رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه عملی توسعه فردی در تاریخجمعه ۳ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه عملی توسعه فردی

شروع:
پنج‌شنبه ۲ اسفند ۹۷ ۰۹:۰۰
پایان:
جمعه ۳ اسفند ۹۷ ۱۸:۰۰
کارگاه عملی توسعه فردی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

...

کانون کارآفرینی دانشگاه تهران با همکاری مجموعه حقوق خوان استراتژیست برگزار میکند:

کارگاه عملی توسعه فردی 

پنجشنبه وجمعه 25 و26 بهمن ماه از ساعت 9 الی 18

معرفی دوره

چه خوب است که انسان رویا داشته باشد و از آن بهتر زمانی است که هدف داشته باشد. رویا، یک هدف بدون دست و پاست. داشتن رویایی که به هدف ختم می شود می تواند انگیزه ای برای زندگی باشد. البته این هدف باید شفاف و قابل دسترس محسوب شود و باید طوری به آن پر و بال دهیم که خود به خود به سمت ما حرکت کند . واین کار با نوشتن برنامه توسعه ی فردی امکان پذیر است. با استفاده از برنامه توسعه ی قردی شما جایگاه فعلی خود را ارزیابی میکنید؛ مشخص میکنید که در کجا هستید و میخواهید به کجا برسید. در برنامه توسعه فردی، افراد مسئولیت یادگیریهای خود را برعهده دارند و فعالیتهای کلیدی جهت توسعه و یادگیری مشخص میشود . توسعه فردی یک فرایند مستمر در خصوص ارزیابی نیاز های آموزشی هر فرد و برنامه ریزی برای رفع این نیاز ها است. این فرایند به شما کمک می کند که در خصوص دانش، عملکرد و یا موفقیت های خود فکر کنید و برای ارتقا و پیشرفت فردی، تحصیلی، آموزشی و کسب و کار خود برنامه ریزی نمایید . نوشتن آرزوها و اهداف اولین قدم مهم به سمت دست پیدا کردن به آنهاست. اول به این دلیل که نوشتن آنها محبورتان می کند اهدافتان را تصویرسازی (تجسم) کنید. و دوم به این دلیل که عمل نوشتن آنها، تعهدی نسبت به آنها در شما ایجاد میکند. فقط ۵ % از جمعیت جهان واقعا برای نوشتن اهداف و آرزوهایشان وقت می گذارند شاید به همین خاطر است که افراد کمی هستند که واقعا در زندگیشان موفق باشند و همان زندگی را داشته باشد، که آرزوی داشتنش را دارند .

اهداف دوره:

 • شناسایی نقاط ضعف و قوت

 • شناسایی تواناییها، استعدادها، شایستگیها و مهارتها

 • تعیین اهداف کاری، اهداف تحصیلی، اهداف خانوادگی و سایر اهداف زندگی

 • تربیت فردی رویکردی فعال، هدفجو و پیشرو

 • رشد متوازن و هماهنگ

 • بالابردن قدرت تصویر سازی ذهنی

به طور خلاصه موارد زیر در این دوره بیان می شوند :

 • برنامه توسعه ی فردی چیست ؟
 • نوشتن برنامه توسعه ی فردی چه اهمیتی دارد؟

 • چگونه یک برنامه توسعه ی فردی اثر بخش بنویسم؟

 • ابزارهای نوشتن برنامه توسعه ی فردی چیست ؟

 • مسیر موفقیت با برنامه توسعه ی فردی

توضیح پلاس

 • مدرک معتبر

شما با شرکت در این دوره میتوانید مدرک معتبر دانشگاه تهران با هولوگرام فدراسیون بین المللی مخترعان IFIA را دریافت کنید

 

 • 16 ساعت آموزش

16 ساعت آموزش عملی و گروهی با حضور 13 منتور تحت نظر استاد دوره تضمین یادگیری شماست.

 

 • راه موفقیت

در این دوره شما با 13 راهنما و همکاری گروهی راه موفقیت خود را پیدا خواهید کرد.

 • پشتیبانی بلند مدت

وظیفه ما میباشد که ۲۱ روز بعد از اتمام کلاس، همچنان شما را هدایت و راهنمایی کنیم، و تا رسیدن شما به اولین هدف منطقی مد نظر همراهی کنیم.

وشما دوستان ارتباطتتون با کانون کارآفرینی دانشگاه تهران حفظ خواهد شد و از تخفیفات 30 الی 40 درصدی  برای دوره ها وکارگاه های بعدی ما استفاده خواهید کرد

 

مدرس دوره

دکتر مسعود شفقی

دکتر مسعود شفقی

درباره مدرس بیشتر بدانیم

 • رزومه تحصیلی :

قای دکتر شفقی تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد در ایران و با گرایش مهندسی مشغول بوده اند و در مقطع دکتری در رشته مدیریت استراتژیک در کشور سوییس تحصیلات آکادمیک خود را به اتمام رساندند.
ایشان با توجه به علایق خود دوره های MBA و DBA را هم به صورت آنلاین همزمان با تحصیل در مقطع دکتری، در کالج های کشورهای انگلستان و سوییس مطالعه و به اتمام رساندند

 • سوابق حرفه ای:

ایشان در حال حاضر یکی از پر افتخار ترین مخترعین جهان است و در زمینه ی آموزش و ترویج موفقیت، شخصیت های موفق و پرسنال برندینگ در ایران و سایر کشورها و همچنین توسعه مهارت های فردی فعالیت دارند و هم اکنون مدیر برنامه ریزی استراتژیک و هماهنگي فدراسیون جهانی مخترعین IFIA ، مدیر عامل شرکت Land of Creativity &Technology Co و به عنوان مشاور عالی، مشاور بین الملل ، نظریه پرداز و تئوریسین و عضو اتاق فکر بیش از ۱۸ شرکت و هلدینگ بین المللی در سراسر دنيا ميباشند كه از آنجمله هلدينگ سرمايه گذاري K.V.L آلمان و هلدينگ Direct Selling خاورميانه و ... آقای دکتر در حال حاضر به عنوان سفیر بین المللی پیوند اعضای جمهوری اسلامی ایران و سفیر بین المللی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد، در سراسر دنیا فعالیت انسان دوستانه دارند.

