رویداد به پایان رسیده است!
مهاجرت بکنیم یا نه؟ (با تحلیل زندگینامه بازیگران مستند مرغ همسایه) در تاریخ شنبه ۱۱ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
شنبه ۱۱ خرداد ساعت ۲۱:۰۰

مهاجرت بکنیم یا نه؟ (با تحلیل زندگینامه بازیگران مستند مرغ همسایه)

  • رایگان
  • آنلاین
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


ایا هدف از مهاجرت چیزی به غیر از موفقیت است؟؟

در این وبینار به تحلیل زندگی مهاجران ایرانی موفق در کانادا و امریکا که بازیگران مستند مرغ همسایه نیز میباشند میپردازیم .چه بودند و چه شدند؟

 این۷ نفر تاکنون عبارتند از:

1. کریم حکیمی ( از دست فروشی تا میلیونر شدن و جزیره اختصاصی)

2. پویا ( از دانشگاه امیرکبیر تا پست دکتری در دانشگاه وسترن انتاریو)

3. حمید ( تحصیل در دانشگاه ازاد تا کار در شرکت UBISOFT)

4. حامد (از مشهد تا هاروارد)

و...

برای تماشای مستندهای مرغ همسایه به وبسایت های زیر مراجعه فرمایید:

https://www.youtube.com/amirtoronto

مهاجرت مسئله ای است که بدون در نظر گرفتن اینکه چه سنی دارید، یکی از دغدغه های اساسی افراد اقشار گوناگون جامعه را تشکیل می دهد. شاید بار ها شده است که خود شما قصد مهاجرت کرده اید و به دلایل مختلف یا منصرف شده اید و یا با وجود اقداماتی که انجام دادید هنوز به نتیجه ای نرسیدید. سری مستند مرغ همسایه نگاهیست به تجربه ی ‎مهاجرین ایرانی در کانادا و امریکا.

این سری مستند, تلاشیست برای نگاه به جنبه های مختلف مهاجرت از زبان مهاجرینی که در زمینه های مختلف فعالند و بی شک تجربه هایی بی بدیل را با ما به اشتراک میگذارند.

برای ارتباط با پشتیبانی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

09128942943

سایت:AMIRTORONTO.COM

 

 


توضیحات


مهاجرت بلی یا خیر؟

 

اگر از شما بپرسند که یکی از بزرگ ترین دغدغه های جامعه ای که در آن زندگی می کنید چیست، چه جوابی می دهید؟ بدون شک بالای 90 درصد شما با توجه به تیتر این مقاله در جواب به این سوال به مهاجرت فکر کردید. خب باید گفت کاملا درست فکر کردید.

مهاجرت مسئله ای است که بدون در نظر گرفتن اینکه چه سنی دارید، یکی از دغدغه های اساسی افراد اقشار گوناگون جامعه را تشکیل می دهد. شاید بار ها شده است که خود شما قصد مهاجرت کرده اید و به دلایل مختلف یا منصرف شده اید و یا با وجود اقداماتی که انجام دادید هنوز به نتیجه ای نرسیدید.

اما مسئله قبل از برداشتن گام اول است.
اینکه من مطمئن هستم قصدم برای مهاجرت چیست خود می تواند قدم بزرگی باشد اما همیشه باز هم شک وجود دارد. ما در مجموعه امیر تورنتو با هدف اطلاع رسانی و ارائه ی بروز ترین اطلاعات ارتباط با دنیای خارج قصد داریم تا شما را در این امر بهتر از همیشه یاری کنیم.

برنامه ما چیست؟ مستند مهاجرت به کانادا؟ با ما همراه باشید… بیایید به تیتر اصلی این مقاله برگردیم.

غاز همسایه مرغ است یا نه؟

شاید باورتان نشود ولی شما می توانید به سادگی و بدون صرف هیچ هزینه ای از تک تک شهر های کانادا بازدید کنید و با دریافت تجربیات شخصی و نظرات خالصانه و مردمی نسبت به مهاجرت خود تصمیم نهایی را بگیرید.

حتما ضرب المثل مرغ همسایه غازه رو بار ها شنیدید… اما نکته ای که وجود دارد این است که تا به حال شده عمیقا به معنی آن توجه کنید فارغ از تمام تفسیر ها و آموزه هایی که در قالب داستان های مختلف به خورد ما داده شدند. مثل خود غاز همسایه!

غاز یا مرغ مسئله این است؟
قبل از اینکه به جواب اصلی این سوال بپردازیم، با قرض این مطلب از رمان نویس قهار برزیلی سعی می کنیم منظور خود را بهتر منتقل کنیم. پائولو کوئلیو در مورد قضاوت کردن می گوید:

ما نمی توانیم زندگی دیگران را قضاوت کنیم زیرا هر کس تنها از درد و درون خود آگاهی دارد.
مسئله فرهنگ تایید کردن بدون آگاهی یا اطلاع کامل و به عبارتی دیگر قضاوت کردن ما انسان هاست. همانطور که در فرهنگ ایرانی با توجه به این ضرب المثل معروف مرغ همسایه غازه می توانید ببینید، در می یابید که این امر از دیر باز همراه جامعه ما بوده است. حتما از خود می پرسید چه ارتباطی به مستند مهاجرت به کانادا دارد؟ با ما در ادامه این مقاله در مجموعه امیر تورنتو همراه باشید.

