رویداد به پایان رسیده است!
اولین همایش معرفی ظرفیت ها و شرایط پذیرش آزاد (بدون کنکور) دانشگاه ویژه غیرایرانیان در تاریخ پنج‌شنبه ۷ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۷ شهریور

اولین همایش معرفی ظرفیت ها و شرایط پذیرش آزاد (بدون کنکور) دانشگاه ویژه غیرایرانیان

  • رایگان
  • مشهد
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

نکات مهم


  1. مشخصات دقیق همایش (زمان، مکان و سایر اطلاعات مورد نیاز)  از طریق کانال اطلاع رسانی شبکه به آدرس IranEducate@ اطلاع رسانی خواهد شد.
  2. با توجه به ظرفیت محدود همایش، به محض تکمیل شدن ظرفیت ثبت نام متوقف خواهد شد.
  3. حضور در همایش صرفا از طریق ثبت نام امکان پذیر می باشد و از پذیرش افراد ثبت نام نشده و همچنین همراه در همایش معذور خواهیم  بود.

معرفی شبکه


"شبکه دانش ایرانیان صدرا"

به عنوان "تنها" نهاد "رسمی" و "تخصصی" در زمینه ارائه مشاوره به غیرایرانیان متقاضی تحصیل در دانشگاه های ایران پس از گذراندن بیش از یک سال کار تحقیقاتی و ایجاد بسترهای مورد نیاز و همچنین استفاده از تجربیان کارشناسان حوزه بین الملل در دانشگاه های مختلف و همچنین فعالان دانشجویی از کشورها مختلف، در زمستان سال 1396 طی شماره 63873 رسما به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نموده است.

در همین مدت کوتاه آغاز فعالیت رسمی موفق با عقد تفاهم نامه همکاری با تعدادی از مراکز آموزشی، صنفی،درمانی و ... در خارج از کشور و همچنین بخش های مختلف در داخل کشور جهت ارتقاء سطح تحصیلات اعضای تحت پوشش این مراکز شده است.

از دیگر سو با توجه به رایزنی های صورت گرفته، امکان معرفی دانشجوی غیرایرانی به صورت آزاد (بدون کنکور) به تعدادی از دانشگاه های ایران نیز فراهم شده است که دایره این دانشگاه ها به تدریج در حال اضافه شدن می باشد.

از سایر فعالیت های صورت گرفته در این مدت کوتاه علاوه بر پذیرش دانشگاه ها، فراهم آوردن زنجیره ای از خدمات در حوزه های مختلف از جمله پزشکی، بیمه ای و ...  می باشد که اعضای این شبکه از آنها برخوردار خواهند شد؛ ضمن اینکه در صورت امکان ارائه خدمت یا محصول خاصی از طرف دوستان مشتاقانه آماده همکاری جهت ارائه آن به سایر اعضای شبکه هستیم.

 


معرفی همایش


در سال های اخیر با عنایت به توجه ویژه دانشگاه ها به حوزه بین الملل و خصوصا پذیرش دانشجوی غیرایرانی، شرایطی فراهم شده است تا متقاضیان از کشورهای دیگر بدون نیاز به شرکت در کنکورهای سراسری و صرفا براساس شرایط و ضوابط تعریف شده هر دانشگاه امکان ادامه تحصیلات در مقاطع تحصیلات عالی را پیدا نمایند.

این موضوع فرصت مناسبی را برای غیرایرانیان ساکن ایران نیز فراهم آورده است تا با استفاده از این شرایط بتوانند بدون شرکت در کنکور وارد دانشگاه شوند.

اما عدم اطلاع رسانی کامل این موضوع به متقاضیان و همچنین شرایط و فرایندهای متفاوت دانشگاه ها در امر پذیرش دانشجوی غیرایرانی، باعث ایجاد سرگردانی متقاضیان، راهنمایی های اشتباه دوستان ناآگاه و همچنین سواستفاده برخی سودجویان شده است.

"شبکه دانش ایرانیان" در نظر دارد تا با برگزاری

 

اولین همایش معرفی ظرفیت ها و شرایط پذیرش آزاد (بدون کنکور) دانشگاه ویژه غیرایرانیان

 

تا حد امکان اطلاعات مورد نیاز شما دوست عزیز با تابعیت غیرایرانی را در خصوص ادامه تحصیل در دانشگاه های ایران به شما ارائه نماید.

 

 

اهم مطالب همایش

مطالبی که در این همایش به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد عبارتند از:
عنوانشروعپایان
معرفی شبکه دانش ایرانیان
اهم شرایط و ضوابط تحصیل غیرایرانیان در دانشگاه های ایران
اهم مسائل مربوط به امور کنسولی و اقامتی دانشجویان غیرایرانی
معرفی شرایط و رشته های دانشگاه ها

آدرس: مشهد بلوار امیرالمومنین، امیرالمومنین 4، شهید دادخواه 6 ، سالن آموزشی گلشن رضوی