رویداد به پایان رسیده است!
وبینار بایدها و نبایدهای مدیریت و سرمایه‌گذاری در ایران ۹۹ در تاریخ پنج‌شنبه ۴ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۴ اردیبهشت ساعت ۱۸:۰۰

وبینار بایدها و نبایدهای مدیریت و سرمایه‌گذاری در ایران ۹۹

 • از ۹۵,۰۰۰ تومان
 • آنلاین
 • مالی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی


الان هر کجا می‌رویم، همه دنبال تحلیل بازارهای مالی مختلف در سال ۱۳۹۹ و شناخت روندهای اصلی آنها هستند. خیلی‌ها می‌پرسند کجا سرمایه‌گذاری کنیم تا سود بیشتری عایدمان شود و دردسر کمتری داشته باشد؟ بعضی می‌گویند نمی‌خواهیم مثل دلال‌ها، مدام در حال خرید و فروش و هر روز به دنبال سیگنال جدید باشیم و به دنبال سرمایه‌گذاری بلندمدت هستیم. عده‌ای نگران نگهداری امن و تقلب در خرید طلا و ارز و سکه و... هستند. البته که تمامی این افراد، به دنبال کم کردن ریسک و مالیات سبد سرمایه گذاری خودشان هستند و ... .

 

همچنین صاحبان کسب‌وکار برای پیشبرد روند صعودی سود شرکت خود، نیاز دارند تا بدانند در مواجهه با نوسانات قیمت در بازارهای مختلف - که بعضا هم نوسانات بسیار شدیدی هستند - چگونه باید کسب‌وکار خود را مدیریت کنند تا نه تنها در این نوسانات، متحمل ضرر نشوند بلکه بتوانند تهدیدها را به فرصت تبدیل نمایند.

 

از سوی دیگر، دو اتفاق بزرگ در ابعاد اقتصاد جهانی رخ داده است. اولاً با شیوع ویروس کرونا، اقتصاد و کسب‌وکار تمام دنیا، با چالش‌های جدی روبرو شده است و ثانیاً قیمت جهانی نفت خام به شدت افت کرده است. هر دوی این موارد تأثیر بسزایی در آینده‌ی بازارهای مالی مختلف و همچنین در شکست یا موفقیت کسب‌وکارهای مختلف خواهند داشت. 

 

این وبینار برای جواب به موارد بالاست و قرار است:

 1. تأثیر شیوع جهانی کرونا و کاهش قیمت جهانی نفت را بر کسب‌وکارها بررسی کند. اینکه آیا این اتفاقات به نفع کسب‌وکارهای سنتی است یا کسب‌وکارهای فناورانه و نوآورانه؟ و اینکه چه کسب‌وکارهایی احتمال موفقیت یا شکست‌شان بیشتر است؟ چگونه از تهدیدهای ایجاد شده برای کسب‌وکار خود، فرصت‌های جذاب بسازیم و از رقبا جلو بزنیم.

 2. روند کلی بازار های طلا، ارز، مسکن و بورس، خودرو و ... در سال ۱۳۹۹ را تحلیل نماید و به ما بگوید که در بهار ۱۳۹۹ وقت خرید چه چیزهایی است و فروش چه مواردی؛ و اینکه در ماه (های) پیش رو به چه رویدادهایی باید حواسمان جمع باشد؟

 

 

در حین وبینار و به ویژه در بخش پایانی آن هم پرسش و پاسخ‌های کاربردی و داغی خواهیم داشت و می‌توانید سوالات خود را بپرسید. برای مرور مطالب و پرسش و پاسخ‌ها، فیلم به همه ثبت‌نام کنندگان (و حتی غایبان احتمالی)  تقدیم می‌گردد. تجربه وبینارهای قبلی نشان از استقبال بالای سرمایه گذاران، مدیران و کارآفرینان موفق کشورمان دارد و مباحث مطرح شده توسط استاد مجرب و پرسابقه این وبینار و سوال و جواب‌ها، اکثر موضوعات و دغدغه‌های روز شما را پوشش می‌دهد.

 


مخاطبان


 • عموم سرمایه گذاران علاقه‌مند به تنوع بخشی به سبد خود
 • اعضای هیات مدیره و کارآفرینان شرکت های دارای نقدینگی مازاد
 • مدیران و کارشناسان شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و استارتاپی
 • علاقه مندان به اطلاع از بازارهای موازی و جایگزین برای سبد فعلیشان
 • مدیران هلدینگ‌ها و شرکت‌های سرمایه گذاری
 • و همه آنها که دغدغه حفظ ارزش سرمایه شان و رشد آن را دارند.

کد تخفیف


چند نکته:

۱. کریدور خدمات فناوری، ۵۰ درصد از مبلغ حضور نیروهای فعال در شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق را در این دوره آموزشی مورد حمایت قرار می‌دهد. این شرکت‌ها برای دریافت کد تخفیف، می‌توانند به مسئول آموزش «مرکز تخصصی آموزش و مشاوره اپوایزر» در واتسآپ به شماره تلفن ۰۹۱۰۹۰۹۹۰۶۴ پیام دهند و با ذکر نام شرکت و نام فرد متقاضی، کد تخفیف را دریافت نمایند.

 

۲. دوره‌های جناب دکتر کنعانی، در هیچ کجای دیگر، با این قیمت نیست. یعنی اگر شرکت دانش‌بنیان یا خلاق هم نیستید، حتی بدون کد تخفیف، باز هم حداقل ۳۰ درصد از سایر برگزار کنندگان، ارزان‌تر حساب کرده‌ایم.

 

۳. هر چه سریعتر، خرید خود را انجام دهید، با هزینه کمتری می‌توانید در این وبینار ارزشمند شرکت کنید. مثلا ۲۵ نفر اول باید ۹۵ هزار تومان پرداخت کنند و اگر دانش‌بنیان یا خلاق باشند، فقط ۴۷.۵ هزار تومان!!!

 

۴. این قیمت‌ها دیگر تکرار نخواهد شد ...

مدرس

دکتر مهدی کنعانی
دکتر مهدی کنعانی
مشاور و مدرس سرمایه گذاری و کسب و کار

برگزارکنندگان

اپوایزر
اپوایزر
مرکز تخصصی آموزش و مشاوره کسب‌وکار
کریدور خدمات فناوری
کریدور خدمات فناوری
ارائه دهنده خدمات کسب‌وکار به شرکت‌های فناور
کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری
کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری
زیرمجموعه معاونت بین‌الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

برگزار‌کننده

آواتار

کریدور خدمات فناوری

کریدور خدمات فناوری تا بازار، با هدف کاهش زمان تجاری سازی و افزایش نرخ موفقیت شرکت‌های دانش‌بنیان شکل گرفته است. کریدور با شناسایی و ارزیابی خدمات توسعه فناوری و تشخیص نیازهای تجاری‌سازی امکان برآورده شدن آنها را فراهم نموده است.

رویداد های برگزارشده۵۵
رویداد های فعال۳
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۸۰ نفر