سومین دورهمی رویداد فراایده اسباب بازی "راه اندازی استارتاپ های Tech+"

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۲ دی ۹۵ ۰۹:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۲ دی ۹۵ ۱۲:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکارآفرینی / نوآوری
اضافه به تقویم
سومین دورهمی رویداد فراایده اسباب بازی "راه اندازی استارتاپ های Tech+"
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
+۹۸۲۱۶۶۱۶۶۳۰۷
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

کلی سورپرایز در دورهمی سوم

 

دور همی اول با حضور مهمانان ارجمندی پیرامون کلیات و فرصت های صنعت اسباب بازی و دورهمی دوم با تم "یک ایده استارتاپی خوب" برگزار شد که هر دو دورهمی قبلی با استقبال بی نظیر شما خوبها مواجه شدیم.
روح حاکم بر تموم دورهمی هامون شامل فعالیت های جمعیو خلاقانه، تیم پردازی، ایده پردازی و نتورکینگ هست و مطمئنا پتانسیل های بسیار زیادی برای شمایی که می خواین وارد فضای کارآفرینی بشید ایجاد می کنه.
در دور همی دوم استارتاپ های موفق اسباب بازی را معرفی کردیم،با کارهاشون آشنا شدیم و یک کارگاه نوآوری مبتنی بر روند داشتیم و با مفاهیم آن روش های بهره گیری از روندها آشنا شدیم. یک فعالیت تیم سازی خلاقانه داشتیم، تیم شدیم و با کمک منتور ها ایده پردازی گروهی کردیم و ایده هامونو  تو جمع معرفی کردیم.

در ادامه، دورهمی سوم رو براتون تدارک دیدیم با کلی سورپرایز! روند ها و نیاز های حوزه اسباب بازی، بحث های گروهی، تیم سازی و ایده پردازی و... برنامه های دیگه و در نهایت مینی کارگاه "یک استارتاپ ناب".
درنتیجه پیشنهاد می کنیم حتما قبل از حضور در برنامه با بررسی استارتاپ های مختلف در این حوزه، با ذهن باز تشریف بیارید ;)

 

- هدف ما در دورهمی ها ایجاد فضای اکتیو برای افراد علاقه مند و باانگیزه در حوزه کارآفرینی و استارتاپ هست. بهترین سودی که شما باید از هر دورهمی ببرید سه چیز هست:
1) نتورکینگ: شما می تونید در این دورهمی ها با سرمایه داران و صنعتگران صنعت اسباب بازی گفتگو دوستانه داشته باشید یا اینکه به دنبال هم تیمی جدید برای اجرای ایده خودتون باشید.
2) مهارت جمعی: در این دورهمی ها ما سعی می کنیم مهارت های خلاقانه و کارآفرینانه رو باهاتون تمرین کنیم تا بتونید قبل از ورود با دی ان ای کارآفرینی آشناتر بشید.
3) یک ابزار جدید: در هر دورهمی ما یک ابزار نوآوری یا مدیریتی جدید رو در قالب مینی کارگاه به شما معرفی می کنیم، هر کدوم از این ابزارها در بازه های خاص از رشد استارتاپتون به کمک شما میان.

پس حواستون باشه که از این دورهمی ها حداکثر استفاده رو ببرید.


- باید خدمتتون بگیم که هدف ما تسهیل کردن فرآیند راه اندازی استارتاپ برای افرادی که دغدغه این رو دارند، هست. در نتیجه ما یک بستری رو براتون ایجاد کردیم به نام رویداد بزرگ "فراایده"، شما با شرکت در این دورهمی ها اگه علاقه، پشتکار و روحیه کار تیمی داشته باشید، می تونید با استفاده از فرصتی که از طریق شرکت در این رویداد بدست میارید، رویاتون رو به حقیقت تبدیل کنید.


-فراایده یه رویداد در زمینه کارآفرینی هست که در اون در مدت دو هفته شما فرصت پیدا می کنید تا بتونید ایده کسب وکاری خودتون رو اجرا کنید و نتایج رو به داورا و سرمایه گذارا نشون بدید تا درصورتی که طرح و راه حلتون ارزش اقتصادی داشت بتونید حمایت های لازم برای راه اندازی کسب و کارتون رو جذب کنید. این حمایت ها ورود به شتابدهنده ها، گرفتن منتور و راهنما، جذب سرمایه و... خواهد بود. چهارمین سری از این رویداد بهمن ماه امسال (سال 95) در دانشگاه شریف برگزار میشه. پس از دستش ندید.


- این دورهمی ها در حقیقت ابتدای مسیر این رویداد هست. شما در این دورهمی ها باید خودتون رو به متدهای نوآوری و مدیریتی روز دنیا مجهز کنید، فرصت های پرپتانسیل رو شناسایی کنید، تیمتون رو تشکیل بدید و به ایده اولیه کسب و کاری تون برسید. اما نگران نباشین، برای همه ی این کارها برنامه داریم و پله پله با هم توی این سه ماه جلو میریم. پس یادتون باشه کسایی میتونن از حداکثر فرصت های رویداد بزرگ فراایده استفاده کنن که در این دورهمی ها همراه ما پیش بیان.


-اگر ایده ای برای راه اندازی استارتاپ در حوزه اسباب بازی دارین و می خواین در یه بستر امکان تحققش رو پیدا کنید، اگر دغدغه راه اندازی یه کسب وکار رو برای خودتون دارین و میخواین مورد حمایت قرار بگیرید، اگر می خواید به تیم های دیگه اضافه بشید و راه جدیدی برای آینده تون پیش بگیرید، یا حتی اگه می خواید تجربه های جدیدی در کارتیمی، مدیریت و بازار و با متدهای جدید نوآوری آشنا بشید و در زندگی کاریتون اون ها رو به کار ببرین، این دورهمی مال شماست، اون رو از دست ندید!


- این رویداد یک مسیر چند ماهه ست که مراحلی که در کنار هم طی می کنیم از این قراره:
1. شناخت فضای بازار صنعت اسباب بازی و چالش ها و فرصت های این صنعت برای ورود استارتاپ جدید
2. آشنا شدن با روندهای استارتاپ های اسباب بازی در دنیا و پیش بینی آینده این صنعت و فرصت ها
3. رسیدن به ایده ناب و پرپتانسیل برای راه اندازی استارتاپ در این صنعت
4. تشکیل تیم برای شروع حرکت
5. تمرین متدهای نوآوری و ایده پردازی
6. اعتبارسنجی اولیه ایده
7. ورود به رویداد فراایده

 

عکس های دورهمی های قبل:

توضیحات بلیت ها

بلیت VIP:

این بلیت مخصوص صنعتگران، افراد تاثیرگذار، تولیدکنندگان، واردکنندگان و سرمایه گذاران حوزه اسباب بازی می باشد.

ما در این برنامه تلاش می کنیم که در یک صبحانه دورهمی با حضور افراد مذکور به بررسی مشکلات صنعت اسباب بازی بپردازیم و با ایجاد فرصت برای بیان دغدغه ها و علاقه مندی ها توسط این افراد، فرصت های بزرگی برای ایجاد همکاری های مشترک و بهره برداری های دیگر ایجاد کنیم.

سر فصل هایی که در این صبحانه دورهمی خصوصی خواهیم داشت بیان عرایض توسط هر شخص، بیان دلایل عدم رشد قابل قبول صنعت اسباب بازی، نحوه رفع این موانع با ایجاد همکاری ها و سرمایه گذاری های مشترک و در انتها نحوه بهره برداری حداکثری از رویداد فراایده اسباب بازی به عنوان یک فرصت بزرگ و گزینه سرمایه گذاری جذاب برای این صنعت خواهد بود

شاید مهم ترین ارزشی که این دورهمی برای شما خواهد داشت ایجاد فرصت صحبت و بررسی همکاری های مشترک در خارج از روند رسمی و در فضای دوستانه خواهد بود.

 

برنامه کامل برای افراد VIP در بخش ذیل آورده شده است:

برنامه افراد VIP و شرکت کنندگان

افراد VIP
شرکت کنندگان
عنوانشروعپایان
صبحانه دورهمی میان افراد VIP و بحث ویژه و بررسی فرصت های پیش رو۸:۳۰۹:۳۰
فرصت شبکه سازی و صحبت های خصوصی میان افراد فعال در حوزه اسباب بازی۹:۳۰۱۰:۰۰
حضور در میان شرکت کننده ها و شنیدن معرفی و ایده های افراد۱۰:۰۰۱۰:۳۰
میزگرد تخصصی پیرامون نحوه موفقیت در صنعت اسباب بازی در حضور شرکت کنندگان (ددر صورت تمایل)۱۰:۳۰۱۱:۰۰
عنوانشروعپایان
پذیرش و بازی ورود۸:۴۵۹:۱۵
شروع برنامه دورهمی و فعالیت ها۹:۱۵۱۰:۰۰
پذیرایی و شبکه سازی۱۰:۰۰۱۰:۳۰
میزگرد تخصصی با افراد صاحب تجربه۱۰:۳۰۱۱:۰۰
فعالیت تیم سازی و ایده پردازی۱۱:۰۰۱۲:۰۰

آدرس:تهران خیابان آزادی- دانشگاه صنعتی شریف- مجتمع خدمات فناوری شریف