 • افتخارات کسب شده ایشان:

دکتر مسعود شفقی تا امروز موفق به کسب بیش از 40 جایزه بین المللی از کشورهای صاحب علم و تکنولوژی در حوزه اختراعات و مالکیت های فکری در سن 33 سالگی شده اند که از مهمترین آنها میتوان به :


 • افتخار كسب ٢١ مدال طلا، ٤ نقره و ٣ برنز علمي جهان
  افتخار کسب مدال طلا در مسابقات جهانی اختراعات ایالات متحده آمریکا.
  افتخار کسب نشان همکاری های علمی و فناوری از طرف اتحادیه اروپا.
  افتخار کسب نشان مالکیت های فکری سازمان ملل متحد WIPO.

 

اگر سوالی داشتیم !

شما دوستان میتوانید درصورت اینکه همچنان سوالی دارید با شما تماس 09351303795 یا 009912017125 تماس بگیرید 

ساعات پاسخ گویی 8 الی 22

مخاطبین دوره

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟


 • مخاطب این دوره تمام افرادی هستند که به موفقیت می اندیشند.
  مخاطبین این دوره محدود به سن و رشته و تخصص و ... نیستند.
  افرادی که در جستجوی هدف در زندگیشان هستند.
  افرادی که نیاز به بالابردن قدرت تصویر سازی ذهنی دارند.
  افرادی که میخواهند تواناییها، استعدادها، شایستگیها و مهارتها را کشف کنند.

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
این کارگاه هیچ گونه پیشنیازی برای شرکت در آن ندارد.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
تمامی ملزومات این کارگاه در طول دوره در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
چگونه مشکلات من در طول کارگاه برطرف میشود؟
در طول دوره تیم برگزار کننده و تمامی منتور های حاضر در کارگاه شما را همراهی خواهند کرد و قدم به قدم راهنمای شما خواهند بود. بعد از گذشت این ۱۶ ساعت، به دانشجویان تکالیفی محول میشود که به صورت توافقی میباشد. و ان دسته از افرادی که تمایل دارند میتوانند در مسولیت ها قرار بگیرند. و اون دسته از افرادی که تمایل درانجام تکالیف را ندارند تنها میتوانند در این کارگاه ۱۶ ساعته حضور پیدا کنند، و انجام تکالیف اجباری نمیباشد.
قیمت کارگاه برای من زیاد است چکار کنم؟
با توجه به حضور افراد متخصص و بسیار موفقی که در این دوره همراه شما خواهند بود قیمت در نظر گرفته شده بسیار مناسب و برای دانشجویان گرامی همراه با تخفیف است.لذا سرمایه ای که در این دوره بدست خواهید اورد بسیار بیشتر از هزینه مادی آن است.
من دانشجوی دانشگاه تهران نیستم میتوانم شرکت کنم؟
بله هزینه دانشجویی در نظر گرفته شده برای تمامی دانشجویانی است که دارای کارت دانشجویی معتبر از هر نهاد دانشگاهی ایران باشند
آیا کارگاه توسعه ی فردی مانند کارگاه های موفقیت و انگیزشی است که این روزها بسیار رایج است؟ این کارگاه چه تفاوتی با سایر کارگاه های مشابه دارد؟
فاوت کلاس توسعه مهارت های فردی دکتر شفقی با کلاس های مشابه: با توجه طرز تفکر سیستمی جناب آقای دکتر شفقی و تحصیلات ایشان در زمینه مدیریت استراتژیک، در تمامی کلاس های ایشان شاهد "نتیجه" هستیم. اتفاقی که در باقی کلاس های اینچنینی نمیبینیم. در کلاس های ایشان، علم جویان در ابتدا از توانایی خود آگاهی پیدا میکنند سپس می آموزند چگونه از توانایی های خود بالاترین بهره برداری را انجام دهند. در کلاس های ایشان، از جملات قصار و شعارگونه دوری میشود و صرفا نتیجه مد نظر است! در سالیانی که جناب دکتر شفقی کلاس های خود را برگزار کرده اند، دانش آموختگان ایشان پیشرفت های چشمگیری در زمینه های مختلف داشته اند. در کارگاه توسعه مهارت های فردی ایشان که در تاریخ ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه در دانشگاه تهران برگزار میشود نیز عده ای از دانش آموختگان دکتر شفقی نیز حضور داشته و شاهدی بر این مدعا هستند. دانش آموختگان پس از پایان دوره، به شناخت فردی میرسند و از ابعاد شخصیتی خود آگاهی پیدا میکنند، پس از این اتفاق می‌توانند برای حضور در عرصه های مختلف علمی، پژوهشی و کاری با قدرت حضور پیدا کنند.

آدرس:تهران دانشگاه تهران (محل دقیق دوره به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید)