راه اندازی کسب و کار اینترنتی

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۲۱ دی ۹۶ ۰۹:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۲۱ دی ۹۶ ۱۳:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکسب و کار / مارکتینگ
اضافه به تقویم
راه اندازی کسب و کار اینترنتی
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱۸۶۰۸۶۸۶۴
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
10 نفر اول
۲۱ دی
۱۲۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
10 نفر دوم
۲۱ دی
۱۸۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
دقیقه 90
۲۱ دی
۲۴۰,۰۰۰ تومان
تمام شد

توضیحات بیشتر

ما در مجموعه وب 24 به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و سئو همواره شاهد این موضوع بوده ایم که افراد زیادی به ما مراجعه می کنند تا برای آنها سایت طراحی کنیم و یا رتبه سایت آنها در گوگل را بهبود دهیم. مشکل بزرگی که اکثر این افراد دارند این است که اطلاعات کمی در این مورد دارند و همین موضوع باعث می شود که نتوانند در کسب و کار خود موفق شوند.

ما در این دوره به شما تمام نکاتی را که برای موفقیت یک کسب و کار اینترنتی لازم است و همچنین اطلاعات لازم جهت راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را آموزش می دهیم.

 

آیا می خواهید یک کسب و کار موفق آنلاین مانند اسنپ، دیوار و دیجی کالا داشته باشید؟

 حتما تا کنون شما هم به این نتیجه رسیده اید که بعضی از کسب و کارهای اینترنتی مانند دیجی کالا و اسنپ بسیار موفق عمل کرده اند و در این دنیای پر رقابت ،کار کردن تنها به صورت سنتی شما را از رقبا عقب خواهد انداخت. ممکن است حتی در این زمینه اقدام کرده باشید و طراحی سایتی انجام داده باشید که بعد از مدت کوتاهی شما را از شروع این کار منصرف کرده باشد.زیرا نه تنها به کسب و کار شما کمکی نکرده است بلکه زمان و هزینه زیادی را هم از دست داده اید. لازم است بدانید در دنیای امروز علاوه بر ضرورت حضور شما در کسب و کار های اینترنتی ، اطلاعات کامل در این زمینه قبل از ورود کردن به آن است.

 

آنچه باید قبل از طراحی سایت بدانید !

قبل از هر اقدامی ابتدا باید نیاز جامعه را بشناسید و بر اساس آنها هدف خود از راه اندازی کسب و کار اینترنتی را مشخص نمایید. بعد از مشخص شدن نوع کسب و کار اینترنتی، الزاماتی وجود دارد که برای انتخاب آن ها لازم است اطلاعات کافی و مناسبی در این زمینه داشته باشید.

در این دوره آموزشی به شما خواهیم آموخت که چگونه کسب و کار خود را تعریف کنید و با مدل های مختلف کسب درآمد از اینترنت آشنا خواهید شد. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه برای وب سایت خود بازدید ایجاد کنید و این بازدید را به درآمد تبدیل کنید.

برای موفقیت کسب و کار چه باید کرد؟

قبل از اینکه کسب وکار آنلاین خود را راه اندازی کنید، باید شناخت کاملی از نیازهای مخاطب و بازار آنلاین داشته باشید. راه اندازی کسب و کار آنلاین، آغاز کار است و بعد از آن باید بدانید که بهترین راه ها برای شناساندن کسب و کار خود به عموم مخاطبین و با حداقل هزینه کدام روش ها است.

در این دوره آموزشی با انواع کسب و کارهای اینترنتی آشنا خواهید شد و نکاتی که برای موفقیت یک کسب و کار اینترنتی لازم است را یاد خواهید گرفت.

 آموزش کسب و کار اینترنتی

سرفصل های دوره کسب و کار اینترنتی

  • کسب و کار اینترنتی چیست و چرا اهمیت دارد؟
  • درآمد پایدار چیست
  • مدل های کسب درآمد از اینترنت
  • برندسازی و انتخاب نام مناسب
  • مفاهیم کاربردی
  • سنجه های اندازه گیری موفقیت کسب و کار اینترنتی
  • بازاریابی درونگرا و بازاریابی برونگرا
  • تبدیل بیننده به خریدار (بهینه سازی نرخ تبدیل)
  • عوامل وفاداری کاربران اینترنتی
  • و...

 برای دنبال کردن اخبار این دوره آموزشی و همچنین دریافت موارد آموزشی دیگر در زمینه کسب و کارهای اینترنتی می توانید کانال تلگرام سئو 24 را نیز دنبال نمایید.

سخنرانان

رضا شیرازی مفرد

رضا شیرازی مفرد

مدیر وب 24

رضا شیرازی از سال 77 در زمینه طراحی وب فعالیت می کند و در حال حاضر مدیریت مدیریت مجموعه وب 24 را به عهده دارند.

آدرس:تهران میدان ونک، ابتدای حقانی، پلاک 76 طبقه دوم