رویداد به پایان رسیده است!
برنامه نویسی به زبان PYTHON در علم داده در تاریخ پنج‌شنبه ۳ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۶ دی

برنامه نویسی به زبان PYTHON در علم داده

  • رایگان
  • تهران
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی دوره پایتون یا معرفی آموزش پایتون


ابتدا برای آموزش برنامه نویسی پایتون و آموزش پایتون، باید اطلاعاتی از این مقوله داشته باشیم . پایتون یکی از زبان های برنامه نویسی با قدرت بالایی می باشد که در حوزه های خودکار سازی سامانه ها و سیستم ها ، توسعه و گسترش وب ، علم داده ، یادگیری ماشینی ، واسط های برنامه نویسی و … استفاده می شود. اما در این بین سوالات مطرح می گردد. که پاستون چیست؟ و آیا ارزش آن را دارد که ما مهم ترین دارایی خود ، یعنی زمانمان را صرف یادگیری و آموزش پایتون کنیم ؟

می توان بدین صورت اظهار داشت که آموزش پایتون در برابر با دیگر زبان های کد نویسی بزرگ ، زبانی نسبتا جدید به شمار می‌رود. برنامه نویسی پایتون در سال 1991 وارد دنیای بزرگ برنامه نویسی شد . در ابتدای ورود این زبان ، با هدف پر کردن فضا های موجود در برنامه نویسی وارد شد. از این زبان هم چنین به عنوان نوشتن اسکریپت هایی که اجرا کننده یک سری فرآیند خودکار و خسته کننده بودند . و یا ساختیک یا چند نمونه اولیه از برنامه های کاربردی که در یک یا چند زبان دیگر پیاده‌سازی شوند، استفاده می شد .

با این وجود ، در سال های اخیر، آموزش پایتون تبدیل به یکی از مهم ترین ابزار های رده اول در راستای توسعه  و گسترش برنامه های کاربردی ، مدیریت زیر ساخت ها و تحلیل داده ها تبدیل شده است.


مزایای دوره


استخدام اولیه دانشجویان برتر دوره به عنوان کارآموز در دپارتمان پروژه شرکت مهندسین مشاور نور استفاده از اساتید و متون درس پروژه محور و مثال های عینی طبق تجربه


ساختار دوره


این دوره شامل فعالیت های درون کلاسی جهت ارتقا دانش و مهارت عملی شرکت کنندگان ،همراه با تجربه و دانش مدرس به صورت کار گروهی برگزار می گردد.


ضرورت آموزش پایتون و ضرورت دوره پایتونامروزه کمپانی های بزرگ حوزه ی فناوری اطلاعات، برای کدنویسی از زبان آموزش پایتون استفاده می کنند. شرکت هایی همچون فیس بوک، گوگل، اپل و مایکروسافت که تا چندی پیش از زبان های مطرح دیگر برای امور خود بهره می بردند، اما امروزه همگی کدنویسی پایتون را در دستور کار خود دارند. سادگی کار پایتون باعث شده تا این زبان برنامه نویسی به سرعت میان شرکت های بزرگ دنیا محبوب شود و امروزه به عنوان مطرح ترین، محبوب ترین و جذاب ترین زبان برنامه نویسی شناخته می شود. همچنین دوره پایتون در کشور نیز اخیرا مورد توجه و استقبال بسیاری از شرکت ها قرار گرفته است.


اهداف برگزاري آموزش پایتونآشنایی شرکت کنندگان با ابزار های پایتان و نحوه ی استفاده آن

ارائه ابزار های مختلف پایتان و طریقه ی استفاده هر کدام با توجه به کاربرد

معرفی ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فرد پایتان در حوزه علم داده

بررسی و پیاده سازی اجزای متفاوت آن با رویکرد علم داده به دانش آموختگانمعرفی کلی زبان برنامه نویسی و ابزار های آن
آموزش برنامه نویسی، آشنایی و معرفی مبانی پایتان
معرفی منو های مختلف، ابزار کاربردی و مهم پایتان

برگزارکنندگان

خانه مهدسی صنایع
خانه مهدسی صنایع

زمان‌بندی

روز اول
روز دوم
روز سوم
عنوانشروعپایان
پنجشنبه 26 دی ماه۹ صبح۵ بعد از ظهر
عنوانشروعپایان
جمعه 27 دی ماه۹ صبح۵ بعد از ظهر
عنوانشروعپایان
پنجشنبه 3 بهمن۹ صبح۵ بعد از ظهر

آدرس: تهران انقلاب روبروی درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی خیابان نظری بن بست فرزانه پلاک1 واحد4