ثبت‌نام دوره‌مبانی بازی‌سازی

شروع رویداد
سه‌شنبه ۱۹ دی ۹۶ ۰۸:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۱۳ بهمن ۹۶ ۲۳:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادغیره / غیره
اضافه به تقویم
ثبت‌نام دوره‌مبانی بازی‌سازی
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۸۸۳۰۵۹۰۳-۵
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 ورود به سرزمین عجایب
با توجه به ضرورت شناخت دانش پژوهان از فضای بازی سازی این دوره از الزامات دوره های آموزشی انستیتو محسوب میشود که در آن دانش پژوه با کلیاتی از هر سه گروه آموزشی فنی، هنری و طراحی بازی آشنا می شود و پس از آن می تواند مسیر خود را درجهت ادامه تحصیل در هریک از گروه های آموزشی به صورت هدفمند و با شناخت بیشتر انتخاب نماید.
دروس این ترم شامل:
»» مبانی هنر در بازی سازی:
هنر چگونه به سرزمین بازی راه یافت!
در این دوره به بررسی تاریخچه ی ورود هنر به عرصه بازی و بازی سازی و تاثیرات آن بر جذب مخاطب خواهیم پرداخت. دانش پژوهان موظفند در پایان دوره به عنوان پروژه پایان ترم ساختار و ویژگی های هنری یک بازی را به صورت مقدماتی تجزیه و تحلیل و سبک شناسی نمایند.
نام استاد: احسان طاهری
روز و ساعت تشکیل کلاس: پنجشنبه ها ساعت 11:00 الی 13:00

»» مبانی درآمدی بر بازی‌سازی:
بازی‌های ویدئویی یک هنر-صنعت هستند. فهم این موضوع و تفاوت «هنر-صنعت» با «هنر» و همچنین با «صنعت» از مهم‌ترین و البته مغفول‌ترین موارد در مسیر بازی‌ساز شدن و کارآفرینی در این حوزه است. دانشجویان در این کلاس فراتر از تخصص‌های فنی، هنری و دیزاین و با نگاهی جامع‌تر با هنر-صنعت بازی‌های ویدئویی آشنا شده و در سطح شرکتی و صنعتی با فرایندهای این حوزه آشنا خواهند شد. نقش‌ها در بازی‌سازی، فرایند تولید، زنجیره ارزش بازی و جایابی تیم در آن، در کنار موارد دیگر موضوعات این کلاس را تشکیل می‌دهند.
نام استاد: محمد زهتابی 
روز و ساعت تشکیل کلاس: سه شنبه ها ساعت 16:00 الی 18:00

»» مبانی برنامه‌نویسی در بازی‌سازی:
مقدمه اي بر برنامه نويسي، انواع سخت افزار، نقش آن و ارتباط با بازي، تشريح مسائل مرتبط با برنامه نويسي در بازي هاي رايانه اي
نام استاد: امید شهبازی
روز و ساعت تشکیل کلاس: سه‌شنبه ها ساعت 18:00 الی 20:00

»» مبانی طراحی بازی:
در این کلاس با بررسی بازی‌ها در سبک‌های مختلف با مفاهیم اساسی و اولیه طراحی بازی آشنا می‌شوید. این کلاس بصورت کارگاهی برگزار می‌شود.
نام استاد: هادی اسکندری

روز و ساعت تشکیل کلاس: پنجشنبه ها ساعت 09:00 الی 11:00

آدرس:تهران آدرس:تهران انستیتو ملی بازی سازی: تهران - میدان هفت تیر، خ بهار شیراز، خ سلیمان خاطر، نبش کوچه گلزار پلاک 98 تلفن: 5-88305901