کاور
"کمپ استارتاپی خانه نوآوری اصفهان" در تاریخ سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیط زود هنگام کمپ استارتاپی
-
۷۵۰,۰۰۰ تومان
بلیط کمپ استارتاپی
-
۸۷۰,۰۰۰ تومان

اصل داستان چیه؟

کسب و کارهای زیادی در سراسر جهان وجود دارند که تنها با یک ایده ی بکر و ناب، کار خود را آغاز کرده اند و در مدت زمان کوتاهی به موفقیت های بزرگی رسیدند.این موفقیت ها، توجه دیگر افراد را نیز به مفهوم “استارتاپ” جلب می کند. استارتاپ ها در سال های اخیر، موضوع اول بحث در جوامع کارآفرینی و ایجاد کسب و کار بوده اند و در سطح جهانی نیز به عنوان یک موضوع امیدبخش برای سرمایه گذاران مطرح شده اند.

داستان یک استارتاپ از طرح یک ایده آغاز شده و سپس با تشکیل تیمی از افراد با انگیزه و خلاق، قدم های اولیه خود را طی می کند. ولی تنها یک ایده و تیم همکاری نمی تواند اجزای یک استارتاپ را شکل دهد.با ورود شتاب دهنده ها به عرصه ی استارتاپ ها، کمک زیادی به توسعه ی ایده ها شد. شتاب دهنده ها در واقع مجموعه ها یا شرکت هایی هستند که در هنگام شروع کار یک استارتاپ، با بررسی ایده ها و همچنین تیم ها، ایده ی برتر را انتخاب کرده و حمایت آن را تا رسیدن به مرحله ی سوددهی به عهده می گیرند. ولی حمایت های این شرکت ها فقط به تامین سرمایه ی اولیه محدود نمی شود، بلکه آموزش و تامین فضای کار تیمی نیز از وظایف آن هاست.

با وجود همه ی این مسائل، افرادی هستند که به تازگی وارد صحنه ی کارآفرینی و استارتاپی شده و با انگیزه و اشتیاق فراوان، قابلیت این را دارند که بعد از یک دوره ی آموزشی برنامه ریزی شده، ایده های جامع و کاملی مطرح کرده و یا به توسعه ی ایده های خود بپردازند.

پس حمایت از این افراد چی میشه؟

دوره های پیش شتابدهی دوره های 7-8 روزه است برای استارتاپایی که توی مراحل اولیه ایده و استارتاپ خودشون هستند.این دوره ها با برگزاری جلسات آموزشی و حضور منتور ها و مربیان با تجربه در این حوزه تمام جنبه های یک کسب و کار را توضیح می دهند و به تیم ها و افراد کمک میکند تا ایده ی اولیه خود را به صورت محصول اولیه ارائه بدهند و وارد برنامه ی شتابدهی شوند و بتوانند سرمایه گذار اولیه پیدا کنند.همه ی استارتاپ هایی که دوره های پیش شتابدهی را با موفقیت پشت سر می گذارند، اولویت بالاتری برای ورود به برنامه های سرمایه گذاری و همچنین امکان بیشتری برای جلب نظر سرمایه گذاران برتر خواهند داشت. در دوره پیش شتابدهی نحوه ارائه ایده برای داوران (Pitch) آموزش داده می شود.

خواستگاری از ایده،نامزدی با طرح،ازدواج با استارتاپ

خانه نوآوری اصفهان تصمیم گرفته تا با توان و تجربه ای که داره دست تیم های استارتاپی و افرادی که اول راه هستن رو بگیره وکمکشون کنه تا بتونند تو این مسیر محکم قدم بردارن و حرفی واسه گفتن داشته باشن.

تو کمپ پیش شتابدهی خانه نوآوری قراره 5 هفته و هر هفته دو روز یعنی به عبارتی 10 روز دور هم جمع بشیم و ترفندها و راهکارهای تبدیل شدن یه ایده به یه استارتاپ درست و حسابی رو بهتون بگیم.یعنی ما از روز اول و از وقتی که شما قصد خواستگاری دارید تا روز ازدواج همراهتونیم:)

توی این کمپ چه خبره؟

توی این کمپ همه چی بر ارائه ی استارتاپ شما میچرخه.هرروز همه ی تیم ها و افراد ارائه میدن و تسهیل گرا و منتورا به شما کم و کاستیاتونو میگن و هر جلسه کلی مطالب جدید بهتون آموزش میدن تا شما بتونین ارائتونو بهتر کنین و برای ارائه نهایی و ورود به شتابدهی و پیدا کردن سرمایه گذار آماده بشید.

اصلا نگران زمان هم نباشید که ما 4شنبه 5شنبه خدمتتون میرسیم و بقیه روزهای هفته به کارای خودتون میتونید برسید و واسه بهتر شدن تلاش کنید.

خب بقیش؟

خب تا اینجا گفتیم که این کمپ 5 هفته است. برنامه کلی این کمپ هم اینجاس:

هر روز این کمپ با ارائه ی شما شروع میشه.نه تنها برنامه کمپ براساس ارائه،ارائه و باز هم ارائس بلکه ما هرروز هم براتون برنامه منتورینگ داریم تا هر سوال و مشکلی بود با بهترین آدمای این حوزه در میون بذارید و سوال و اشکال حل نشده ای براتون باقی نمونه.در کل هدف ما اینه که شما انقدر توی ارائه و بیان ایده و استارتاپتون قوی بشید که سرمایه گذارا دنبال شما باشن و بهتون نه نگن! 

جزئیات بیشترو هم میگی؟

حتما!این برنامه شامل 20 ساعت ارائه و 43ساعت آموزش و منتورینگه که برنامه ی کاملش هم اینجاست:

عکس زیر رو ذخیره کنین تا به طور کامل بتونید ببینید برنامه چیه.

چرا کمپ پیش شتابدهی خانه نوآوری؟

خانه نوآوری اصفهان به عنوان دومین شعبه ی خانه نوآوری توی این مدت کمی که از تاسیسش گذشته نشون داده که حرف های زیادی واسه گفتن داره.این حرفو ما نمیزنیم بلکه آمارو ارقام میگن.به طور مثال خانه نوآوری اصفهان برگزار کننده بزرگترین رویداد سرمایه گذاری استارتاپیه استان اصفهان بوده و این رویداد نه تنها در اصفهان بلکه تو کل ایران بعد از تهران بزرگترین رویداد و با بیشترین حجم سرمایه گذاری بوده.

خانه نوآوری اصفهان به دلیل وجود سرمایه گذارایی مثل صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان و خانه نوآوری تهران با همه ی افراد کار درست و کاربلد این عرصه در ارتباطه و بهترین تسهیلگرا و منتور ها رو برای شما در نظر گرفته.

یه سری مهمونای خیلی ویژه هم داریم که به جز توی این کمپ جای دیگه نمیتونین پیداشون کنین:)

کامل قانع شدم،بعد از شرکت توی این کمپ چی میشه؟

بعد از این کمپ قرار نیست هرکسی راه خودش رو بره،مطمئن باشید که ما رفیق نیمه راه نیستیم و اگه جزو تیم های برتر باشید که وارد دوره ی شتابدهی میشید و به سرمایه گذارای مختلف معرفی میشید و اگر هم جزو تیم های برتر نبودید تمام کمی و کاستیاتونو بهتون میگیم تا بتونید باز هم بهتر بشید و پیشرفت کنین.

برگزارکنندگان

خانه نوآوری اصفهان
خانه نوآوری اصفهان
صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان
صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان
خانه نوآوری
خانه نوآوری

سوالات متداول

تیم های استارتاپی،افراد با ایده های استارتاپی،دانشجویان و کارآفرینان جوان و افرادی که خارج از چهارچوب کارمندی فکر میکنند.
خیر،در این کمپ هم افراد و هم تیم ها میتونن حضور داشته باشن
هزینه ی این کمپ به طور کلی با تخفیف در نظر گرفته شده ولی برای افرادی که به صورت تیم ثبت نام میکنند و ثبت نام اولی ها هم تخفیفات اضافه و ویژه ای در نظر داریم.
کمپ به صورت حضوریه برای دوستانی که در اصفهان حضور دارن ولی برای افرادی که حضور در این کمپ براشون مشکله و یا اصفهان نیستن به صورت غیرحضوری هم برگزار میکنیم.
تا وقتی که ما و خانه نوآوری هست همیشه پشتیبانی ما هست.پس هروقت سوالی داشتید یا مشورتی خواستید میتونین رو ما حساب کنین.
هر سوالی که دارید رو میتونین توی اینستاگرام isfahan innovaton یا ایمیل isfinnohouse@gmail.com بپرسید تا همکارای ما تو اولین فرصت جوابتونو بدن.

تسهیل گران

مهدی صداقت ایردموسی
مهدی صداقت ایردموسی
مدیرعامل خانه نوآوری

مدیر خانه نوآوری، در اکوسیستم نوآوری کشور در سطوح مختلف فعال بوده و فردی کاربلد و توانمند در اکوسیستم استارتاپی است.

گالری تصاویر

ویدیو از آپارات

کافه نشونی خانه نوآوری اصفهان

ویدیو از آپارات

خانه نوآوری مکانی برای تحقق رویاها
خانه نوآوری اصفهان
برگزار‌کننده :

خانه نوآوری اصفهان

۱۴۸
دنبال کننده
۷
کل رویدادها

شتابدهند و فضای کار اشتراکی...

بیشتر از ۱۰ نفر (۷۸%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

آدرس

اصفهان خیابان مطهری،خیابان صائب شمالی،بن بست عندلیب(12)،انتهای بن بست؛خانه نوآوری اصفهان

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

دوره آموزشی کارآفرینی، ورود به بازارکار، تشکیل هسته های فناور و راه اندازی استارت آپ

 • آنلاین
 • ۵۸۰,۰۰۰ تومان
 • مؤسسه آموزشی کارآفرینی سلتکس
یک‌شنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

استارت آپ چیست ؟

 • آنلاین
 • ۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • کارخانه استارت آپی دانشگاه گلرنگ
یک‌شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

کارگاه‌های آموزشی زمستانه مک‌تپ

 • آنلاین
 • ۱۲۰,۰۰۰ تومان
 • مک‌تپ (مدرسه کارآفرینی توسعه پایا)
پنج‌شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۰

نکات کلیدی قوانین و قراردادهای یک استارت آپ

 • آنلاین
 • از ۱۴۰,۰۰۰ تومان
 • شتابدهنده شناخت و رسانه آبانا