رویداد به پایان رسیده است!
هفتمین دورهمی بازاریابی محتوای اصل مطلب در تاریخ چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

هفتمین دورهمی بازاریابی محتوای اصل مطلب

شروع:
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۷ ۱۸:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۷ ۲۰:۰۰
هفتمین دورهمی بازاریابی محتوای اصل مطلب
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 
هفتمین دورهمی اصل مطلب
با محوریت استراتژی و بازاریابی محتوا (Content Marketing)


 

سلسله دورهمی‌های اصل مطلب به منظور تبادل نظر، اشتراک تجربیات و مهارت‌ها در حوزه بازاریابی محتوا یا آن‌چه که فرنگی‌ها به آن Content Marketing می‌گویند برگزار می‌شود. در این دورهمی‌ها سعی بر‌ آن است که با دعوت از متخصصان امر تولید محتوا و بازاریابی محتوا در حوزه‌های مختلف زمینه لازم به منظور کسب دانش برای علاقه‌مندان و تولید‌کنندگان محتوا فراهم آید. این دورهمی با دعوت از شخصیت‌های برجسته در حوزه محتوا و بازاریابی محتوا برگزار می‌شود.

هفتمین جلسه اصل مطلب که سومین جلسه این دورهمی‌ها به میزبانی کافه آی تی، در 3 بخش و با 3 میهمان همراه هستیم که در ادامه به آشنایی با آن‌ها و مباحثی که بیان می‌کنند می‌پردازیم:

 

علیرضا اسدی

بنیانگذار و مدیر موبایل‌کمک

موضوع گفتار: بازاریابی محتوا در Ecommerce شاخه کسب‌و‌کار‌های خدماتی

در برنامه ششم اصل مطلب به طور تخصصی و یک جلسه کامل به بحث و گفت‌و‌گو پیرامون بازاریابی محتوا Ecommerce در شاخه فروشگاه‌های اینترنتی پرداختیم در جلسه هفتم نیز بازاریابی محتوا در Ecommerce را ادامه می‌دهیم با این تفاوت که این بار شاخه کسب‌و‌کار‌های خدماتی آنلاین مد نظر ماست. علیرضا اسدی که به عنوان اصل مطلب‌گوی اول اصل مطلب هفتم با ما همراه است یکی از موفق‌ترین مشاغل خدماتی آنلاین با نام «موبایل‌کمک» را ایجاد کرده و مدیریت می‌کند. چنان که خود علیرضا اسدی همواره تاکید دارد آن چه که موجبات رشد و ارتقا «موبایل‌کمک» را ایجاد کرده نه فقط نیاز روزافزون مردم به خدمات مرتبط با گوشی‌های تلفن همراه بلکه بازاریابی محتوایی تیم موبایل‌کمک بوده که توانسته زمینه‌ای را فراهم آورد که آن‌ها از سایر رقبای خود نیز پیش باشند.

علیرضا اسدی با یک سابقه درخشان در حوزه بازاریابی محتوا در یک کسب‌و‌کار آنلاین خدماتی که با یک استراتژی متناسب با نیاز بازار و این کسب‌و‌کار طراحی شده به اصلل مطلب هفتم می‌آید تا پیش از هر چیز از تجربه‌هایی بگوید که در این عرصه به دست آورده و همچنین مستند به ما نشان دهد که بازاریابی محتوایی چه تاثیری در رشد و توسعه کسب‌و‌کار او داشته است.

 

 

دکتر سیمینه آقاجانیان

مشاوره حوزه استراتژی

موضوع گفتار: استراتژی بازاریابی محتوا بخش اول (استراتژی چیست؟)

در مورد استراتژی و به خصوص استراتژی بازاریابی محتوا تا به امروز بارها صحبت شده اما همیشه یک نکته مغفول مانده و آن این که از اساس استراتژی به چه معناست؟ به چه چیزی استراتژی می‌گوییم؟ یک استراتژی باید چه مراحلی را طی کند؟ برای سنجش یک استراتژی و کارکرد آن چه ابزار‌هایی در اختیار داریم؟ و ...، ما در سلسله جلساتی که در اصل مطلب به استراتژی اختصاص داده‌ایم بنا را بر این گذاشته‌ایم که استراتژی را در یک مبحث دنباله‌دار، از آغاز بررسی کنیم، ابتدا معنا و مفهوم خود استراتژی را بفهمیم، سپس به استراتژی کسب‌و‌کار بپردازیم، استراتژی بازاریابی را بررسی کنیم و در نهایت استراتژی بازاریابی محتوایی را بعد از آن که این روند آشنایی با استراتژی را طی کردیم به صورت مفصل مورد گفت‌و‌گو و بررسی قرار دهیم.

