رویداد به پایان رسیده است!
همایش بزرگ شفای ذهن در تاریخ جمعه ۱۰ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۲۳ مرداد

دوره معامله گری ؛ فنون و ظرایف

 • تهران
 • از ۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
آواتاربورس استیج
پنج‌شنبه ۳۰ مرداد

سرتان را خلوت کنید.

 • رایگان
آواتارمدیر12
چهارشنبه ۱ مرداد

دوره 21 روز با کتاب

 • ۷۰,۰۰۰ تومان
آواتاربوکزیستو
کاور
جمعه ۱۰ اسفند ساعت ۰۹:۰۰

همایش بزرگ شفای ذهن

 • رایگان
 • تهران
 • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

همایش بزرگ « شفای ذهن »


ظرفیت همایش پر شد!

 

با سپاس از استقبال بی‌نظیر شما، ظرفیت همایش بزرگ شفای ذهن ۵ روز پیش از شروع آن تکمیل شد!

 

اگر مایلید نام شما در لیست انتظار همایش ثبت شود، لطفا فرم موجود در این صفحه را پر کنید:

https://www.tahavolefardi.com/hsz

 

توجه: اگر احیانا برخی شرکت‌کنندگان اطلاع بدهند که امکان حضور ندارند یا اگر قرار شد همایش را در نوبت دیگری برگزار کنیم، ابتدا به دوستانی که مشخصات خود را در لیست انتظار وارد کرده‌اند اطلاع خواهیم داد. برای ثبت‌نام در لیست انتظار، همین الان اینجا را کلیک کنید:

https://www.tahavolefardi.com/hsz

ــــــــــــــــــــ

 

آب دستتان است زمین بگذارید و همین حالا ویدیوی بالا را ببینید! علی‌اکبر قزوینی و محمود پیرحیاتی توضیح می‌دهند که ۳ دستاورد کلیدی شما از شرکت در همایش بزرگ شفای ذهن چه خواهد بود.

---------------------------------------------------

چند پرسش از شما دوست عزیز داریم:
 

 • آیا تا کنون در سمینارها و دوره هایی شرکت کرده اید که تا مدتی انگیزه شما را بالا برده اند اما پس از آن، به حالت احساسی پایین تری سقوط کرده اید؟
 • آیا شده کتاب‌های بسیاری بخوانید اما در نهایت همچنان در انتخاب مسیر درست در بزنگاه‌های زندگی، سردرگم باشید؟
 • آیا در امور مهم زندگی، عموما به سختی می‌توانیدتصمیم بگیرید؟
 • آیا احساس می‌کنید‌ گذشته شما سرشار از ناکامی و شکست بوده است؟
 • آیا زندگی خودتان را با دیگران مقایسه می‌کنید؟
 • آیا احساس می‌کنید به آن چیزهایی که حق تان بوده، در زندگی نرسیده‌اید؟

 

اگر پاسخ شما به حتی یکی از این پرسش ها نیز « بله » است، دوتا خبر خوش برای شما داریم:

خبر خوش اول:


شما تنها نیستید. بیش از 90 درصد مردم، در زندگی خود سردرگم هستند و عموما نمی‌دانند برای چه دارند زندگی می‌کنند. اغلب خسته و افسرده و بی حال و انگیزه هستند و هرازگاهی هم که انگیزه و انرژی آنها بالا می‌رود، پس از مدت کوتاهی افت می‎‌کند. در حقیقت، حال خوب آنها خیلی موقتی است و هرگز دائمی و پایدار و با ثبات نیست.

 

خبر خوش دوم:


جای درستی آمده اید. ما تصمیم داریم همایشی را برگزار کنیم با عنوان «همایش بزرگ شفای ذهن». در این همایش، که آموزه‌های آن برگرفته از دوره بلندمدت شفای ذهن است که نتایج درخشانی روی شرکت کنندگان این دوره داشته است، شما می‌آموزید که از دست یک سری قفل و بست های ذهنی که سال ها شما را به اسارت گرفته بوده است، برای همیشه رها شوید.

