انقدر موفق شده بود که بیش از 20 نفر براش کار می کردن و با سیستم سازی تو کارش، دیگه اصلا تو محل کارش حضور پیدا نمی کرد، نمی دونستم زندگی یعنی چی؟!
 • و مثل اکثر افراد جامعه، اعتماد به نفسم خیلی کم بود تا وقتی با کارآفرینی که در دهه سوم زندگیش 10 تا بیزنس واسه خودش داشت. بیزنس هایی که از صفر خودش راه اندازیشون کرده بود.

خلاصه اینکه گفتگو با انسانها و مدیران موفق همیشه یکی از بهترین لحظات زندگی من بوده و واقعا اگه بخوام زندگیم رو به دو بخش تقسیم کنم، میگم زندگی من 2 تا فصل کاملا متفاوت داره: سید علی باقرپور قبل و بعد از گفتگو با آدمهای موفق

حاکم شو 2 با حسین رمضانی

 1. حتما شما هم تجربه کردید، بعد از اینکه با عدد و رقم دقیق، موفقیت های دیگران رو شنیدیم و لمس کردیم و باورهای ذهنی غلطمون شکست، یه انگیزه و عطش شدیدی تمام وجودمون رو فرا می گیره، مثل ماشینی که داره بنزینش تموم میشه و با احتیاط با سرعت 10-20 کیلومتری خودشو میرسونه به پمپ بنزین و بعد از پر کردن باک، با سرعت و شتاب حداکثر دوباره شروع به حرکت به سمت هدفش می کنه. هیچ وقت یاد نمیره اون روزی که یکی از همکارها گفت فقط امروز بیش از 104 میلیون درآمد داشتم، 3-4 ساعت تو رختخواب فکر این درآمد خوابم رو ازم گرفته بود و دوست داشتم زودتر صبح بشه تا برم بیرون چند تا کار مهم رو انجام بدم. با شنیدن اون درآمد، سقف ریالی آرزوهام به شدت زیاد شد و تلاش ها و برنامه ریزیم چند برابر شد. من بارها این موضوع رو تجربه کردم که وقتی طی صحبت حضوری موفقیتی رو می بینم یا می شنوم خیلی تاثیرش موندگارتر و کاربردی تره و احتمال اینکه برم یه کاری رو سریعتر انجام بدم خیلی بیشتره. چون هیچی جای تصویر زنده اون فرد رو برای سوخت و انگیزه نمی گیره.

حاکم شو

 • این تصویر اسکرین شاتیه که استاد گذاشت تو گروه! 104 میلیون درامد یه روزش بوده! البته ناگفته نمونه که این استاد نفر اوله تو کار خودش در ایران و بشدت مستحق همچین درآمدیه، چون سالها برای این جایگاه شب و روز زحمت کشیده و چقدر آدم درست و اخلاق مدار و دست و دلبازیه در کمک کردن به دیگران. نوش جونش واقعاً.
 1. در این گفتگوها گاهاً یه جمله ای که فرد موفق به ما میگه، یه مسیر و دنیای جدید رو به روی ما باز می کنه و کلی ایده با همون یه جمله به ذهنمون میرسه که میتونه زندگیمون رو زیر و رو کنه. مثلاً در حاکم شو 2 که با آقای رمضانی برگزار شد، ایشون نکته ای رو گفتند که واقعاً تو هیچ کتابی نمیشه پیداش کرد و این نوع یادگیری مختص یه همچین جلساتیه. 

خب نظرتون چیه؟ این تجربه چقدر می ارزه؟ چقدر احتمال داره اگه خودتون تجربه کنید و کتاب بخونید، همچین ایده ای به ذهنتون برسه؟ اینم یکی از محاسن دیدن این گفتگوهاست.

 1. اثر و نتیجه ای که این تجربیات دارند صد برابر بیشتر از همایش های موفقیت هستند. همایش هایی که اکثر مدرساشون خودشون هنوز به موفقیت نرسیدند و با خوندن کتابهای تونی رابینز، دارن هاردی و برایان تریسی شدند مدرس موفقیت!! و میخوان تازه با فروختن دوره های آموزشی به شما موفق بشن. شما تجربیات فردی رو می شنوید که چند کسب و کار رو از صفر به ثمر رسونده و صحبت هاش معتبر و دقیق و تست شده هست، نه کسی که یه مطلبی رو از کتاب های خارجی خونده و میخواد خلاصه ای از اونها رو بهتون ارائه بده! مهمان این برنامه نه تنها به چیزهایی که میگه کاملا باور داره، بلکه عملا اونچه داره میگه رو زندگی کرده و کلی تجربه موفق و ناموفق کسب کرده. پس وقتی از تجربش در همین جامعه صحبت می کنه، کاملا لمس می کنید که اون چی میگه و شما باید چه کاری رو بکنید یا نکنید و دقیقا به همین خاطره که هیچی مثل دیدن آدمهایی که یه روز شبیه الانِ شما بودن و الان شبیه رویاهاتون هستن، براتون مثل چراغ راهنما عمل نمی کنه.
 2. این بند رو برای دوستان با تحصیلات بالا یا جایگاه اجتماعی خیلی بالا یا همون نخبگان یا دهک های بالای جامعه(-: می نویسم. دوست عزیز ممکنه شما به خودتون بگید چرا باید به حرف یکی مثل خودم یا حتی کوچکتر از خودم گوش کنم. البته خیلی بعید میدونم یه کارآفرین، مدیری که به موفقیت های بزرگ رسیده باشه یه همچین تفکری رو داشته باشه. چون مدیران سطح بالا به تجربه به این نتیجه رسیدن که از همه میشه چیزی یاد گرفت و عمر انسان محدوده و هیچ آدم همه چیز دونی جز انبیاء الهی و ائمه اطهار روی زمین وجود نداره. به هر حال من به اون مدیرهایی که اینطور فکر می کنن هم میگم در این گفتگوها به اطلاعاتی دست پیدا می کنید که ممکنه تا به حال نه به گوشتون خورده باشه نه تجربش کرده باشید. نمونش مدیر یکی از شرکتها بود که گفت من با یه جمله سخنران فهمیدم صنعت سالامبور سود بالایی برای سرمایه گذاری داره. سریع اقدام کردم و نتیجه خیلی خوبی هم ازش گرفتم.
 3. بهتون قول میدم با تمام این تفاسیر، مشاهده این دو ساعت تجربه از عمرتون حساب نمیشه. خودتون بهتر می دونید اگه بخواید از یکی مثل مهمان این برنامه مشاوره خصوصی بگیرید کمتر از ساعتی یک میلیون براتون هزینه نداره. در این جلسه با یک بیستم این هزینه (و اگه شکارچی فرصت باشید یک سی ام!!) ضمن شنیدن رازهای موفقیت و تجربیات شخصی و مدیریتی مهمان، فرصت پرسش و پاسخ با جوانی بسیار موفق که با دستان خالی به ثروت رسیده و الان مدیر چند ده نفر هست رو خواهید داشت. شک نکنید این دو ساعت پر از لذت یادگیری نکات ناب و کابردیه که برای دست پیدا کردن به این اطلاعات باید کلی کتاب بخونید، کلی تجربه کنید، کلی شکست بخورید، کلی هزینه کنید (این روند ممکنه چند سال طول بکشه) و مطمئنا به دلیل اینکه شرایط تجربیاتتون با مهمان این برنامه متفاوت بوده به تمام تجربیات ایشون هم نمی رسید و با این میزان هزینه، این همه اتفاق خوب رو نمی تونید با هم تجربه کنید. تجربه رو دوباره تجربه نکنید. استادی می گفت زندگی مثل دو ماراتن نیست، مثل دو امداده. وقتی تو دنیایی زندگی می کنی که می تونی تجربیات دیگران رو ببینی و بشنوی و از اونها در جهت پیشرفت خودت استفاده کنی، لازم نیس لزوما همه چیز رو خودت تجربه و آزمون و خطا کنی. باید از جایی شروع کنی که دیگران تموم کردن، مثل دو امدادی باید چوب رو از نفر قبلی که به پایان مسیرش رسیده، تحویل بگیری و بقیه مسیر اون رو ادامه بدی...

