رویداد به پایان رسیده است!
مجموعه کارگاه های آذرماه پژوهشی با دکتر نیما رضایی در تاریخ سه‌شنبه ۱۹ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۱۸ آذر ساعت ۰۸:۰۰

مجموعه کارگاه های آذرماه پژوهشی با دکتر نیما رضایی

  • رایگان
  • اصفهان
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای دومین سال پیاپی، آذرماه را به عنوان ماه پژوهش در این دانشگاه اعلام کرد. هدف از این رویداد گسترده ی پژوهشی، به عرصه بردن پژوهش می باشد. در گوشه ای از این فعالیت های هیجان انگیز، امسال معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان میزبان دکتر نیما رضایی(موسس شبکه ی جهانی USERN و عضو یک درصد دانشمند برتر جهان در سال اخیر)می باشند. این میزبانی با همکاری دفتر یوسرن دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و در قالب 2 کارگاه و یک برنامه ی U-Talk می باشد. توضیحات بیشتر در رابطه با برنامه های مذکور عبارتند از:

1) کارگاه سابمیشن و انتخاب مجله: پس از انجام مطالعات و نوشتن مقاله، یافتن مجله‌ی مناسب برای چاپ آن بسیار اهمیت دارد. در این کارگاه، شیوه‌های یافتن مجله‌ی مناسب برای سابمیت مقاله، فرایند داوری مقالات و نکات مورد اهمیت مورد بحث قرار خواهد گرفت.
زمان: دوشنبه 18 آذرماه - ساعت 8 الی 12 صبح/ مکان: ساختمان آفرینش - تالار نفیس

2) برنامه ی U-Talk با موضوع Science & Networking: در این برنامه، دکتر نیما رضایی به سخنرانی در رابطه با علم و لزوم شبکه سازی در دنیای نوین پژوهش خواهند پرداخت و تجربیات خود را در زمینه ی تاسیس شبکه ی بین المللی آموزش و پژوهش های علمی (USERN) بیان خواهند نمود.
زمان: دوشنبه 18 آذرماه - ساعت 14 الی 16/ مکان: ساختمان آفرینش - تالار نفیس

3) کارگاه نشر کتاب با ناشرین بین‌المللی: در این کارگاه انتخاب موضوع مناسب جهت نگارش کتاب، نوشتن پروپوزال، اهمیت و چگونگی کار گروهی، قرارداد با ناشر، نگارش و ویرایش فصول کتاب، اخلاق در پژوهش و نگارش کتاب، فروش کتاب با در نظر داشتن محتوای آن و رقابت تجاری، معرفی برخی از ناشرین بین‌المللی کتب دانشگاهی، معرفی فرصت‌های موجود برای نگارش کتاب توسط ناشرین بین‌المللی و... مورد بحث قرار خواهد گرفت.
زمان: سه شنبه 19 آذرماه - ساعت 8 الی 12 صبح / مکان: ساختمان آفرینش - تالار نفیس

  •  کمی بیشتر در مورد دکتر نیما رضایی:
    دکتر نیما رضایی ۱۹ خرداد ۱۳۵۵ در قائم شهر متولد شد. دکتر رضایی در سال ۱۳۷۴ در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد و در سال ۱۳۸۱ موفق به اخذ دکتری عمومی خود گردید. پس از آن به تحصیل در رشته ژنتیک و مولکولی پزشکی در دانشگاه Sheffield انگلستان مشغول و موفق به اخذ مدرک دکتری در رشته کلینیکال ایمونولوژی و ژنتیک انسانی شد. پس از آن نیز دکتر رضایی دوره ی فلوشیپ کوتاهی در کلینیکال ایمونولوژی و پیوند مغز استخوان در کودکان را در همین دانشگاه گذراند. وی یکی از دانشمندان یک درصد برتر دنیا است و یکی از پژوهشگرانیست که ژن بیماری نوتروپنی مادرزادی را کشف کرده است. بیش از 1400 مقاله و نیز کتاب های معتبری (از جمله 15 کتاب با همکاری انتشارات Springer) به چاپ رسانده است. کتاب نقص ایمنی اولیه ایشان کتابی مرجع و جامع در بسیاری از کشورها است.

 

  • اطلاعات بیشتر:

• اطلاعات پژوهشی: http://isid.research.ac.ir/Nima_Rezaei

• رزومه ی کاری: https://usern.tums.ac.ir/User/CV/rezaei_nima

شبکه ی جهانی یوسرن : https://usern.tums.ac.ir

آدرس محل برگزاری :اصفهان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان - درب خیابان شهدای صفه - پشت دانشکده ی مدیریت و اطلاع رسانی- ساختمان آفرینش - تالار نفیس

سخنرانان

Nima Rezaei
Nima Rezaei
Founder & President of USERN

برگزارکنندگان

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
دفتر یوسرن دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
دفتر یوسرن دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

زمان‌بندی

روز اول
روز دوم
عنوانشروعپایان
پذیرش۷:۳۰۷:۵۰
کارگاه سابمیشن و انتخاب مجله۸:۰۰۱۲:۰۰
Science & Networking (U-Talk)۱۴:۰۰۱۶:۰۰
عنوانشروعپایان
کارگاه نگارش کتاب برای ناشرین بین المللی۸:۰۰۱۲:۰۰

آدرس

اصفهان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان - درب خیابان شهدای صفه - پشت دانشکده ی مدیریت و اطلاع رسانی- ساختمان آفرینش - تالار نفیس

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