آیا می‌خواهید حال خوب داشته باشید و این حال خوب شما دائمی شود؟ طوری که وقتی دیگران شما را ببینند، با تعجب بپرسند: «چی میزنی که اینقدر حالت خوبه؟!» تاکید می‌کنیم که این حال خوب، موقتی و بادکنکی نیست که فرداروز با فلان خبر و فلان اتفاق، بادش خالی شود. بلکه شما به سطح و ساحتی از «بودن» می‌رسید که از وجود شما و از درونی‌ترین بخش‌های وجود شما، پرتوی درخشان از «شادی حقیقی» دائماً می‌تراود و حال شما و دیگران را خوش می‌کند.

 

برخی از سرفصل‌هایی که در همایش بزرگ شفای ذهن به آن خواهیم پرداخت از این قرار است:

 

 •  عملکرد ذهن ما به چه صورت است؟

 •  ذهن چگونه ما را فریب می‌دهد؟

 •  راه‌حل فریب نخوردن از ذهن‌مان چیست؟

 •  پرشِ ذهنی چیست و چه اثری بر زندگی و دستاوردهای ما دارد؟

 •  توجه-آگاهی چیست و چرا یکی از پارامترهای اساسی برای تربیت ذهن است؟

 •  ذهنیت (mindset) چیست؟

 •  دو مدل ذهنیت کدامند و برای موفق شدن کدام‌یک از این مدل‌ها را باید داشت؟

 •  مهاجرت چگونه می‌تواند مدل‌های ذهنی ما را تغییر بدهد؟

 •  هجرت ذهنی چیست؟

 •  چطور می‌توانیم با یا بدون «مهاجرت»، موفق به «هجرت» شویم؟

 •  و… چندین و چند مطلب جدید و کاربردی و منحصر به فرد به همراه شادی و بازی و خنده و کلی چیزهای خوب دیگر!

 

آیا آموزش‌های شفای ذهن «آسان» است؟

 

اگر مقصود شما از « آسان بودن» این است که صرفا دور هم بگوییم و بخندیم و خوش باشیم و یک سری مطلب آموزشی هم رد‌و‌بدل کنیم، پاسخ شما خیر است. (البته که همانطور که در بالا تاکید شد، در این همایش بسیار خوش خواهیم بود.) اما باید بدانیم و آگاه باشیم که تغییر کردن، با «درد» همراه است.

تغییر و تحول فردی سخت است چون ما عموما نمی‌خواهیم درد آن را تحمل کنیم، چون بیشتر در پی لذت‌جویی (لذت‌های موقت و گذرا) هستیم و حاضر نیستیم برای رشد خودمان هزینه کنیم (و این هزینه فقط پول نیست).

اما باید یک بار برای همیشه به روی خودمان شمشیر بکشیم. به روی آنچه که ما را تنبل و بی عار می‌کند باید شمشیر بکشیم… دوستان عزیز! باید یک بار «پایِ این درد بایستیم.»

اما اگر پای این درد ایستادیم و اجازه دادیم که خود را در آینه کاملا تماشا کنیم، کج و کولگی‌های وجودمان را دیدیم و برای درست کردن آنها عزم داشتیم، آن وقت شیرینی‌ها و خوشی‌هایی را تجربه و درک و لمس خواهیم کرد که در تصور نمی‌‌گنجند!

شما اگر یک گوشی موبایل بخرید تا مدتی خوشحال هستید، اگر ازدواج کنید تا مدتی شاد هستید، اگر بچه دار شوید، خانه بخرید، مهاجرت کنید، کسب و کار خودتان را راه بیندازید، پولتان بیشتر شود و … همه این تغییرات̗«بیرونی» تا مدتی شما را شاد می‌کند و پس از آن، سطح شادی شما به وضعیت قبل یا حتی پایین‌تر از آن افت خواهد کرد.

اما اگر یک بار برای همیشه زحمت و درد̗ تغییر «درونی» را به جان بخرید، صاحب شادی‌ای خواهید شد که جزئی از وجود شماست و هیچ اتفاق بیرونی نمی‌تواند آن را از شما بگیرد!