دکتر سیمینه آقاجانیان که قرار است در اصل مطلب هفتم برای ما از استراتژی بگوید نخستین زنی است که توانسته از دانشکده اقتصاد و مدیریت دانشگاه صنعتی شریف، مدرک دکترا بگیرد، او دکترای مدیریت استراتژیک دارد و کارشناسی ارشدش را نیز در رشته مدیریت MBA دانشگاه شریف گذرانده، در یک فرصت مطالعاتی در Insead Business School فرانسه -رتبه اول آموزش مدیریت کسب‌و‌کار در جهان-، پژوهشگر مدعو بوده و در حال حاضر به ارائه مشاوره در حوزه استراتژی مشغول است.

 

توحید قهرمانی

سردبیر رسانه کارآفرینی «اکوسیستم»

موضوع گفتار: روابط عمومی و استفاده از رسانه‌ها برای بازاریابی محتوا

توحید قهرمانی یک چهره شناخته شده بین استارت‌آپی‌هاست که در رویداد‌های مختلف به عنوان مربی دیده می‌شود، اما پیش از همه این‌ها به گفته خودش یک خبرنگار است که علاقه زیادی هم به کارآفرینی و مباحث مرتبط با آن دارد، در حال حاضر سردبیر رسانه «اکوسیستم» است که یک رسانه کارآفرینی جامع در مورد اکوسیستم کارآفرینی ایران است و تلاش دارد تا یک مرجع و محل استناد برای جامعه استارت‌آپی و کارآفرینی کشور باشد که از کمبود رسانه‌های قوی و بدون جهت‌گیری خاص به شدت رنج می‌برد! توحید قهرمانی را پیش از این که با یک رویداد کارآفرینی دیگر در یک جای کشور باز گمش کنیم و دسترسی به او آسان نباشد، به هفتمین اصل مطلب دعوت کرده‌ایم تا از روابط عمومی و جایگاهش در بازاریابی محتوایی بگوید و این نکته که اگر بخواهیم از رسانه‌ها و حتی سایت‌های کسب‌و‌کار‌های دیگر در بازاریابی محتوا استفاده کنیم چه باید بکنیم؟

 

مانی اکبرپوری

میزبان - کارشناس

مثل جلسات قبلی نیز مانی اکبرپوری میزبانی و مدیریت اصل مطلب را بر عهده دارد. مانی با یک سابقه طولانی روزنامه‌نگارانه، نویسندگی، برنامه‌سازی رادیو و تلویزیون و تهیه‌کنندگی موسیقی به عرصه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی محتوا گام گذاشته است. کار کردن در تحریریه همشهری جوان و روزنامه‌های روزگار، همشهری، قانون و ... در کنار رتبه اول نویسندگی رادیویی کشور، رتبه دوم مصاحبه مطبوعاتی کشور و جوایز متعدد دیگر در این عرصه از افتخارات اوست.

در عرصه دنیای استارت‌آپ‌ها و دیجیتال مارکتینگ، مانی به عنوان کپی رایتر ارشد با مجموعه نت‌برگ کار کرده، مشاوره و مدیریت محتوای تجاری تلویزیون اینترنتی آیو را در کنار اداره استارت‌آپ حوزه نشر و پخش موسیقی شخصی خود در پرونده دارد و اکنون در آژانس بازاریابی درونگرای «بدون مرز» که یکی از ثمرات کاری او و همکارانش است مشغول است.

 

به امید دیدار...

 

"یک فنجان قهوه با طعم نوآوری در #کافه_آی_تی"

Tlg.me/itcafe

 

 

 

 

اصل مطلب گویان

علیرضا اسدی

علیرضا اسدی

بنیانگذار و مدیر موبایل‌کمک

دکتر سیمینه آقاجانیان

دکتر سیمینه آقاجانیان

مشاوره حوزه استراتژی

توحید قهرمانی

توحید قهرمانی

سردبیر رسانه کارآفرینی «اکوسیستم»

مانی اکبرپوری

مانی اکبرپوری

کارشناس میزبان -روزنامه‌نگار و نویسنده

صاحب مجلس های دورهمی

کافه آی تی

کافه آی تی

شرکت فناپ

خدمات کافه آی تی به استارت آپ ها و ایده پردازان:
کارگاه های آموزشی
منتورینگ
فضای کاری
برگزاری رویدادهای آموزشی تخصصی
تیم سازی و شبکه سازی

اصل مطب

اصل مطب

آژانس بازاریابی درونگرای «بدون مرز»

آژانس بازاریابی درونگرای «بدون مرز»

آدرس:تهران خیابان آفریقا ( جردن شمالی)، بعد از پل میرداماد، بن بست قبادیان شرقی، پلاک 3، ساختمان شرکت فناپ، کافه آی تی