معرفی بازی های جدی مدیریتی

شروع رویداد
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۹۵ ۱۷:۴۵
پایان رویداد
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۹۵ ۱۹:۴۵
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادمدیریت / غیره
اضافه به تقویم
معرفی بازی های جدی مدیریتی
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۳۵۶۶۷۶۸۶۱
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

امروزه بازیهای جدی نه تنها بعنوان ابزاری برای پرورش متخصصان و مدیران فعلی و آینده شرکتها بلکه بعنوان ابزاری برای شناخت مسایل و چالش های پنهان شرکتها، تعیین جهت گیری های آینده سازمانها، تقویت کار تیمی، رهبری تغییر سازمانی، افزایش سطح اشتیاق بکار کارکنان، مدیریت ریسک تجاری، تحول فرهنگ سازمانی و خلق و اجرای ایده های نو مورد استفاده گسترده شرکتهای موفق و سازمانهای دولتی و عمومی در سراسر دنیا می باشد.

ما در این مینی گردهمایی سعی خواهیم کرد تا شما را با یکی از انواع بازیهای جدی ?یعنی لگو آشنا سازیم.

این گردهمایی توسط دکتر سعید خاک ره آل محمد اجرا خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با ایشان لطفا اینجا کلیک کنید.

این مینی گردهمایی بخشی از برنامه جامع ما برای ارتقا سطح ظرفیت نوآوری سازمانها از طریق تحول در سیستم عامل فرهنگی آنها می باشد. برای دریافت اطلاعات بروز در مورد سیستم عامل فرهنگی نوآوری در کانال تلگرام ما ?که در زیر آمده است عضو شوید:

https://telegram.me/iseriousplay

برای آشنایی هرچه بیشتر با شرکت فرابازالگو، ترویج دهنده بازی های جدی مدیریتی در ایران، لطفا از وب سایت ما بازدید بعمل آورید:

www.iseriousplay.com

شرایط شرکت در مینی گردهمایی:

با توجه به اینکه این مینی گردهمایی بصورت رایگان برگزار می گردد حضور در آن فقط برای مدیران منابع انسانی و آموزش با ارائه کارت معتبر پرسنلی ?امکان پذیراست.

آدرس:تهران خیابان شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، روبروی پارک شریعتی، نبش کوچه پیروز، ساختمان شریعتی، پلاک 1001، طبقه 4، واحد 25