 

مبلغ سرمایه‌گذاری برای شرکت در این همایش چه مقدار است؟

 

خرج کردن برای دوره های آموزشی، به‌واقع «سرمایه گذاری روی خود » است و نه هزینه ای که از جیب می‌رود. شما مبلغی را که با پرداخت در این همایش روی خود سرمایه گذاری می‌کنید، صدها برابر بیشتر به شکل حالِ خوبِ دائمی و انرژیِ فراوان و بی‌پایان دریافت خواهید کرد. (و فکر کنید با این حال خوب و این انرژی بی‌پایان، چه ایده‌ها و رویا‌های پول‌سازی را که تا حالا به عقب انداخته بودید، می‌توانید محقق کنید!)

با این تفسیر، بهای شرکت در این همایش ۱۹۹.۰۰۰ تومان (صد و نود و نه هزار تومان) است؛

اما خبر خوب اینکه ثبت‌نام برای ۱۰۰ نفر اول، شامل ۸۰ درصد تخفیف ویژه است و شما کافی است فقط ۳۹.۰۰۰ تومان (سی و نه هزار تومان) بپردازید! >>> فقط ۶۹ هزار تومان (۶۵ درصد تخفیف) برای ثبت‌نام تا ۷ اسفند >>> ضمنا می‌توانید کد تخفیف Shafa را اعمال کنید و ۳۰.۰۰۰ تومان تخفیفِ بیشتر بگیرید!

این ظرفیت به‌سرعت تکمیل خواهد شد. پیشنهاد می‌کنیم فرصت را از دست ندهید و همین حالا ثبت‌نام کنید.


چرا مبلغ شرکت در همایش اینقدر پایین در نظر گرفته شده است؟!

 
از پرسش شما سپاسگزاریم. اما برای قیاس قیمت، باید معیاری وجود داشته باشد. یعنی باید دید که مبلغ این همایش، در مقایسه با چه چیزی سنجیده می‌شود. اگر این مبلغ را با همایش‌های مشابه (که اصلا چنین محتوای غنی و اصیلی ندارند، به این شکل از مدرس انرژی نمی‌برند و تا این حد هم نتیجه‌بخش نیستند) مقایسه کنید، در خواهید یافت که بهای بسیار عادلانه و منصفانه‌ای برای همایش بزرگ شفای ذهن در نظر گرفته شده است.

ضمنا اگر هزینه های بازاریابی، اطلاع رسانی، پشتیبانی، تولید محتوا و… را در نظر بگیرید، در خواهید یافت که این همایش، برای برگزارکنندگان سود چندانی ندارد. (نمی‌گوییم اصلا سود ندارد، چون اهل دروغ از نوع مصلحتی هم نیستیم چرا که معتقدیم که در دروغ فقط منفعت است نه مصلحت؛ و ضمن اینکه این دوره، بخشی از کسب و کار ما در مدرسه تحول فردی است و نخستین درس و اصل کسب وکار این است که اگر کاری سود مالی نداشته باشد، نامش را کسب و کار نمی‌توان گذاشت.)

اما فراتر از سود مادی و مالی، ما در پی سود «حالی» هستیم! یعنی می‌خواهیم حال شما خوب شود. ما نیامده‌ایم که فقط یک همایش به شما بفروشیم و بعدش با هم خداحافظی کنیم. آموزش‌های جذاب و متنوع دیگری داریم که اگر علاقه مند بودید، می‌توانید پس از همایش بزرگ شفای ذهن در آنها شرکت کنید تا پس از اینکه حالتان خوب شد و جای خودتان را در جهان از نو یافتید، در آن دوره‌ها آن حال را به فهم و درک و معرفتی از جنس دیگر ارتقا بدهید.

در حقیقت، ما در پی دوستانی هستیم اهل عشق و معنا که بتوانیم رابطه بلند مدتی از جنس نور و شور را با آنها شکل بدهیم. (همینطور که تعدادی از دوستان شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، اکنون با میل خود و با شوقی زایدالوصف همراه مدرسه تحول فردی هستند و تعدادی از آنها را در همایش بزرگ شفای ذهن ملاقات خواهید کرد. آیا می‌توان این رابطه‌ها را با هر رقم مادی مقایسه کرد و ارزش مالی روی آنها گذاشت؟!)

با همه این تفاسیر، کمترین رقم ممکن برای همایش بزرگ شفای ذهن لحاظ شده تا اولا تمام افراد مستعد و مشتاق تغییر بتوانند در آن شرکت کنند؛ در ثانی افرادی که تعهدی برای تغییر خود ندارند و مدام در حال غر زدن به خودشان و عالم وخدا هستند، وقت خودشان و ما را در این همایش نگیرند.

ضمنا همانطور که در بالا ذکر شد، ثبت‌نام برای ۱۰۰ نفر اول شامل ۸۰ درصد تخفیف ویژه است و شما کافی است فقط ۳۹.۰۰۰ تومان (سی و نه هزار تومان) بپردازید!

این ظرفیت به‌سرعت تکمیل خواهد شد. پیشنهاد می‌کنیم فرصت را از دست ندهید و همین حالا ثبت‌نام کنید.

 

هزینه “شرکت نکردن” در این همایش چه مقدار است؟
 

کافی است یک محاسبه ساده انجام بدهید و ببینید در بند اسارت‌های ذهنی ماندن، در بند گذشته و ناکامی‌ها و حسرت‌های آن بودن، نداشتن قانون اساسی ارزش‌ها برای زندگی، نپذیرفتن جریان زندگی، رفتار‌های مخرب و … تاکنون چقدر به شما خسارت زده و چه فرصت‌های بی‌نظیری را برای رشد و پیشرفت از شما گرفته است.

آیا می‌دانید در همین شرایطی که خیلی‌ها از اوضاع و دلارو قیمت‌ها و سیاست و همسر و فرزند و همکار و… می‌نالند و مدام غر می‌زنند؛ عده‌ای هستند که:

 •  کسب و کارشان روز به روز پیشرفت می‌کند

 •  ارتباط خوبی با همسر و فرزندان خود دارند

 •  وارد هر جمعی می‌شوند،شور و نشاط و انرژی مثبت را با خود به آنجا می‌برند

 •  در حال تحقق رویاهای خود هستند

 •  می‌توانند در شرایط ابهام، تصمیم‌های معقول و منطقی بگیرند

 •  حالشان خوب است و از زندگی لذت می‌برند!

کافی است شما حق ویزیت یکی دو بار مراجعه به پزشک یا مشاور و روان شناس را محاسبه کنید (و میزان اثربخشی آنها را !) تا ببینید عدم شرکت در همایش بزرگ شفای ذهن، چقدر هزینه‌های فراوانی را هم به جیب و هم به حال شما تحمیل خواهد کرد!

 

اما من خیلی همایش رفته‌ام و نتیجه‌ای نگرفته‌ام!


بله حق دارید. این مشکلِ فراگیری است… شاید  به همایش‌های درستی نرفته‌اید. شاید هنوز ذهن شما نمی‌داند که موفقیت حقیقی یعنی چه؟ شاید لازم است تعریف خیلی چیزها را در ذهن خود تغییر بدهید… 

...و شرکت در همایش بزرگ شفای ذهن می‌تواند همان نقطه‌عطفی باشد که همیشه منتظرش بوده‌اید!*

*گارانتی ۱۰۰٪ رضایتمندی شما: اگر در همایش شرکت کردید و آموزش‌ها را دوست نداشتید، مبلغ پرداختی شما را کامل پس می‌دهیم!

 

حالا تصمیم با شماست:


الان برای حال بهتر خودتان سرمایه گذاری می‌کنید؛
یا اجازه می‌دهید زندگی برای شما هزینه بتراشد؟!

 

این همایش برای چه کسانی مناسب است؟

 

برای تمام شما دوستانی که:

 • از اینکه بار گذشته و ناکامی و حسرت‌های آن روی ذهن‌تان سنگینی می‌کند، خسته شده‌اید و می‌خواهید یک بار برای همیشه به‌درستی از این بار رها شوید.

 • از اینکه مرجعی از اصول ارزشمند (قانون اساسی ارزش‌ها) در زندگی خود ندارید و برای همین در تصمیم‌گیری‌ها و انتخاب‌های خود دچار شک و تردید و تاخیر هستید، خسته شده‌اید و می‌خواهید روشن و قاطع در زندگی تصمیم بگیرید و انتخاب کنید.

 • خسته شده‌اید که ذهن‌تان در پذیرش واقعیت زندگی و اموری که از دست و کنترل و اختیار شما خارج است، مقاومت دارد؛ و می‌خواهید یک بار برای همیشه، یاد بگیرید که چطور با جریان حقیقی زندگی همراه شوید.

 • می‌خواهید حالتان به شکل اصیل و اصولی از عمق وجودتان خوب شود.

 • می‌خواهید رویاهایتان را با شور و انرژی دنبال کنید.

 • می‌خواهید فارغ از اوضاع و شرایط بیرونی، سطح مطلوب انرژی خود را حفظ کنید و نه‌تنها خودتان انرژی داشته باشید، که به دیگران هم انرژی بدهید.

 • می‌خواهید در هر شرایطی، قدم‌های لازم و درست را برای تحقق ایده‌هایتان بردارید.

 • می‌خواهید رسالت حقیقی خود را در این جهان کشف و آن را محقق کنید

 

این همایش برای چه کسانی مناسب “نیست”؟
 

 •  اگر دیگران (پدر و مادر، همسر، رئیس، حکومت ، خدا و …) را مقصر وضعیت کنونی زندگی خود می‌دانید و حاضر نیستید از این موضع عقب‌نشینی کنید.

 • اگر منتظرید یک نفر دیگر بیاید و زندگی شما را درست کند.

 • اگر منتظرید شرایط عوض شود و بعد کاری برای بهتر کردن زندگی خود انجام بدهد.

پیشنهاد می‌کنیم به خودتان و به ما و سایر شرکت کنندگان لطف کنید و در این همایش “شرکت نکنید.”

 

زمان و مکان برگزاری همایش بزرگ شفای ذهن:

زمان: روز جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷، ساعت ۹ تا ۱۳ (با پذیرایی میان‌وعده)
مکان: تهران؛ سالن همایش دانشکده روان شناسی دانشگاه تهران، بزرگراه چمران، خیابان جلال آل احمد، روبروی کوی نصر (گیشا)، خیابان دکتر کاردان

 

من چگونه می‌توانم در همایش بزرگ شفای ذهن ثبت‌نام کنم؟

شما به هر یک از ۲ روش زیر که برایتان خوشایندتر است می‌توانید در این همایش ثبت‌نام کنید:

۱. ثبت‌نام ینترنتی:

از طریق همین صفحه و با کلیک روی یکی از دکمه‌های ثبت‌نام (امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب)

۲. ثبت‌نام تلفنی:

تماس با شماره‌های زیر:


021-41256277
021-91027177
0919-7711855

همچنین میتوانید  عدد 2 را به شماره 10007173 بفرستید تا لینک همایش برایتان ارسال شود.

 

شرکت در این همایش هیچ ریسکی برای شما ندارد!!!
 

ما به کاربردی و اثربخش بودن آموزش‌هایمان اطمینان کامل داریم. 

چون نه‌تنها موفقیت دیگران را در عمل به این آموزش‌ها به چشم دیده‌ایم، بلکه موفقیت خودمان را هم مدیون همین آموزش‌ها هستیم.

در هر صورت، خیالتان راحت باشد که این همایش شامل گارانتی ۱۰۰٪ رضایتمندی شماست.

ما می‌خواهیم این همایش به دست خواهان‌هایش برسد و زندگی آنها را به نحو مثبت تغییر بدهد.

بنابراین اگر شما به هر دلیلی از شرکت در این همایش خوشحال نباشید، ما هم خوشحال نخواهیم بود. شما تا پایان همایش، فرصت دارید در این زمینه تصمیم بگیرید. اگر ۱۰۰٪ خوشحال و راضی نبودید، کافی است در پایان همایش به ما اعلام کنید. کل مبلغ پرداختی شما، بدون هیچ سؤالی، کامل به حسابتان برگردانده می‌شود ــ و ما همچنان با هم دوست خواهیم بود :)

 

اما اگر…

 

اگر برای ثبت‌نام در این همایش هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم این مطالب را ببینید:

رویاهایت را نگذار کسی بدزدد

آیا می‌توان با پول، خوشبختی خرید؟!

