رویداد به پایان رسیده است!
زبان ایتالیایی، ساده و سریع - قسمت ۲ در تاریخ شنبه ۲۷ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
شنبه ۲۷ اردیبهشت ساعت ۱۹:۰۰

زبان ایتالیایی، ساده و سریع - قسمت ۲

  • ۲۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • گردشگری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


کد تخفیف ۲۵ درصد: ghotbravandi

سری وبینارهای زبان ایتالیایی، آسان و سریع

قسمت دوم

با توجه به درخواست ها و پيشنهادات شما علاقه مندان و برگزاری موفق قسمت اول این وبینار، قسمت دوم وبینار یادگیری زبان ایتالیایی به روش ساده و سریع شامل؛ آشنایی با گرامر مقدماتی زبان ایتالیایی، ساختار جمله سازی و مکالمات روزمره زبان ایتالیایی برگزار مي‌شود.
ایتالیایی زبان رسمی کشورهای ایتالیا، واتیکان و سان مارینو می باشد و یکی از زبان های رسمی کشورهای سوییس و اسلوونی نیز به شمار می آید. از طرفی به عنوان يكي از مورد توجه ترين زبان ها، جايگاه والايي در بين زبان آموزان دنيا دارد تا آن جا كه حتی در رده ارزشمند چهارم زبان هايي قرار مي گيرد كه توسط فراگيران آموزش مي بينند.
اين امر فقط به خاطر آساني يادگيري و آهنگين بودن اين زبان نيست بلكه به خاطر اين است كه ايتاليايي زبان موسقي، طراحي، ادبيات و مُد است و ايتاليا جزو ٨ كشور صنعتي جهان و مهد هنر و فرهنگ دنيا مي باشد.تمامي اين دلايل به اضافه امكان تحصيل ساده و ارزان (به نسبت ساير كشورهاي اروپا)، دلايل شغلي و جذابيت بالاي گردشگري ايتاليا، اين كشور را در زمره پر طرفدارترين كشورها براي مسافرت قرار داده است.

با توجه به موارد ذکر شده، هر ساله بر تعداد کسانی که به دلایل گوناگون به فراگیری این زبان روی می آورند، افزوده می شود؛ به خصوص افرادی که مایل به تحصیل در دانشگاه های ایتالیا می باشند. لذا بر آن شدیم تا در مجالی اندک دوستداران این زبان دلنشین را با کلیات آن آشنا سازیم تا حتی اگر مایل به آموختن آن نباشند، حداقل آشنایی مختصری از کشور ایتالیا و زبان زیبای آن به دست آورده باشند.

در این مقوله به بررسی مزایای آشنایی با زبان ایتالیایی می پردازیم و تا حد امکان نگاهی گذرا خواهیم انداخت به تاریخچه ای از این زبان و طبیعتاً کشور ایتالیا و پس از آشنایی با الفبای ایتالیایی که به ساده بودن مشهور است، به طور خلاصه با موارد ابتدایی گرامر شامل بحث اسم، صفت، حروف اضافه و فعل آشنا میشویم و با شروع به ساخت جملات ساده، با مکالمات ابتدایی اما مورد نیاز جهت گفتگوهایی آسان در کشور ایتالیا آشنا میشویم. در نظر داشته باشیم که در کشور ایتالیا، با وجود این که مردم به راحتی ارتباط برقرار می کنند اما با زبان انگلیسی آشنایی کمی دارند و صحبت هر چند اندک به ایتالیایی رهگشای بسیاری از مشکلات در این کشور خواهد بود.

مدرس وبینار

احمدرضا زریو
احمدرضا زریو
مدرس تخصصی زبان انگلیسی

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این وبینار چیست؟
اگر هیچ آشنایی با زبان ایتالیایی ندارید، توصیه می‌کنیم فیلم وبینار مقدماتی ما رو حتما مشاهده کنید.
وسایل همراه و مورد نیاز در این وبینار چیست؟
کاغذ، خودکار یا هر جور وسیله‌ی نوت برداری که دوست دارین.
پیشنهاد برگزار کننده...
ترجیحا برای استفاده بهتر از محیط وبینار، سعی کنید بجای حضور با تلفن همراه، با لپتاپ و یا تبلت وارد محیط وبینار شوید.
آیا این وبینار برای سرفصل‌های دیگر نیز ادامه خواهد یافت؟
بله، حتما همینطوره!

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه علامه قطب راوندی

موسسه آموزش عالی علامه قطب راوندی فعالیت خود را در مقطع کارشناسی و با مجوز وزارت علوم از سال ۱۳۷۲ آغاز نمود. این موسسه از سال ۱۳۷۷ با همکاری دانشگاه جامع علمی-کاربردی چندین دوره علمی - کاربردی زبان های خارجی را اجرا کرد و از سال ۱۳۸۲ علاوه بر تداوم ف

رویداد های برگزارشده۶
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر