رویداد به پایان رسیده است!
Iran Peace Tour 3 - سومین سال تور صلح بین المللی ایران در تاریخپنج‌شنبه ۲۰ دیبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

Iran Peace Tour 3 - سومین سال تور صلح بین المللی ایران

شروع:
پنج‌شنبه ۲۰ دی ۹۷ ۱۷:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۰ دی ۹۷ ۲۰:۰۰
Iran Peace Tour 3 - سومین سال تور صلح بین المللی ایران
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

 

ارائه مدرک معتبر بین المللی از سه مؤسسه صلح بین المللی

آشنایی با مفاهیم صلح درون و صلح جهانی

* آشنایی با تکنیک های کنترل خشم، کاهش استرس

با تدریس یکی از برترین چهره های آموزش صلح درون از کشور بلغارستان خانم یانا یانچه وا

آموزش مراحل کسب عنوان سفیر صلح بین المللی

 

کشور ایران در یکسال گذشته با بحران های متعدد سیاسی و اقتصادی دست و پنجه نرم کرده است که تأثیرات روانی آن به صورت واضح و مبرهن بر تک تک نفرات جامعه قابل مشاهده است؛ در چنین شرایطی به نظر می‌رسد رسیدن به آرامش و افزایش تمرکز غیرممکن و آرمانی باشد. از سوی دیگر اکثریت شهروندان تحت تأثیر عوامل سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، همیشه «ماده گرایی» را عامل اصلی آرامش روح و روان می دانند؛ غافل از اینکه بررسی آماری کشورهای توسعه یافته اروپایی و سطح نگران کننده افسردگی در میان ساکنان این جوامع ثابت می کند که آرامش درونی، تمرکز و شادی رابطه صددرصد مستقیمی با وضعیت توسعه در جامعه ندارد.

انسان به طور طبیعی در طول زندگی و در اثر نگرانی‌ها و اضطراب‌‌ها، بیش از پیش به احساس امنیت، آرامش و یافتن شادی در درون خود نیازمند است؛ و اهمیت یافتن این صلح درون هرروز با مثال های بیشتری از سراسر دنیا ثابت می شود به طوری که امروزه در اکثر شرکت های موفق در سراسر دنیا مانند گوگل، ماکروسافت، فیس بوک و... اتاق تمرکز و تمدد ذهن تعبیه شده است. ولی این تکنیک ها هنوز در ایران جای چندانی باز نکرده اند.

آرامش درونی صرفا برای یوگی ها، یا راهبان نیست که در نقاط دور افتاده زندگی می کند، دعا می کند و یا در تمام طول روز مدیتیشن می کنند. آرامش درونی برای افرادی که زندگی عادی دارند، کار می کنند، ازدواج کرده‌اند و بچه دارند نیز مورد نیاز است. سلامت و تمرکز درونی می تواند اضطراب، ترس و نگرانی، افکار منفی، عدم رضایت و ناراحتی را از بین می برد. آموختن تکنیک های صلح درون در اولین گام به فرد کمک می کند در زندگی روزمره خود قدرت بیشتری داشته باشد و با آرامش تصمیمات بهتری بگیرد و در مسیر پیشرفت گام بردارد.

مؤسسه "تغییر" کشور سوئیس یکی از فعال ترین سازمان های بین المللی آموزش مفاهیم صلح می باشد که تاکنون در چندین جهان دوره های آموزشی مفاهیم صلح درون با هدف دستیابی به صلح پایدار برگزار کرده است. این مؤسسه با طراحی و هدایت افراد برای یافتن آرامش درونی و شادی خودکفا بدون نیاز به مادی گرایی و دیگران، گامی نوین در جهت برقراری صلح جهانی طراحی کرده است. مؤسسه ابتکار صلح جهانی با توسعه شخصی و آرامش روان به افراد این توانایی را می دهد تا با اصلاح جهان درونی خود، جهان بیرونی را به سوی صلح و توسعه هدایت کنند.

این کارگاه آموزشی در دو سال گذشته موفق به آموزش هزار ایرانی شده است و امسال در سومین سال حضور خود در ایران این مأموریت مهم برای گسترش فرهنگ صلح درون را ادامه می دهد.

سخنرانان

خانم یانا یانچه وا از کشور بلغارستان

خانم یانا یانچه وا از کشور بلغارستان

سفیر صلح و مدرس رسمی مؤسسه World Peace Initiative Foundation

برگزارکنندگان

Initiative of Change Switzerland

Initiative of Change Switzerland

United Network of Young Peace Builders

United Network of Young Peace Builders

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
علاقمندی به مطالعات صلح و علاقمند با آشنایی با آخرین تکنیک های بین المللی توسعه فردی، مدیریت خشم و کاهش استرس
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
لباس راحت
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر لطفا روی موبایل نشان دهید

آدرس:تهران تهران- ابتدای اتوبان کردستان- تقاطع اتوبان شهید گمنام- ایوان شمس- ساختمان معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری