i-Dent

شروع:
جمعه ۲۲ آذر ۹۸ ۰۸:۳۰
پایان:
جمعه ۲۲ آذر ۹۸ ۱۵:۳۰
i-Dent
برگزارکننده‌ی رویداد
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

i-Dent چیست؟!

رویداد علمی - پژوهشی i-Dent، با هدف معرفی و تقدیر از ایده ها و فرایند های علمی برتر دانشگاهی و کشوری و نیز گسترش فضای ایده‌پردازی و تفکر پژوهشی در بین دانشجویان و فارغ‌ التحصیلان در تمامی رشته های دانشگاهی مرتبط با رشته دندان‌پزشکی به منظور ارتقا علم دندان‌پزشکی به صورت سالانه برگزار می گردد.

 

محور های فعالیت جشنواره:

الف) ارتقا حوزه سلامت
ب) کارآفرینی و بازاریابی
ج) نوآوری در زمینه ساخت تجهیزات جدید در حیطه دندان‌پزشکی
د) ارتباط بین دانشگاه و صنعت
ه) آموزش پزشکی

 

شرح رویداد:

این رویداد شامل دو بخش کلی است:
۱ ) مسابقه در بین دانشجویان دارای ایده و تیم های دارای طرح های نوآورانه
۲ ) تاک هایی در حوزه های بازاریابی، کارآفرینی و ارتقا حوزه سلامت توسط افراد صاحب‌نظر و فعال

 

روند برگزاری : 


طرح های ارسالی که طبق فرمتدر نظر گرفته شده تا هفته ی اخر مهر ماه به ایمیل ذکر شده در پوستر ارسال می شوند، مورد ارزیابی اولیه قرار گرفته و پس از اعلام لیست افراد پذیرفته شده، در طی رویداد به ارائه ایده خود می‌ پردازند. ارزیابی نهایی توسط اعضای هیئت داوری در روز برگزاری رویداد صورت می گیرد و به تیم های اول تا سوم جوایز زیر تعلق می گیرد: 

جوایز: 

تیم اول: 6 میلیون تومان
تیم دوم: 4 میلیون تومان
تیم سوم: 2 میلیون تومان

 

 

برای کسب اطلاعات بیش تر به کانال های تلگرام و اینستاگرام به نشانی Dental_Usern@ مراجعه بفرمایید.

برگزارکنندگان

شبکه ی بین المللی آموزش و پژوهش علمی

شبکه ی بین المللی آموزش و پژوهش علمی

دانشکده دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانشکده دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران

سوالات متداول

روند برگزاری رویداد به چه صورت است ؟
الف ) قسمتی از رویداد شامل تاک هایی در حیطه های اعلام شده (کارآفرینی و بازاریابی، ارتقا حوزه سلامت، آموزش پزشکی و ...)است. این تاک ها توسط افراد صاحب نظر در هر حیطه ارائه می‌شوند. ب )‌ قسمت دیگر رویداد مسابقه است. شرکت کنندگانی که علاوه بر تاک های رویداد، تمایل به شرکت در مسابقه نیز دارند، میتوانند حداکثر تا هفته اخر مهرماه، خلاصه طرح خود را در فرمت ارسالی توسط دبیرخانه به ادرس ایمیل رویداد ارسال کنند. طرح های منتخب پس از بررسی نهایی اعلام می‌گردند. ج ) در انتهای رویداد، پنل شبکه سازی قرار دارد. افراد شرکت کننده می‌توانند در قسمت نتورکینگ، با سایر شرکت کنندگان رویداد به بحث و گفتگو بپردازند.
چه افرادی میتوانند در مسابقه ی رویداد شرکت کنند ؟
تمامی افرادی که در زمینه دندان پزشکی ایده داشته باشند. این افراد شامل دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی و رشته های فنی و مهندسی و علوم انسانی می‌باشند. ایده ها میتوانند توسط یک فرد یا یک تیم ( حداکثر ۵ نفره )‌ ارائه گردند.
آیا پشتیبانی از ایده های اعلام شده صورت میگیرد ؟
تمامی ایده ها توسط معاونت پژوهشی دانشکده دندان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران ثبت می‌شوند. پشتیبانی از ایده ها تا ۶ ماه پس از ثبت توسط رویداد انجام می‌شود و در صورت استفاده از ایده ی مطرح شده بدون اطلاع و همکاری فرد صاحب ایده توسط دانشکده دندان پزشکی علوم پزشکی تهران مورد پیگرد قرار می گیرد.
نحوه ی ثبت نام به چه صورت می‌باشد ؟‌
ثبت نام تنها از طریق لینک زیر می‌باشد: https://evand.com/events/i-dent
ایده/طرح ها رو به چه فرمتی باید ارسال کنیم؟
برای دانلود فرمت تعیین شده لینک رو به رو را http://uupload.ir/view/k68l_ident.docx/ در مرورگر خود کپی کنید. همچنین میتوانید بر روی کلمه ی "فرمت" که در توضیحات رویداد به صورت بولد هست و زیر آن خط کشیده شده است کلیک کنید. بعد از تکمیل فایل آن را به نشانی i.dent.conference@gmail.com ارسال بفرمایید.
در صورت ارسال ایده/طرح ثبت نام باید صورت بگیرد؟
بله، ثبت نام برای تمامی افراد شرکت کننده الزامی هست.

آدرس:تهران خیابان کارگر شمالی - بالاتر از سازمان انرژی اتمی - دانشکده دندان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران - آمفی تئاتر 400 نفره