مهاجرت به هر کشوری از جمله کانادا از این قائده مستثنی نیست و با غاز یا مرغ درگیر  می شود. شما هنوز قبل از قدم اول هستید.

چارچوب ها را بشکنید!!!
وقتی ما قصد مهاجرت داریم در تحقیقات خود معمولا آن چهره ای که از مقصد مهاجرت مورد توجه است، تصویر درست و کاملی نیست. با این وجود، در اکثر مواقع این تصویر ناقصی که مشاوران مختلف اعم از متخصص و غیر متخصص برای ما می سازند، تصویری قضاوتی است که تصمیم گیری را برای ما سخت می کند. میدانید چرا؟ چون هنوز مطمئن نیستید!

برای همین مرغ یا غاز بودن را مجموعه امیر تورنتو و یا هر شخص دیگری مشخص نمی کند و هیچکس حق ندارد آن را برای شما تعیین کند. شما برای خودتان بهترین تصمیم را خواهید گرفت.

به همین ترتیب ما در مجموعه امیر تورنتو مستند مهاجرت به کانادا را با عنوان مرغ همسایه نام گذاری کردیم تا تصمیم درباره غاز بودن و نبودن را به عهده شما بگذاریم. چون این حق مسلم شماست!

اما چه فاکتوری این مستند مهاجرت به کانادا را تا این اندازه خاص کرده است؟ در این میان واقعیات زیادی وجود دارد که ما از آن ها بی اطلاعیم و یکی از پر مخاب ترین های آن ها راز های اپلای است. واقعیاتی که مشاوران متخصص هرگز با دانشجویان و متقاضیان در میان نمی گذارند. شما می توانید این راز های طلایی را در دوره آموزشی راز های اپلای و مهاجرت دانشجویی مجموعه امیر تورنتو بیابید. فراموش نکنید برای دریافت این آموزش ها از VPN استفاده کنید.

اما دامه مستند مهاجرت به کانادا و مرغ همسایه…

مستند مهاجرت به کانادا و مرغ همسایه

مهاجرت به کانادا از دیر باز مورد توجه بسیاری از مردم ایران و جهان بوده و روزانه بر سیل درخواست های مهاجرتی این کشور افزوده می گردد. برای اینکه بتوانید این ماموریت غیر ممکن را ممکن سازید به شما پیشنهاد می کنیم بعد از این مقاله حتما مقاله مهاجرت به کانادا یا ماموریت غیر ممکن را مطالعه کنید.

با توجه به این حجم تقاضای درخواست های ورود به کانادا مجموعه امیر تورنتو با همکاری جمعی از مهاجران، دانشجویان و صاحبان کسب و کار محتوای سریالی مرغ همسایه را تهیه کرده اند تا شما همراهان وفادار این مجموعه بتوانید تجربه های کوچک و بزرگ زندگی در تک تک شهر های کانادا را از زبان خود این افراد بشنوید.

مستند مهاجرت به کانادا با عنوان مرغ همسایه را می توانید در کانال های یوتیوب و آپارات امیر تورنتو دنبال کنید. اما یک خبر ویژه برای شما داریم! تک تک قسمت های مرغ همسایه را به صورت محتوای متنی در سایت مجموعه امیر تورنتو منتشر خواهیم کرد. پس منتظر ما در این ماجراجویی بی سابقه باشید.

هدفمند آینده را بسازید

مهم ترین مسئله ای که قبل از هر هر اقدامی باید به آن برسید دلیل شما برا یمهاجرت است. قلب شما هدایت گر اصلی شماست و فراموش نکنید که مهم ترین دلیل شما باید از عمق وجودتان بر آید و بخش معنوی آن از هر بخش مادی ای مهم تر است. آینده برای شماست اگر با قلبتان آن را بخواهید و با عقلتان مسیر را رهبری کنید.

در مجموعه امیر تورنتو ما به دنبال آنیم که فارغ از تمام بحث های آموزشی و ارتقا مهارت های فردی، هنر مثبت بودن و مثبت ماندن را در یکدیگر پرورش دهیم. امیدواریم که این دوره آموزشی هوش احساسی به بهترین شکل شما را در مسیر زندگی خود قرار دهد و بتوانید بهترین تصمیم را درباره مهاجرت خود بگیرید.

پس برای شروع بزرگ ترین دلیل خود برای مهاجرت را با ما در میان بگذارید…

سخنرانان

amirtoronto
amirtoronto
تهیه کننده و کارگردان مستند مرغ همسایه

برگزار‌کننده

آواتار

ATO Digital

 سلام لطفا در صورت داشتن هرگونه سوال با مشاوران حرفه ای ما تماس بگیرید. شماره پشتیبانی: واتساپ: ۰۹۱۲۸۹۴۲۹۴۳ ثابت: ۰۲۱۴۱۴۰۶۴۰۱

رویداد های برگزارشده۲۲
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۸۰ نفر