ذهن ثروتمند و جیب پر از پول: ۱۱ راز تحول فردی

آیا ترس باعث توقف منطق و عقل می‌شود؟

راز پولدار شدن و تحول فردی چیست؟

ایران بهتر است یا کانادا؟

برای دوری از تنبلی چه راهکارهایی پیشنهاد می‌شود؟

مقایسه… و چهار بلایی که به سرتان می‌آورد!

 

 

همایش بزرگ «شفای ذهن» در یک نگاه:

 

مدرسان: علی‌اکبر قزوینی و محمود پیرحیاتی

روز همایش: جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷

ساعت همایش: ۹ تا ۱۳ (پذیرایی میان‌وعده دارد)

مکان همایش: تهران؛ سالن همایش دانشکده روان شناسی دانشگاه تهران، بزرگراه چمران، خیابان جلال آل احمد، روبروی کوی نصر (گیشا)، خیابان دکتر کاردان

مبلغ سرمایه‌گذاری: ۱۹۹.۰۰۰ تومان >>> فقط ۶۹ هزار تومان (۶۵ درصد تخفیف) برای ثبت‌نام تا ۷ اسفند >>> ضمنا می‌توانید کد تخفیف Shafa را اعمال کنید و ۳۰.۰۰۰ تومان تخفیفِ بیشتر بگیرید!

ثبت‌نامِ بدون ریسک: گارانتی ۱۰۰٪ رضایتمندی دارد!

-----------------------------------------------------------------------------

کد تخفیف ۳۰ هزار تومانی برای شما: Shafa


 

پرسش و پاسخ ها

اگر در این همایش شرکت «نکنم» چه اتفاقی می‌افتد؟!
بهتر است بپرسیم اگر در این همایش شرکت «کنم» با چه فرصت‌ها و امکانات تازه‌ای آشنا خواهم شد! حقیقت این است که اگر ما همه چیز را بلد باشیم و زندگی خوبی هم داشته باشیم، نیاز به آموزش و فراگیری مطالب جدید نخواهیم داشت! اما خوب است بدانیم یکی از ویژگی‌های افرادِ به‌راستی موفق، continuous learning است؛ یعنی آنها پیوسته در حال آموختن و یادگیری هستند و این توصیه را به‌درستی در زندگی خود پیاده می‌کنند که: «ز گهواره تا گور دانش بجوی!» شرکت نکردن در یک همایش آموزشی، که می‌تواند زندگی شما را بهتر کند، محروم کردن خودتان از فرصت‌ها و امکانات جدیدی است که با استفاده از آنها، خیلی راحت‌تر و سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر می‌توانید زندگی خود را در زمینه‌های مختلف بهتر کنید. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم به بهانه‌های ذهنی خود فرصت عرض اندام ندهید و در این همایش ثبت‌نام کنید.
همایش بزرگ شفای ذهن تاکنون چند بار برگزار شده است؟
همایش بزرگ شفای ذهن نخستین بار است که برگزار می‌شود. اما دوره شفای ذهن تاکنون دو نوبت برگزار شده است.
همایش بزرگ شفای ذهن چه ارتباطی با دوره شفای ذهن دارد؟
دوره شفای ذهن، یک دوره بلندمدت است که طی آن، دانشجویان با ساحت‌های مختلف ذهن آشنا می‌شوند و با تمرین‌های عملی و پیگیری و کوچینگ، آموخته‌ها را در زندگی خود پیاده‌سازی و اجرایی می‌کنند. همایش بزرگ شفای ذهن، یک همایش ۴ ساعته است که طی آن، اصول شناخت ذهن و ساحت‌های آن، و نیز راهکارهایی برای رهایی از زندان ذهنی، ارائه خواهد شد.
آیا شرکت در همایش بزرگ شفای ذهن پیش‌نیاز دارد؟
خیر. این همایش برای افراد مختلف با تحصیلات مختلف مناسب است.
همایش بزرگ شفای ذهن کی و کجا برگزار می‌شود؟
این همایش در روز جمعه ۱۰ اسفند ۹۷ ساعت ۹ تا ۱۳ در تهران برگزار می‌شود. آدرس دقیق محل برگزاری همایش: تهران؛ سالن همایش دانشکده روان شناسی دانشگاه تهران، بزرگراه چمران، خیابان جلال آل احمد، روبروی کوی نصر (گیشا)، خیابان دکتر کاردان
مبلغ سرمایه‌گذاری برای ثبت‌نام در این همایش چه مقدار است؟
مبلغ سرمایه‌گذاری برای شرکت در همایش بزرگ شفای ذهن، ۱۹۹.۰۰۰ تومان است. اما اگر شما همین الان جزو ۱۰۰ نفر اول ثبت‌نام کنید، ۸۰ درصد تخفیف ویژه به شما تعلق خواهد گرفت و کافی است فقط ۳۹ هزار تومان بپردازید! >>> فقط ۶۹ هزار تومان (۶۵ درصد تخفیف) برای ثبت‌نام تا ۷ اسفند >>> ضمنا می‌توانید کد تخفیف Shafa را اعمال کنید و ۳۰.۰۰۰ تومان تخفیفِ بیشتر بگیرید!
آیا می‌توانم با اعضای خانواده یا دوستانم در این همایش شرکت کنم؟
بله حتماً! و اتفاقاً خیلی هم کار خوبی است. چون می‌توانید آموزش‌ها را با هم اجرا کنید که اثرگذاری آنها را برای شما چندین برابر خواهد کرد.
من در شهرستان زندگی می‌کنم. چگونه در همایش شرکت کنم؟
از پرسش شما سپاسگزاریم. مهم این است که از خودتان بپرسید: «من چقدر تشنهٔ این آموزش‌ها هستم؟» در آموزش‌های دیگر ما افرادی هستند که از شهرهای مختلف از جمله مشهد، زاهدان، بوشهر، اصفهان و… شرکت می‌کنند. اگر واقعاً خواهان و تشنهٔ شرکت در این همایش باشید، با امکانات سفر و اقامت که امروزه بسیار متنوع شده‌اند و دسترسی به آنها نیز به واسطهٔ اینترنت سهل‌تر و آسان‌تر شده است، به‌راحتی می‌توانید سفر و اقامت خود را برای شرکت در این همایش برنامه‌ریزی کنید.
آیا لازم است رسید ثبت‌نام در همایش را پرینت کنم؟
نیازی به پرینت رسید ثبت‌نام نیست. نام و شماره موبایل شما که هنگام ثبت‌نام وارد می‌کنید، برای حضور در همایش کافی است.

سخنرانان

محمود پیرحیاتی
محمود پیرحیاتی
مربی و مدرس تحول فردی، بنیان‌گذار مدرسه تحول فردی

نویسندهٔ کتاب‌های:

«فقط آویزان خودت شو»

«قاتل رؤیاهایت را بشناس»

«نشانی بهشت»

«من با دلت گفت‌وگو می‌کنم» (در حال آماده‌سازی برای چاپ)

«وقتی خورشید به قلب ما می‌تابد» (در حال آماده‌سازی برای چاپ)

-طراحی، تدریس و مربی‌گریِ دورهٔ بلندمدت «شفای ذهن»

-طراحی، تدریس و مربی‌گریِ دورهٔ بلندمدت «شش محور تحول فردی»

-طراحی و اجرای دورهٔ «قاتل رویاهایت را بشناس»

-سخنرانی در همایش‌های مختلف (اتاق بازرگانی ایران، یک باور و…) با محوریت تحول فردی

-طراحی و اجرای نشست‌های «کافه تحول» (مشترک با علی‌اکبر قزوینی)

-اجرای تورهای آموزشی (تور قونیه در آذر ۹۶، تور طالقان در شهریور ۹۷) (مشترک با علی‌اکبر قزوینی)

-طراحی و اجرای همایش «پیام مولانا برای زندگی امروز» (مشترک با علی‌اکبر قزوینی)

-طراحی، برگزاری و تدریس دورهٔ آنلاین «۴۰ میثاق زندگی» (مشترک با علی‌اکبر قزوینی)

-طراحی و اجرای همایش «مسیر رسیدن از افسانه شخصی به پول» (مشترک با علی‌اکبر قزوینی)

-تولید محصول آموزشی «پذیرش برای مدیران»

-و…

محمود پیرحیاتی تجربه‌های گوناگون خود را در زمینه کارکرد ذهن و نحوه ایجاد تغییر و تحول در آن، با آموزش‌های مطرح و درجه‌یک دنیا ترکیب کرده؛ و آموزش‌های وی به گفته دانشجویانش، اصیل، اثرگذار و به‌حقیقت متحول‌کننده است.

علی اکبرقزوینی
علی اکبرقزوینی
مربی و مدرس کسب‌وکار، بنیان‌گذار مدرسه تحول فردی

نویسندهٔ کتاب‌های:

«از عالم بالا تو را صدا می‌زنند» (در حال آماده‌سازی برای چاپ)

«تنها سخت‌جان‌ها به هدف می‌رسند»

«لقمه کردن فیل»

«چرا مدام خسته‌ایم؟»

«چگونه مشتری شما را به همۀ رقبا ترجیح می‌دهد؟»

«پس می‌گیریم آی پس می‌گیریم: چگونه بهترین سیاستِ بازپس‌گیریِ کالا/خدمات و پس دادنِ پولِ مشتری را طراحی کنیم»

– طراحی، برگزاری و تدریس دورهٔ آنلاین «در جست‌وجوی افسانهٔ شخصی»

– طراحی و اجرای دوره آموزشی «سخت‌جان‌ها»

-طراحی و اجرای وبینار «بزرگ‌ترین معما در ذهن مشتری (پس گرفتن کالا به سبک کانادایی)»

-تولید محصول آموزشی «در شرایط سخت و دشوار چگونه شکوفا شویم؟»

-سردبیری مجلهٔ دانشمند به مدت بیش از ۵ سال

– سال‌ها فعالیتِ موفق در حیطهٔ کارآفرینی اینترنتی

– نوشتن صدها مقاله در نشریات پرخواننده ایران در زمینه‌های مختلف و از جمله کسب‌وکار

– اجرای برنامه‌‌های رادیویی در زمینه خلاقیت در کارآفرینی

-سال‌ها همکاری با یکی از بزرگ‌ترین مدرسان فروش ایران (محمود معظمی)

-همکاری با یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای کانادا (Canadian Tire Corporation)

علی‌اکبر قزوینی در نتیجهٔ تجارب متنوع و آموزش‌های درجه‌یک، صاحب بینشی در زمینه زندگی، تجارت، کارآفرینی، فروش و کسب‌وکار شده است که صرفا با کتاب خواندن یا سر کلاس نشستن نمی‌توان آن را به دست آورد. در آموزش‌هایش، تمام تلاش وی این است که تجربه‌ها، آموخته‌ها و بینش خود را به موثرترین شکل، به افراد علاقه‌مند، کنجکاو و مشتاقِ پیشرفت منتقل کند.

برگزارکنندگان

مدرسه تحول فردی
مدرسه تحول فردی
آموزش ثبات در مسیر درست

مدرسه تحول فردی موسسه‌ای فرهنگی آموزشی است که به دنبال ایجاد تغییرات مثبت ذهنی، عملی و کاربردی در انسان‌هاست. این مدرسه به هیچ نهاد، سازمان یا بخش دولتی وابسته نیست. اسمش را مدرسه گذاشته‌ایم چون جایی است که آموخته‎هایمان را با عموم مردم به شکلی متفاوت در میان می‎گذاریم، آموخته‌هایی که در هیچ مدرسه‎ای آموزش نمی‎دهند جز مدرسه تحول فردی.

آدرس

تهران تهران - بزرگراه شهید دکتر چمران - خیابان جلال آل احمد - روبه روی کوی نصر (گیشا) - خیابان دکتر کاردان - دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مدرسه تحول فردی

مدرسه تحول فردی موسسه‌ای فرهنگی آموزشی است که به دنبال ایجاد تغییرات مثبت ذهنی، عملی و کاربردی در انسان‌هاست. این مدرسه به هیچ نهاد، سازمان یا بخش دولتی وابسته نیست. اسمش را مدرسه گذاشته‌ایم چون جایی است که آموخته‎هایمان را با عموم مردم به شکلی متفاو

رویداد های برگزارشده۲۶
رویداد های فعال۰