رویداد به پایان رسیده است!
وبینار بحث و نظر درباره برنامه نویسی اینترنت اشیاء در تاریخیکشنبه ۵ اردیبهشتبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

وبینار بحث و نظر درباره برنامه نویسی اینترنت اشیاء

شروع:
یک‌شنبه ۵ اردیبهشت ۹۵ ۲۰:۳۰
پایان:
یک‌شنبه ۵ اردیبهشت ۹۵ ۲۳:۰۰
وبینار بحث و نظر درباره برنامه نویسی اینترنت اشیاء
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

این رویداد در قالب وبینار و به زبان فارسی برگزار می شود.?برای شرکت در این بحث?لازم است حداقل با یکی از زبانهای برنامه نویسی رایج (جاوا، سی پلاس پلاس، پایتون، اندروید و مانند آن) آشنا باشید.

اگر دنبال این هستید که با "مهارت فعلی برنامه نویسی" خود، دنیای دیگری از توسعه (Develop) را تجربه کنید، شاید این فرصت خوبی?باشد!

این جلسه سوم از دوره آموزشی اینترنت اشیاء است که در دو بخش تشکیل می شود. بخش اول به صورت آفلاین و از طریق مشاهده ویدئو و اسلاید صورت گرفته و پس از آن بحث و نظر به صورت آنلاین در قالب وبینار تشکیل می شود.

محتوای ویدئو و اسلاید در ساعت 20:30 روز یکشنبه مورخ 5 اردیبهشت از طریق وبسایت آیوتی بلاگ (لینک)?و همچنین گروه تلگرامی استارتاپ IoT (لینک)?در دسترس قرار می گیرد. سپس از طریق دعوتنامه ارسالی به ایمیل شرکت کنندگان، امکان حضور در وبینار میسر خواهد بود. وبینار در ساعت 22:00 شروع می شود. جناب آقای مهندس سید مهدی حسینی مقدم?تا ساعت 23:00 بعنوان مربی پاسخگوی سوالات هستند.

پلتفرم در نظر گرفته شده برای وبینار از بهترین نمونه های مورد استفاده است و با پهنای باند خانگی محدود (سرعت پایین) نیز کیفیت مناسبی از صدا و تصویر را ارائه می دهد.

این وبینار در راستای آماده سازی علاقه مندان به شرکت در IOT CUP (لینک معرفی IOT CUP) بوده?و از سری قرارهای پیوسته تا قبل از برگزاری IOT CUP است.


?

نسل جدید استارتاپ ها از محیط وب و اپ به دنیای اینترنت اشیاء مهاجر می کنند!

?

ما را دنبال کنید:

رویداد آنلاین است