حاکم شو

آره دوست من! کتاب خوندن سر جاش ولی هیچی مثل دیدن آدمهای موفق و جسور به آدم دید و انگیزه برای حرکت کردن و موفق شدن نمیده.

هیچی مثل دیدن مدیرهای موفق و عملگرا به آدم تجربه و پختگی در تصمیم گیری نمیده

و هیچی مثل دیدن آدمهای با تجربه ای که بارها و بارها شکست خوردن، مسیر موفقیت رو به آدم نشون نمیده.

و در این محصول،  2 ساعت از عصاره بهترین تجربیات زندگی یه کارآفرین و مدیر دهه شصتی رو می شنوید و کلی اطلاعات ناب و دسته اول می گیرید که عمراً تو هیچ کلاس و کارگاه و رویدادی نمیشه نظیرش رو پیدا کرد.

 • پس اگه از اشتباه کردن و ریسک کردن می ترسید و میخواید با جسارت، ترس هاتون تبدیل به شوخی بشه و پشت موانع و مشکلات رو به خاک بمالید ...
 • اگه رویاهای بزرگی دارید ولی شیطون درونتون هی ناامیدتون می کنه و سعی می کنه رویاهاتون رو نشدنی جلوه بده تا ازش دست بکشید ...
 • اگه دوست دارید درآمد فوق العاده ای داشته باشید ولی فکر و ایده ای به ذهنتون نمی رسه ...
 • اگه میخواید باتری انگیزتون فول فول بشه و انرژیتون فوران کنه برای موفق شدن ...
 • اگه تشنه موفقیتید و دوست دارید بدونید آدمایی که روزی چند برابر بدتر از الانِ شما بودن، چطور یکی پس از دیگری قله های موفقیت رو طی کردن ...
 • و اگه میخواید حاکم زندگیتون باشید و سرنوشت زندگیتون رو خودتون بنویسید ...
 • یا حتی اگه مدیری هستید که نمی دونید چطوری باید کمتر وقت بذارید و بیشتر کسب درآمد کنید ...

آدرس رو درست اومدید و به همون صفحه ای هدایت شدید که باید می شدید! چون هیچ نشونه ای تو زندگی آدم بی حکمت نیست. حتی اگه به قانون جذب هم اعتقاد ندارید و این جمله رو باور ندارید، یه بار خوندن کتابِ کیمیاگر رو برای تکمیل ایمانتون توصیه می کنم(-:

و بدونید برای حاکم شدن، شنیدن داستان زندگی حاکم ها و قله نشین ها، واجب مؤکده!! و این رسالتِ مجموعه ماست که به دیگران کمک کنیم حاکم زندگیشون باشن.

 • این جلسه گردهمایی آدمای پرشور و جاه طلبه. شک نکن در این جلسه آدمی که بخواد یه زندگی عادی و روزمره داشته باشه نمیاد، آدمی که براش مهم نیس وقتی از این دنیا میره هیچ اسم و اثری ازش باقی نمونده باشه، نمیاد. این جلسه مال آدمای اهمال کار نیست. این جلسه گردهمایی عقاب ها و بچه عقاب هاس نه کدوتنبلها!! گردهمایی قله نشین هاس با کسانیه که تو مسیر قله نشینی هستند. گردهمایی کسانیه که رویا دارن. رویایی که نمیذاره شبها درست بخوابن. گردهمایی کسانیه که نمیخوان زندگی تکرار نشدنیشون رو معمولی و مفت تموم کنن. تو جزء کدوم دسته ای؟ مسلمه که فقط خودتی که باید انتخاب کنی، میخوای عقاب باشی یا کدوتنبل!


اگه حالشو نداشتی این همه دلیلو بخونی، تو یه پاراگراف فایده یه همچین رویدادی رو یادآوری می کنم:

 • شنیدن تجربیات افراد موفق گنجایش ذهنی ما رو بشدت افزایش میده و باورهای غلطی که در خانواده و جامعه برامون شکل گرفته از بین میبره و رویاهامون بزرگ و بزرگتر میشه، در نتیجه عطش، تلاش و انگیزمون برای رسیدن به یه زندگی عالی، بیشتر میشه، چون نمونه هایی زنده از کسانی که به رویاهای ما دست پیدا کردند رو می بینیم و درآمدهای میلیونی و میلیاردی برامون دست نیافتنی به نظر نمیرسه.
 • با شرکت در این جلسات، ارتباطات جدیدی برامون شکل می گیره و فرصت های جدیدی برامون به وجود میاد. مثلاً تصور کنید می خواید یه شرکت پخش مواد غذایی تاسیس کنید، متوجه میشید مهمان برنامه یا یکی از شرکت کنندگان موسس یا مدیر ارشد یکی از شرکتهای پخش مواد غذاییه. یه همچین فرصتی چقدر می ارزه؟
 • گاهاً یه جمله ای که فرد موفق به ما میگه، یه مسیر و دنیای جدید رو به روی ما باز می کنه و کلی ایده با همون یه جمله به ذهنمون میرسه که میتونه زندگیمون رو زیر و رو کنه(نمونش حاکم شو 2 با آقای رمضانی)
 • شما تجربیات فردی رو می شنوید که چند کسب و کار رو از صفر به ثمر رسونده و صحبت هاش معتبر و دقیق و تست شده هست، نه کسی که یه مطلبی رو از کتاب های خارجی خونده و میخواد خلاصه ای از اونها رو بهتون ارائه بده!(صحبتهاب آقای پژوهش و رمضانی رو تو کدوم کتاب می تونستید پیدا کنید؟)
 • چون این جلسه تجربه محوره، در صورتی که کسی بخواد همین اطلاعات رو از بازار و وضعیت اقتصادی کسب کنه، برای دست پیدا کردن به این اطلاعات باید کلی کتاب بخونه، کلی تجربه کنه، کلی شکست بخوره، کلی هزینه کنه (این روند ممکنه چند سال طول بکشه) و آدم عاقل تجربه رو دوباره تجربه نمیکنه چون میدونه زندگی مثل دو ماراتن نیست، مثل دو امداده!

 

اگه نیام چه اتفاقی میفته:

یادش بخیر وقتی ما نوجوون بودیم و هنوز تو تلویزیون رنگی فراگیر نشده بود یه تلویزیون سیاه و سفید داشتیم کانالاش رو باید تق تق تکون میدادی.

