رویداد به پایان رسیده است!
آموزش HTML/CSS در تاریخ سه‌شنبه ۱۲ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۱۵ مرداد ساعت ۰۹:۰۰

آموزش HTML/CSS

  • رایگان
  • تهران
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.


آکادمی دوسنت

اطلاعات دوره

نام دوره: آموزش HTML / آموزش CSS
طول دوره: 20 ساعت
سطح دوره: مقدماتی
پیشنیاز: ندارد
گواهینامه معتبر: دارد

آکادمی دوسنت در ششمین سال فعالیت و در راستای مسئولیت اجتماعی خود، تصمیم دارد هر ماه یکی از دوره های آموزشی این آکادمی را به صورت رایگان برای افراد کم تجربه اما علاقه‌مند برگزار نماید.

در دومین ماه، این دوره از گروه برنامه نویسی، آموزش HTML-CSS انتخاب شده است. شرکت در این دوره آموزشی محدودیت سنی و تحصیلی ندارد اما لازم است که پس از ثبت نام در ایوند، در یک ایمیل به info@docent.ac و با عنوان دوره رایگان مردادماه، اطلاعاتی در مورد خودتان، مانند اسم و سن، تجربه ها و همچنین دلیل و یا علاقه به انتخاب این دوره را همراه با رزومه در اختیار ما قرار دهید تا بتوانیم مناسب ترین افراد را به این دوره دعوت کنیم.

ارسال رزومه ها تا 10 مردادماه امکان پذیر است اما با توجه به اینکه ظرفیت دوره 15 نفر است اولویت با کسانی است که سریع تر نسبت به ارسال رزومه اقدام کرده باشند.

 طراحی، برنامه نویسی و بهینه سازی وب سایت از آن دسته شغل هایی است که نه تنها در طی سال های اخیر از اهمیت آن کم نشده بلکه بیشتر هم مورد توجه قرار گرفته و به خاطر زبان جهانی که در آن استفاده می شود می توان گفت که در تمام دنیا می شود از این مهارت استفاده و کسب درآمد کرد. پس اگر هنوز در اول راه هستید می توانید به این مسیر به عنوان یک شغل، جدی تر فکر کنید.

برای نوشتن یک سایت اولین گام که لازم است به آن تسلط پیدا کنید؛ مفاهیم مرتبط با اچ تی ام ال (HTML) و سی اس اس (CSS) است. این دو مفهموم با زبان نشانه گذاری متن می تواند کدهایی را ایجاد کند که هر یک منجر به نمایش یک سری از ویژگی ها در صفحات وب شود.  اگرچه این دو هیچ کدام زبان برنامه نویسی نیستند اما با زبان های پیشرفته ی برنامه نویسی مثل asp و php ارتباط برقرار می کنند و تمام برنامه های مرورگر از طریق اچ تی ام ال قادر به درک کدهای زبان های برنامه نویسی هستند، HTML و CSS از مهمترین استانداردهای تصویب شده وب می باشند و برای ورود به این شغل، لازم است تا با مفاهیم مرتبط با آن ها آشنا شوید.

اکادمی دوسنت در یک دوره آموزشی  20 ساعته این اصول را آموزش می دهد تا گامی باشد در راستای مسیر شغلی برنامه نویسی وبسایت.

 

 مهندس زهرا داوودی
مهندس زهرا داوودی
مدرس و طراح سایت
آکادمی دوسنت
آکادمی دوسنت
طراح و مجری دوره های تخصصی IT


 

 

 

 

  
 

توضیحات


برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی دوسنت

هر آنچه از دنیای آموزش میخواهید. شبکه ، امنیت شبکه ، دیتاسنتر توسعه نرم افزار و تجربه کاربری نرم افزارهای مهندسی و کاربردی و ...

رویداد های برگزارشده۱۵۸
  • شروع: سه‌شنبه ۱۵ مرداد ساعت ۰۹:۰۰
  • پایان: سه‌شنبه ۱۲ شهریور ساعت ۱۳:۰۰

آدرس: تهران کریمخان زند، بین خیابان قرنی و ایرانشهر، پلاک 182، واحد 2