نمایشگاه گروهی نقاشی و نقاشیخط "ایرانشهر"

شروع رویداد
جمعه ۱۹ آذر ۹۵ ۱۶:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۳ دی ۹۵ ۲۰:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادفرهنگی هنری / غیره
اضافه به تقویم
نمایشگاه گروهی نقاشی و نقاشیخط "ایرانشهر"
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۰۹۸۲۱۸۸۵۳۶۲۷۸
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

نمایشگاه "ایران شهر"

گالری مجازی آرتیبیشن که با شعار و هدف حمایت از اهالی هنر شکل گرفته است با همکاری گالری پردیس ملت فراخوان نمایشگاه "ایران شهر" را از مهرماه 95 منتشر نمود، که با استقبال بسیار خوبی از سوی هنرمندان و گالری‌های سراسر کشور مواجه گردید. با توجه به محدودیت‌های تعداد آثار قابل نمایش و با بررسی آثار ارسالی به دبیرخانه این نمایشگاه 100 اثر از هنرمندان جوان در کنار هنرمندان پیشکسوت و با سابقه از شهرهای شیراز، اصفهان، تبریز، کرمان، کرمانشاه، اهواز، اردبیل و ... انتخاب گردیدند.
نمایشگاه "ایران شهر" که مورد حمایت برخی از گالری‌ها، مجموعه داران، هنرمندان و اساتید بنام قرار گرفته است از 19 آذرماه ساعت 16 در گالری پردیس ملت گشایش می‌یابد. همچنین از 20 آذرماه تا 20 دی ماه امکان بازدید مجازی در وبسیات آرتیبیشن (www.Artibition.net) برقرار می‌باشد.
زمان بازدید نمایشگاه: 19 آذرماه 95 الی 3 دی‌ماه، از ساعت 11 الی 20 می باشد.
هنرمندان: رضا هدایت، رضا حسینی، خلیل کویکی، اسماعیل رشوند، حسن سلاجقه، محمدهادی فدوی، حجت امانی، علیرضا کریم‌پور، سعید امدادیان، محمدرضا عموزاد، شاهو بابایی، سعید نودهی، کاوه کاووسی، بهروز زیندشتی، عباس شاملو، علیرضا جهرمی، بابک کبود، یاسر میرزایی، علی گنجی، مجتبی شفایی، امیر منفرد، سمیرا دریا، وحید میربیگی، امیر قره‌حسنلو، اعظم قنبری، احسان بیات، مهرشاد خسروی‌یکتا، نسرین ملک‌ثابت، سعید آران‌پور، ابراهیم علیپور، هانیه خزایی، بابک امجد، ندا صحراییان، احمد مرادی، حسین خوش‌رفتار، سیروان کنعانی، سارا سهیلی‌فر، پرهام پیوندی، پگاه احمدی، عادل یزدی، حسام ابریشمی، سعید غلامی، سعید حسن‎زاده، دل‌آرا پاکدل، سپیده باقری، ژاله اکبری

گالری مجازی آرتیبیشن

گالری مجازی آرتیبیشن (artibition)

گالری مجازی آرتیبیشن (artibition)

گالری مجازی آرتیبیشن

آرتیبیشن: فرصتی برای کشف هنر اصیل ایرانی و حمایت از هنرمندان، مجموعه‌داران، گالری‌ها و هنردوستان در ایران و جهان

آرتیبیشن نمایشگاه و بازار آنلاین هنرهای تجسمی با محوریت هنر اصیل ایرانی است که با ایجاد دسترسی آسان، طراحی زیبا، ارائه‌ی بین المللی و دوزبانه و حضور در تمام شبکه‌های اجتماعی توانسته است اعتماد بسیاری از هنرمندان ممتاز ایرانی را بدست آورد. آرتیبیشن در زمستان 1392 برای وصل کردن هنرمندان توانمند، مجموعه‌داران و گالری‌ها به هنردوستان و خریداران آثار هنری که ارزش گرانبهای هنر را می‌دانند در تهران/ایران خلق شده است.

حمایت از هنردوستان

هنر از دل می‌جوشد و وقتی با مهارت و تجربه پیوند می‌خورد جلا می‌یابد. در آرتیبیشن، شما به راحتی و بی واسطه می‌توانید آثار اصیل هنریِ هنرمندان توانمند را در منزل یا محل کار خود مشاهده، جست‌وجو/مقایسه و ارزیابی کنید؛ سپس اثر مورد نظر خود را با اطمینان تهیّه کنید؛ می‌بیند که لذت خریدتان دو چندان می‌شود.

- تضمین اصالت 100 % آثار هنری و خرید اثآر اصیل به همراه شناسنامه اثر

- امکان پس دادن اثر و بازگشت 100 % وجه تا یک روز پس از دریافت اثر

- خرید مستقیم، آسان و بی‌واسطه‌ی آثار هنری از خود هنرمند یا مالک فعلی اثر

- تنوع بالای آثار هنری در رشته‌های مختلف هنرهای تجسمی

- امکان شرکت در حراجی‌های معتبر به صورت برخط (آنلاین) بدون صرف هزینه و زمان زیاد

- دسترسی سریع و به‌روز به اخبار و پژوهش‌های هنری

- اطلاع از جدیدترین آثار هنرمندان محبوب

حمایت از هنرمندان با استعداد

آرتیبیشن معتقد است با رشد فضای هنری، نشاط، امید و مهربانی در جامعه رشد خواهد کرد. با حمایت از هنرمندان، آنان با خیالی آسوده به خلق آثار می‌پردازند. با مشاوره در عرضه، قیمت گذاری، حضور در گالری‌ها و حراج‌ها مسیر پیشرفت هنرمندان با استعداد را هموار‌تر می‌شود و دامنه برد هنر در جهان افزایش خواهد یافت.

- کشف و حمایت از هنرمندان از گوشه و کنار جهان

- وصل کردن بی‌واسطه‌ی هنرمندان به هنردوستان، خریداران و مجموعه‌داران جهانی

- حمایت و همکاری با هنرمندان برای حضور در گالری‌ها، نمایشگاه‌ها و حراج‌ها

- امکان دریافت پیشنهاد قیمت‌های متفاوت از خریداران برای بالا بردن احتمال خرید

- امکان گرفتن سفارش برای خلق آثار هنری منحصر به‌فرد با تضمین خرید

برگزاری نمایشگاه آنلاین

آرتیبیشن برای حمایت از حراجی‌ها، گالری‌ها، مسابقات و نمایشگاه‌های هنری، این امکان را برای آنان فراهم کرده است که با عضویت در سایت، رویداد خود را به صورت رایگان به دو زبان فارسی و انگلیسی اطلاع رسانی کرده و آثار خود را به بهترین کیفیت به صورت آنلاین نمایش دهند تا از طریق این همکاری، بتوان نمایش و عرضه هنر ایرانی را به وسعت جهان افزایش داد. علاوه بر این، آرتیبیشن برای حمایت از هنرمندان و در جهت فروش بهتر آثار، درصد کمتری از گالری‌ها یا هنرمندان درخواست می‌کند.

آدرس:تهران خیابان ولیعصر، بزرگراه نیایش، روبروی کردستان، گالری پردیس سینما ملت، طبقه -2