تلویزیون کلا 3 تا کانال داشت که با این تلویزیونها باید 3 بار کانال رو می چرخوندی که یه کانال تغییر پیدا کنه! در اثر این تغییر کانالها، پره کانال هم شکسته بود و ما از دسته چاقو یا قاشق و چنگال برای تغییر کانال استفاده می کردیم. بمیرم برای مظلومیت این بچه های دهه شصتی(-: (دیگه نگم که وقتی همه می خوابیدن و میخواستیم ورزش و مردم ببینیم به چه بدبختی این کانال رو می چرخوندیم که صداش کسی رو بیدار نکنه) آقا ما تو دوران نوجوونی خیلی دوست داشتیم فیلمساز بشیم. یه برنامه بود هی تبلیغ می کرد آقای ملاقلی پور خدابیامرز مهمون برناممونه و بعدشم فیلم پناهنده ایشون رو نشون میدیم. ما به هر بدبختی بود تا دیروقت نشستیم پای تلویزیون و به قول معروف پی چرت زدن سر کلاس فردای مدرسه رو هم به تنم مالیدیم. همه برقا رو خاموش کردیم که بقیه از خواب نیفتن! دیدم نور تلویزیون با هر تصویری هی کم و زیاد میشه و بدتر خونه روشن و تاریک میشه. بازم بی خیال نشدم رفتم یه پتو برداشتم انداختم رو تلویزیون و رفتم زیر پتو جلوی تلویزیون نشستم که نور بیرون نیاد. تابستون بود و حسابی گرم. گرمای زیر پتو به کنار، چشمام داشت زیر پتو داغون میشد بس که نور زیاد و کم میشد ولی خب عشقم این بود که فیلم ببینم و صحبتهای آدمهای موفق رو بشنوم دیگه! صحبتهای مرحوم ملاقلی پور که تموم شد تیتراژ فیلم شروع شد ... احمد نجفی ... عبدالرضا اکبری ... شهره لرستانی ....

دیدم انگار یه دستی پتو رو از روی سرم داره بلند میکنه. پدرم بود! از اونجایی که زمان ما کسی جرات نداشت تو چشمان پدرش زل بزنه و من لحظه ای که پتو کاملا از روی سرم برداشته شد داشتم زمین رو نگه می کردم و ندیدم که تو چشماش چه حسی داره. فقط می تونم حدس بزنم یه حس «اینو دیگه کجای دلم بذارم» خاصی تو چشماش بوده! بدترین حرفش همیشه همین بود: گردنت بشکنه بچه! گفت و مثل همیشه من رو به فکر در مورد زندگی آیندم دعوت کرد و من با همین احساس شرمندگی! به خواب عمیقی فرو رفتم. نه شوخی کردم (-: انقدر ترسیده بودم تا نیم ساعت تو رختخواب خوابم نبرد!!

همه اینا رو گفتم که بگم بابا به خدا اصن چه وضعی بود زمان ما دیدن و شنیدن صحبتهای آدمهای موفق! اینترنت کجا بود. تلویزیون رنگی پیشکش، کنترل تلویزیون کجا بود! حالا زمونه به جایی رسیده طرف ازت می پرسه مثلا اگه 2 ساعت قدم رنجه نکنم و نیام صحبت یه آدم خیلی موفق رو گوش کنم چی از دست میدم!! میگه حالشو ندارم بیام بعد میخواد موفق و ثروتمند شماره یک ایران هم بشه!!آخه مگه میشه؟! مگه داریم؟! حالشو ندارمم شد حرف؟  طرف 1000 کیلومتر میکوبه میاد تو 2 ساعت رفت و برگشت وقت نمیذاری میگی حالشو ندارم؟! بقول بهتاش وله کَن آقااااا!! خِداااااااا

حقا که چه خوش گفت هنری فورد پاکزاد. که رحمت بر آن تربت پاک باد!!: اگه فکر می کنید می تونید یا نمی تونید موفق بشید، در هر دو صورت حق با شماست!!

و حقیقتا اگه به این رویداد نیاید اتفاق خاصی نمیفته، فقط ...

فرصت شنیدن تجربیات ناب و کاربردی و دست اول یه جوونی که یه روزی مثل خیلیا هیچ پولی نداشته و از صفر تونسته چند تا کسب و کار رو راه بندازه و الان مدیر چند ده نفر هست رو از دست می دید.

بابا تعارف که نداریم با هم! تفکر و زندگی شما تا الان شما رو رسونده به این نقطه ای که هستید، اگه از وضعیت الانتون رضایت ندارید یا فکر می کنید می تونستید خیلی بهتر از اینها باشید، خب یعنی یه چیزهایی باید یاد می گرفتید و اونها رو اجرا می کردید که یاد نگرفتید و اجرا نکردید دیگه، این همه مقاومت واسه چیه آخه! برای اینکه یه جور دیگه زندگی کنید و یه ادم دیگه بشید، لازمه کارهایی رو بکنید و چیزهایی رو یاد بگیرید که تا الان یاد نگرفتید. این جلسه پر از این تجربیات آموزندس. پر از مسیرها و شکست های شنیدنیه. دیگه خود دانید!

مطمئنم این تجربه رو کردید که وقتی با آدم موفقی صحبت می کنید یا حتی آدم موفقی رو از قاب تلویزیون یا شبکه های اجتماعی می بینید، یه تکانش عجیب براتون اتفاق میفته، میرید توی شوک که تا حالا با زندگیم چه کردم و جه فرصتهایی رو از دست دادم، وجودتون پر از انگیزه میشه برای حرکت و پیشرفت. خب اگه نیاید خودتون رو از این حس هم محروم می کنید، چون شک نکنید مهمان ما از این دست حرفها خیییییلی واسه گفتن داره!!

در بهترین حالت ممکن شما می تونید به جای اومدن به این رویداد، کتاب بخونید یا برید سمینارهای دانشی. خداییشم خوبه و آرزو می کنم هر کی نیاد رویداد ما بره یه همچین جاهایی ولی اونجا هم (با فرض اینکه تو این بازار آموزش وانفسا! یه آدم با دانش و متعهد سخنرانی کنه) یه سری اطلاعات و دانش رو بهتون ارائه میدن. وقتی از سمینار بیرون میاید اگه خیییییلی عملگرا باشید باید برید نکات اون جلسه رو مو به مو اجرا کنید تا ببینید چه نتایجی می گیرید، ولی تو رویداد ما دانش تجربه شده و نتایج موفق و ناموفق همون نکات رو بیان می کنیم! مخصوصا مهمان ما که شرکت کننده یه دوره مدیریت فروش چند ده میلیونی بوده و قراره رازهای نتایجی مثل افزایش 24 برابری فروشش رو بهمون بگه! و شاید دیگه هیج  فرصتی براتون پیش نیاد که از نزدیک بتونید از یه همچین آدمی مشورت بگیرید و سوالاتتون رو بپرسید.

 • ته این همه روضه خوندی می خوام بهت بگم دوست من! تو میتونی بهونه بیاری که ...
 • کی حال داره دو ساعت بشینه پای صحبتهای یه آدم فوق العاده موفق
 • من که شهرستانم، کاش یه روزی شبیه این رویداد تو شهر من هم برگزار بشه تا منم بتونم ایده های باارزش رو ببینم و موفق بشم ...
 • و هزارات بهونه ای که برای انجام ندادن کاری برای خودمون میاریم...

بله! همینه! تا بوده همین بوده. آدمهای موفق همیشه میگن چطور باید این کار رو انجام بدم، واسه همینه که در هر حالی راهشو پیدا میکنن و آدمهای ناموفق برای انجام ندادن اون کار همیشه بهونه انجام ندادنش رو پیدا می کنن!

حضور تو در این 2 ساعت گفتگو میتونه تمام باورهای منفیت رو به هم بریزه، مثل این باور غلط که وضع اقتصادی خیلی خرابه و تو این وضع نمیشه پول درآورد. وقتی ببینی مهمان ما تو همین شرایط میلیاردی درآمد داشته متوجه میشی اشکال از خودت بوده و بهونه هات، نه جامعه و شرایط!

حمل بر خودستایی نکنی ها ولی مطمئنم اگه منصف باشی و روحیه تشکر داشته باشی، آخر این رویداد بابت این همه تجربه و اطلاعات نابی که گرفتی، ازم خیلی تشکر می کنی. شک ندارم! چون تا حالا غیر از این نیوده رویدادهای حاکم شو. چون مهمان های ما انسانهای عادی و در دسترس نیستن که هر لحظه اراده کنی بتونی باهاشون صحبت کنی و از تجربیاتشون اسفاده کنی.

