مجموعه کارگاه های آذرماه پژوهشی با دکتر نیما رضایی

شروع:
دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸ ۰۸:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۱۹ آذر ۹۸ ۱۲:۰۰
مجموعه کارگاه های آذرماه پژوهشی با دکتر نیما رضایی
برگزارکننده‌ی رویداد
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای دومین سال پیاپی، آذرماه را به عنوان ماه پژوهش در این دانشگاه اعلام کرد. هدف از این رویداد گسترده ی پژوهشی، به عرصه بردن پژوهش می باشد. در گوشه ای از این فعالیت های هیجان انگیز، امسال معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان میزبان دکتر نیما رضایی(موسس شبکه ی جهانی USERN و عضو یک درصد دانشمند برتر جهان در سال اخیر)می باشند. این میزبانی با همکاری دفتر یوسرن دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و در قالب 2 کارگاه و یک برنامه ی U-Talk می باشد. توضیحات بیشتر در رابطه با برنامه های مذکور عبارتند از:

1) کارگاه سابمیشن و انتخاب مجله: پس از انجام مطالعات و نوشتن مقاله، یافتن مجله‌ی مناسب برای چاپ آن بسیار اهمیت دارد. در این کارگاه، شیوه‌های یافتن مجله‌ی مناسب برای سابمیت مقاله، فرایند داوری مقالات و نکات مورد اهمیت مورد بحث قرار خواهد گرفت.
زمان: دوشنبه 18 آذرماه - ساعت 8 الی 12 صبح/ مکان: ساختمان آفرینش - تالار نفیس

2) برنامه ی U-Talk با موضوع Science & Networking: در این برنامه، دکتر نیما رضایی به سخنرانی در رابطه با علم و لزوم شبکه سازی در دنیای نوین پژوهش خواهند پرداخت و تجربیات خود را در زمینه ی تاسیس شبکه ی بین المللی آموزش و پژوهش های علمی (USERN) بیان خواهند نمود.
زمان: دوشنبه 18 آذرماه - ساعت 14 الی 16/ مکان: ساختمان آفرینش - تالار نفیس

3) کارگاه نشر کتاب با ناشرین بین‌المللی: در این کارگاه انتخاب موضوع مناسب جهت نگارش کتاب، نوشتن پروپوزال، اهمیت و چگونگی کار گروهی، قرارداد با ناشر، نگارش و ویرایش فصول کتاب، اخلاق در پژوهش و نگارش کتاب، فروش کتاب با در نظر داشتن محتوای آن و رقابت تجاری، معرفی برخی از ناشرین بین‌المللی کتب دانشگاهی، معرفی فرصت‌های موجود برای نگارش کتاب توسط ناشرین بین‌المللی و... مورد بحث قرار خواهد گرفت.
زمان: سه شنبه 19 آذرماه - ساعت 8 الی 12 صبح / مکان: ساختمان آفرینش - تالار نفیس

  •  کمی بیشتر در مورد دکتر نیما رضایی:
    دکتر نیما رضایی ۱۹ خرداد ۱۳۵۵ در قائم شهر متولد شد. دکتر رضایی در سال ۱۳۷۴ در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد و در سال ۱۳۸۱ موفق به اخذ دکتری عمومی خود گردید. پس از آن به تحصیل در رشته ژنتیک و مولکولی پزشکی در دانشگاه Sheffield انگلستان مشغول و موفق به اخذ مدرک دکتری در رشته کلینیکال ایمونولوژی و ژنتیک انسانی شد. پس از آن نیز دکتر رضایی دوره ی فلوشیپ کوتاهی در کلینیکال ایمونولوژی و پیوند مغز استخوان در کودکان را در همین دانشگاه گذراند. وی یکی از دانشمندان یک درصد برتر دنیا است و یکی از پژوهشگرانیست که ژن بیماری نوتروپنی مادرزادی را کشف کرده است. بیش از 1400 مقاله و نیز کتاب های معتبری (از جمله 15 کتاب با همکاری انتشارات Springer) به چاپ رسانده است. کتاب نقص ایمنی اولیه ایشان کتابی مرجع و جامع در بسیاری از کشورها است.

 

  • اطلاعات بیشتر:

• اطلاعات پژوهشی: http://isid.research.ac.ir/Nima_Rezaei

• رزومه ی کاری: https://usern.tums.ac.ir/User/CV/rezaei_nima

شبکه ی جهانی یوسرن : https://usern.tums.ac.ir

آدرس محل برگزاری :اصفهان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان - درب خیابان شهدای صفه - پشت دانشکده ی مدیریت و اطلاع رسانی- ساختمان آفرینش - تالار نفیس

سخنرانان

Nima Rezaei

Nima Rezaei

Founder & President of USERN

برگزارکنندگان

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

دفتر یوسرن دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

دفتر یوسرن دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

زمان‌بندی

روز اول
روز دوم
عنوانشروعپایان
پذیرش۷:۳۰۷:۵۰
کارگاه سابمیشن و انتخاب مجله۸:۰۰۱۲:۰۰
Science & Networking (U-Talk)۱۴:۰۰۱۶:۰۰
عنوانشروعپایان
کارگاه نگارش کتاب برای ناشرین بین المللی۸:۰۰۱۲:۰۰

آدرس:اصفهان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان - درب خیابان شهدای صفه - پشت دانشکده ی مدیریت و اطلاع رسانی- ساختمان آفرینش - تالار نفیس