اصلاً مگه چند تا جوون تو مملکت داریم که انقدر کارهای بزرگ و عجیب و غریب کرده باشن و درامدهای کلان رو تو مدت کوتاه از راه های تمیز به دست آورده باشن؟

مگه چند تا جوون داریم که با وجود این همه محدودیت تونسته باشن یه همچین کسب و کاری رو راه بندازن که 99% آدمهای عادی هم از انجامش عاجز هستند؟

و مگه چند تا جوون داریم که حاضر بشن بیان رمز و راز کسب درامدهای میلیاردیشون رو تو یه جمع بگن؟! ازت ممنونم مهمان جان که قراره چیزهایی رو بگی که تو هیییییییچ کتابی وجود نداره و نتیجه هزاران ساعت فکر و تجربه و ریسک و هزینه کردنه!

اگه با تمام این تفاسیر بازم تردید یا سوالی داشتید میتونید با شماره 09124963928 تماس بگیرید و اطلاعات مد نظرتون رو کسب کنید.

اگه بازم تردید داشتی، نظر شرکت کنندگان در رویدادهای قبلی حاکم شو حتما میتونه بهت دید بده و خیالت رو راحت کنه: 


اگه بازم خیالتون راحت نیست، یادآوری می کنم مثل تمام رویدادهای دیگمون، ما گارانتی بازگشت وجه داریم. اینم قول مکتوب ما:

 

چون همیشه به کیفیت کارمون مطمئنیم برای همه محصولات حضوری و غیرحضوریمون گارانتی بازگشت وجه در نظر می گیریم. یعنی شما اگه شما بعد از رویداد، به هر دلیلی احساس کردید اطلاعاتی که در جلسه دریافت کردید به مبلغی که هزینه کردید نمی ارزه به ما اعلام کنید، ما با کمال میل هزینه رو بهتون برمی گردونیم و تازه هدیه هم میدیم. اینکه چی میدیم بمونه واسه همون روز تا هم بیشتر بهتون مزه بده و هم سورپرایز بشید!!

چطوری ثبت نام کنم؟

 • از طریق همین صفحه (بالای صفحه)
 • واریز وجه از طریق کارت به کارت. لطفا مبلغ رو به شماره کارت 6104337726192170 به نام سید علی باقرپور و فرستادن تصویر فیش واریزی به اکانت @saba3s در تلگرام یا شماره موبایل 09364285865
 • از طریق آیدی پی: اگر دو روش بالا برایتان دشوار است، این روش سریع را امتحان کنید و از طریق آدرس https://idpay.ir/1hakem پس از ورود به درگاه و وارد کردن مبلغ، با رفتن به صفحه "سامانه معتبر بانکی" و اتمام عمیات پرداخت (که همانند سایر خریدهای اینترنتی است) پول را واریز نمایید.

چه چیزها یا کسانی رو همراهمون بیاریم و نیاریم؟

 1. پیشنهاد می کنیم یکی از عزیزانتون رو که دوست دارید از صمیم قلب زندگی بهتری رو تجربه کنه یا در ادامه مسیر باهاتون بیشتر همراهی کنه رو همراه خودتون بیارید. مطمئن باشید هیچ خوبی بی جواب نمی مونه.
 2. از پذیرفتن کودک واقعا معذوریم. حقیقتا این مسئله باعث اعتراض اکثر حضار میشه و دوستان ناراحتیشون رو تو برگه های نظرسنجی ابراز می کنن که تمرکزشون به هم خورده و نتونستن از اطلاعات ارزشمند جلسه استفاده کنن. پس لطفا رعایت بفرمایید.
 3. کارت ویزیتتون رو همراه خودتون بیارید تا بتونید در شان خودتون، توانمندی هاتون رو پرزنت کنید. چون در این نوع رویدادها گاهی یک آشنایی با یک آدم موفق و بانفوذ کلا مسیر زندگیتون رو تغییر میده. اگرم کتابی از خودتون دارید، چند جلد بیارید برای هدیه به آدم های ارزشمندی که تو جلسه باهاشون ارتباط می گیرین. خدا رو چه دیدید شاید انقدر از این جلسه خوشتون اومد به ما و مهمان هم کتابتون رو هدیه دادید!!
 4. قلم و کاغذ بیارید و به مغزتون اعتماد نکنید لطفا! و حتما هم تجربه کردید که بعد از یک روز، بخش عمده ای از اونچه در آموختیم رو فراموش می کنیم و اگه بهمون بگن چی یادته از دیروز؟ در حد چند جمله بیشتر نمی تونیم توضیح بدیم!!)
 5. و چند تا آبنبات و شکلات هم همراهتون باشه، چون مطمئنا انقدر جلسه پرباره و نکات فوق العادهای توش مطرح میشه، ما نگران قند خونتون هستیم که افت نکنه یه وقتی(-:

 

چند نکته در مورد رویداد:

 • شروع رسمی برنامه و گفتگو با مهمان ساعت 17 هست ولی ما از یک ربع قبل یعنی ساعت 16:45 با برنامه هایی که تدارک دیدیم، در خدمت شما هستیم.
 • طبق تصمیم گرفته شده، از ارسال فیلم جلسه به شرکت کنندگان معذوریم اما فایل صوتی جلسه به همه دوستان ایمیل میشه.
 • نیاز به پرینت گرفتن بلیط یا رسید ثبت نام نیست، فقط تو گوشیتون یه عکس از بلیطتون داشته باشید کافیه.
 • اطلاعات تکمیلی در کانال تلگرام yehakem@ منتشر میشه، لطفا در کانال جوین بشید.
 • اگه احساس کردید به اطلاعات بیشتری نیاز دارید با شماره 09124963928  ارتباط برقرار کنید.
 • ثبت نام رو به روزهای آخر موکول نکنید. ظرفیت به شدت محدوده و استقبال بالاس و به محض تکمیل ظرفیت دیگه واقعا نمی تونیم کسی رو ثبت نام کنیم.

پس تو تقویمتون روز 22 تیر قرار دیگه ای نذارید. چون ما با افتخار میزبانتونیم و جاتون رو تو عکس دسته جمعی خالی کردیم.

امیدواریم بزودی شما به عنوان یه انسان فوق العاده موفق، مهمان ما باشید (-:

برای اطلاع از برنامه های بعدیمون، حتما ما رو در ایوند دنبال کنید یا عضو کانالمون در پیام رسانهای تلگرام و ایتا بشی با این آیدی @yehakem

خب! همین که رسیدید به خط آخر این صفحه برادریتون ثابت شد(-: یه کد تخفیف 60 درصدی، هدیه میدم خدمتتون. بزنیدش به بلیط لحظه آخری، تبدیلش می کنه به مرغوبترین بلیط رویداد! (منظورم اینه بلیط لحظه آخری رو انتخاب کنید، کد تخفیف رو وارد کنید و بلیط رو با 60 درصد تخفیف تهیه بفرمایید. والا نمی تونستی اینو واضح و پوست کنده از اول بگی!!) این کد تخفیف هدیه ما به پیگیری و علاقمندی شما:

کد تخفیف:    friend

سخنرانان

امید کربلایی

امید کربلایی

مهمان

سید علی باقرپور

سید علی باقرپور

مجری

برگزارکنندگان

مجموعه آموزشی یک حاکم

مجموعه آموزشی یک حاکم

آدرس:تهران ابتدای خیابان مطهری - نرسیده به خیابان لارستان - ساختمان ادبا - پلاک 436 - سالن همایش